Lifeblogu Etkisiz Hale Getirme n73vb telefonlar(telefon ram müthiş yükseliyor) resimli anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

sarp59

Üye
ram a etkisi olmuyor yani.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Telefon hafızasını artırır

serkankay

Üye
aktive file yerine jbaktaskman kullan birde öyle dene ben jbaktaskmanla tek seferde yaptım başka hiç birşey kullanmadım ve hiç sorun olmadı

ben siz cevap vermeden önce jbaktaskman kullanarak işlemi sonlandırmayı başardım ancak silmem gereken dosyaya nasıl ulaşacağımı bulamadım:(
zahmet olmazsa işlemin tamamını jbaktaskmande hangi seçenekleri kullanarak yapabileceğimi söylermisıniz

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ben siz cevap vermeden önce jbaktaskman kullanarak işlemi sonlandırmayı başardım ancak silmem gereken dosyaya nasıl ulaşacağımı bulamadım:(
zahmet olmazsa işlemin tamamını jbaktaskmande hangi seçenekleri kullanarak yapabileceğimi söylermisıniz
Silmen gereken dosyayı x plore ile silebilsin

--------------- Ekleme ---------------

Resimli anlatım eklendi

carlos3x

carlos3x

Üye
teşekkür ederim, lifeblog kadar canımı sıkan bir şey yok n73te, güzel paylaşım olmuş gerçekten

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Ooo süpersin Mehmet abi çok güzel oldu bu.

teşekkürler

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sizler sağolun arkadaşlar

sarp59

Üye
şimdiki anlatım güzel olmuş deneyelim bakalım

benim ram 16.3 oldu tel dolu galiba mehmet bu uygulamaları nasıl kökten temizleyebiliriz birsürü parça bırakıyor hafızada

birde temalar nasıl siliniyor şimdiden teşekkürler

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
şimdiki anlatım güzel olmuş deneyelim bakalım

benim ram 16.3 oldu tel dolu galiba mehmet bu uygulamaları nasıl kökten temizleyebiliriz birsürü parça bırakıyor hafızada

birde temalar nasıl siliniyor şimdiden teşekkürler

telefonun yedeğini al en iyisi format at bu işlemide uygula ram 20 mb olur temaları silmek için telefon hackliyse sistem dosyalarına erişimi aç xplore ile tema telefondaysa c/private/10207114 karttaysa e/private/10207114 klasöründedir temalar ama isimleri değişiktir hex görüntüleyici ile isimlerine bak istediğini sil

oyunzone

oyunzone

Üye
ram arttı teşekkürler

bu gn pro ve oyunlara dokunmadan aktım 21 mba vurmuş ram çok saol

ama n73 yavaş çok bi katkısı olmuyo desem yeridir
oyun ve müzik için ipod tocuh en iyisi ipod touch için para biriktiriyorum

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
N73 işletim sistemi malum bu uygulama biraz da olsa ram e katkıda bulunuyor zaten ram durumu ortada

hinata1

hinata1

Üye
emeğine sağlık:heyo:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

orhan_aksal

Üye
bende database cikmiyor ne yapmam lazim x-plore data aciyorum ama cikmiyor database sorun nedir :S

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Bu N80 de de olsa keşke :ağlarım:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
N80 de lifeblog yokmu Bilal?

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Ya varda, çok karışık senkronizasyonun içinde , yani etkin değil :S , Taskmanı yükledim uygulamalar içinde yoktu

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Üst Alt