[LG OPTİMUS BLACK][NIGHTLY][JellyBean 4.2.2]CYANOGENMOD10.1#SlimRoms Eklendi#

Sponsorlu Bağlantılar

gssedat16

Üye
lgp970 te mi yoksa bütün icslerdemi lla rom attacaz

- - - Eklendi - - -

root yapmadan verdiğin romu kurdum lg yazısı çıkıyor 2 dk da bir lg animasyonu çıkıyor ötüyor ama açılmıyor not telefonınuz biricik olursa daki romuda kurdum netice aynı

- - - Eklendi - - -

not romu atıınca recowry modda açıyor

- - - Eklendi - - -

tamamdır wipe lerde hatam varmış

- - - Eklendi - - -

en iyi rom sizce ne şimdi

- - - Eklendi - - -

ilk cwn yi atmış bulunuyorum çok kolaymış şimdi en iyi rom içim öneri bekliyorum ses yüksekliği ve peformans bakımından iyi olsunlar

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
İzs v0.2

arvistar

Üye
abi ben yükledim bunu da t9 kullanıyorum ben normalde bunda t9 yok yada ben bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
kardeş klavye ayarlarında vardır büyük ihtimalle ben şuan o romu kullanmıyorum kullansam bakar söylerdim olmadımarketten wlwp nin jellybean keyboard unu indir oda çok güzel t9 da var

rastignac

Üye
cvm'ye gerekli dosyoları indirdikten sonra flashing yazısı çıkıyor ve öyle kalıyor acaba bir çözümü var mıdır?

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
siz reboot into recovery diyin benim verdiğim yöntemle root ettiyseniz telefonu yada sft ile cwm li spain romunu atıp telefon cwm ye girince oradanda bu romu flashlayabilirsiniz

rastignac

Üye
siz reboot into recovery diyin benim verdiğim yöntemle root ettiyseniz telefonu yada sft ile cwm li spain romunu atıp telefon cwm ye girince oradanda bu romu flashlayabilirsiniz
hocam doğru mu anlamışım diye soruyorum: cvm ile super.zip'i flasladığımız bölüme geldiğimde super.zip'i flaslamakak yerine cyanogenmod'u mu flashlayayım?

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
evet doğru anladınız :oke:

rastignac

Üye
evet doğru anladınız :oke:
hocam yaptım epey de bi kullandım ama bazı bug'lar vardı canımı sıktı kaldırdım tekrar. yerel saat'i yanlış alıyor mesela. saat 22:00 olmasına rağmen 19:00'ı gösteriyor ve düzeltilemiyor bu. ama akıcılığı falan fena değildi. artık bu hatalr giderilirse tekrar kurarım. teşekkür ederim..

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Selam arkadaşlar.
Öncelikle emeğinize sağlık.
Ben android'te yeniyim. LG Optimus G telefonum ve cihazı yormayan en stabil çalışan hızlı olan bir rom yüklemek istiyorum. Telefonum rootlu. Hiç rom yüklemedim. Yardımcı olursanız sevinirim, Teşekkürler. Bu Rom güzele benziyor benimkine uygun mudur?

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi

aynı değil bu linkteki rom android 4.1.2 daha düşük sürüm bu konu ise cm nin saf 4.2 romu

- - - Eklendi - - -

Selam arkadaşlar.
Öncelikle emeğinize sağlık.
Ben android'te yeniyim. LG Optimus G telefonum ve cihazı yormayan en stabil çalışan hızlı olan bir rom yüklemek istiyorum. Telefonum rootlu. Hiç rom yüklemedim. Yardımcı olursanız sevinirim, Teşekkürler. Bu Rom güzele benziyor benimkine uygun mudur?
her rom telefona özgüdür bu rom senin telefonuna olmaz xda da g ye rom bulabilirsin

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye

sen bana beğendiğin romun linkini at bende sana nasıl yükleyeceğini anlatayım ben bilemem ki sen hangi romu beğenirsin

Tamam kardeşim gerek kalmadı bir arkadaş çok yardımcı oldu sağ olsun. CyanogenMod yükledim.:)

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
hayırlı olsun kardeşim :oke:
Teşekkürler çok memnunum ama bildirim ışığının rengini değiştiremiyorum. Bide menüde klasör oluşmuyor, klasör oluşturma imkanımız yoksa sıralamayı değiştirebilir miyiz?

Yardımcı olursan sevinirim.

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
cm nin launcher ında klasörleme yok mini launcher indirin marketten o şekilde ana ekranda klasörleyebilirsiniz fakat bildiğim kadarıyla menüse klasörleme yapılmıyor sıralamada değişmiyor bildirim ışığı rengi değiştirmeyi her kernel desteklemiyor

dostfrat

Üye
selamlar sayın konuyu açan... ben bu işte yeniyim. telefonumda 4.0.2 yüklü şuan. bir kez brick oldu bugün düzelttim (brick sorununu önce burdaki 3 dakkalık anlatımla hallettim ardından lg den güncelleme yaptım.. v30b yüklü şuanda...) lakim şu 4.2.2 yi nasıl yükleyeceğim bilmiyorum.. hiç bilmeyen biri olarak sizden ricam konuyu tektek kademe kademe anlatmanızdır.. saygılar...

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
kardeş cwm yöntemiyle yükleniyor fakat eminimki yeni başlayan biri olarak hataları gördükce sogursun o romdan bosuna zaman kaybetme v30b de kal 4.2.2 bir geliştirici romudur