Lg'den Muhteşem Bir Elektrik Süpürgesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
william75

william75

Üye
    Konu Sahibi
Lg'den Muhteşem Bir Elektrik Süpürgesi
İnternette dolaşırken bu video'yu buldum.. Bu elektrik süpürgesinin Ülkemize gelmesi halinde annelerimizin çok rahat edeceğini düşünüyorum..

Video'dan anladığım kadarı ile üzerindeki sensörler sayesinde süpürgeyi çekiştirmemize gerek kalmayacak, kendisi bizi takip edecek..

Tahminimce biraz pahalı olur ama bence çok ideal..

[video=youtube;OqwPZa0eJZM]http://www.youtube.com/watch?v=OqwPZa0eJZM&feature=player_embedded[/video]

technoshark

technoshark

Üye
100 cm uzuyor sonra 45 cm düşüyor falan ,dehşetül arz :) çok beğendim gerçekten.. başka ne özelliği var acaba.. :)

technoshark

technoshark

Üye
technoshark

technoshark

Üye
Yakında derken ? Türkiyeye gelicek gibisinden mi konuştunuz yoksa sadece sitesinde bilgileri bulunur diyemi :)

william75

william75

Üye
    Konu Sahibi
Yakında derken ? Türkiyeye gelicek gibisinden mi konuştunuz yoksa sadece sitesinde bilgileri bulunur diyemi :)

Türkiye'ye gelip gelmeyeceğini bilemem... yakında internette daha fazla duyarız bu süpürgeyi.. bundan dolayı dedim...

technoshark

technoshark

Üye
İnternete düştükten sonra bilgi sahibi olmak zaten tek bir tuşa bakıyor, bekliyelim görelim o zaman dimi...

william75

william75

Üye
    Konu Sahibi
bir video daha buldum :)

[video=youtube;yu0C_fhYDNU]http://www.youtube.com/watch?v=yu0C_fhYDNU[/video]

technoshark

technoshark

Üye
Çok iyi ya.. orada adam tam geri döndüğünüzde ne olucak diye sordu.. cevap olarakta çekiyoruz falan gibisinden birşey dedi sanırım... yani çekince geliyor :D geri dönüş manevrası yok sanırım yanılıyormuyum yoksa.

william75

william75

Üye
    Konu Sahibi
Çok iyi ya.. orada adam tam geri döndüğünüzde ne olucak diye sordu.. cevap olarakta çekiyoruz falan gibisinden birşey dedi sanırım... yani çekince geliyor :D geri dönüş manevrası yok sanırım yanılıyormuyum yoksa.

orada bende bocaladım.. pek anlayamadım... ama dönmesi lazım bence... sonuçta hortumla ilgili de bir sensörü vardır diye düşünüyorum...

technoshark

technoshark

Üye
orada bende bocaladım.. pek anlayamadım... ama dönmesi lazım bence... sonuçta hortumla ilgili de bir sensörü vardır diye düşünüyorum...
Yok yok geri dönüş yok adam soruyor oda çekiyorsunuz diyor, geri dönüş yok... diyorum ama inşallah dediğiniz gibi vardır :D

william75

william75

Üye
    Konu Sahibi
Yok yok geri dönüş yok adam soruyor oda çekiyorsunuz diyor, geri dönüş yok... diyorum ama inşallah dediğiniz gibi vardır :D

aslında o kadar da önemli değil.. bir zahmette çevirmeyi süpürenler yapsın :)

technoshark

technoshark

Üye
aslında o kadar da önemli değil.. bir zahmette çevirmeyi süpürenler yapsın :)

Zaten onu anlamıyorsun bile, bir hışımla süpürmeye çalışıyorsun.. bir kaç defa evde süpürgeyi açtımda :D çabuk bitsin diye can atıyordum :D

william75

william75

Üye
    Konu Sahibi
hala bu süpürge ile başka bir bilgi bulamadım :s
emiş gücü kaç watt onu bilmek istiyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt