Lg'den Muhteşem Bir Elektrik Süpürgesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hmdbsgl

Hmdbsgl

Üye
güzel çok kullanışlı :ehe

william75

william75

Üye
    Konu Sahibi
kesinlikle biz erkeklerde rahatlıkla kullanırız diyeceğim ama bayanlar bu işi şimdi bize yüklerler falan :)

lolaman

lolaman

Üye
Bizim makine bosh roxxx silence pro valla hiç ses çıkarmıyor neredeyse eskinden televizyonda film izlerken annem açardı süpürgeyi filmi duymazdım şimdi sesini duyuyorum :D

technoshark

technoshark

Üye
Bizim makine bosh roxxx silence pro valla hiç ses çıkarmıyor neredeyse eskinden televizyonda film izlerken annem açardı süpürgeyi filmi duymazdım şimdi sesini duyuyorum :D

bizde vardı bir tane markasını hatırlamıyorum, fakat annem onu bir açıyor yok böyle birşey.. vuuuuuuuuuuuuu diye bir başlıyor mübarek ne ses ne gürültü.. son ses ev sinema sistemini açıyorum filmi duyabilmek için :D ama arçelik olması lazımdı markası

william75

william75

Üye
    Konu Sahibi
toz torbasızdı değil mi bu?

technoshark

technoshark

Üye
Lg nin ürünü toz torbasız ama bizimkisinde kağıttan torba vardı

william75

william75

Üye
    Konu Sahibi
technoshark

technoshark

Üye
lg'nin bu yeni makinesini sormuştum sizinkini biliyorum :) toz torbasızlar iyi.. ben de kesin alacağım...

en güzel torbayla falan uğraşmayacaksınız tabiki ancak kafama bir soru takıldı ... Bu toz torbasız bölgesi tozları topluyor.. bakteri arındırmasın içerisinde ?

Saçma soru oldu sanırım :D

william75

william75

Üye
    Konu Sahibi
en güzel torbayla falan uğraşmayacaksınız tabiki ancak kafama bir soru takıldı ... Bu toz torbasız bölgesi tozları topluyor.. bakteri arındırmasın içerisinde ?

Saçma soru oldu sanırım :D

sonuçta tozların toplandığı hazneyi yıkayabiliyorsunuz.. o yüzden bakteriler konusunda endişelenmeye gerek yok :)
bu arada bu makine "follow me" olarak adlandırılıyormuş..

technoshark

technoshark

Üye
Videonun başında zaten arkadaş follow me diye başlıyor ;)

Tamam o zaman içim birazcık daha rahatladı gerçekten. teşekkür ederim

william75

william75

Üye
    Konu Sahibi
bilgi edindiniz mi bu makine ile ilgili?

william75

william75

Üye
    Konu Sahibi
yok malesef ki hiç bir bilgi edinmedim.. çünkü takip edemiyorum :S sizin kesin vardır bilginiz? yardımcı olabilirsiniz sanırım :)

330 watt emiş gücü var. 1.2lt toz hanesine sahip.. motorlu toz sıkıştırma özelliği var..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt