LinuXperia V.2 (04.Kasım.2011) Hızın ve Görselliğin adı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

frkn_7_7

Üye
    Konu Sahibi
LinuXperia V.2 (04.Kasım.2011) Hızın ve Görselliğin adı
İlk sürümümde fazla bir değişiklik yoktu . Ama bu sefer baya bir değişim göreceksiniz. Hız tartışılmaz derece. Bu sefer altyapıyı froyobeardden aldım. Doğrusu da buydu. Zaten eklediğim resimde herşey anlatılıyor bana gerek yok. Launcher olarak çogumuzun bılmedıgı ama efsane bir launcher kullandım. Saygılar.

Sertug1991

Sertug1991

Üye
launcherin adı ne acaba?

frkn_7_7

Üye
    Konu Sahibi
adw launcher

legolas29

legolas29

Üye
adw launcher boylemıytdı ya ?

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve aviotor1

furkanbeys07

Üye
Mahkeme karariyla enggellendi hatasi aliyorum link'den.

red-soldiers

red-soldiers

Üye
sony ericssonun hangi telefonları uyumlu

dj-61

dj-61

Üye
adw launcher kimsenin bilmediği mi?? benim ilk indridiğim ve sonralardan bir cok sürümü ve temasını kullandığım Go dan sonra en yaygın launcher ve go ya göre bence cok daha iyi, sadece cok yaygın olmadığı için cok fazla geliştirme yapılmıyor sanırım ama cıhazda cok rahat calışıyor ve bir cok özelikde cok iyidir.. ;)

- - - Eklendi - - -

dostum 4shared ttnet tarafından engellenmişti , şu an devam ediyormu bilmiyorum, benim uzun yıllardır kullandığım bir tepolama sayfasıdır. ttnet kendi cıkarları uğruna böyle faydalı sayfaları erişimi engelliyor. malüm müzik video ve aklına gelecek her dosya yüklenir ve kolayca indirilir ve media dosyaları oynatılabiliyor.. bu nedenle bu ve benzer engelli siteleri acmak icin DNS ayarlarınızı değiştirin. örnek, open dns : 208.67.222.222 - 208.67.220.220 ;)

- - - Eklendi - - -

dostum 4shared ttnet tarafından engellenmişti , şu an devam ediyormu bilmiyorum, benim uzun yıllardır kullandığım bir tepolama sayfasıdır. ttnet kendi cıkarları uğruna böyle faydalı sayfaları erişimi engelliyor. malüm müzik video ve aklına gelecek her dosya yüklenir ve kolayca indirilir ve media dosyaları oynatılabiliyor.. bu nedenle bu ve benzer engelli siteleri acmak icin DNS ayarlarınızı değiştirin. örnek, open dns : 208.67.222.222 - 208.67.220.220 ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt