[LG OPTİMUS BLACK][NIGHTLY][JellyBean 4.2.2]CYANOGENMOD10.1#SlimRoms Eklendi#

Sponsorlu Bağlantılar

mustafa033

Üye
tamam kardesim rootlu cwm li rom u nerden bulcam link varsa atarmısın

ua_hasan.32

ua_hasan.32

Üye
5.Rom manager' i çalıştırıyoruz ve Flash Clockworkmod recovery yazısına basıyoruz(bu sırada internete bağlı olmalısınız).ve indirme işlemini bitirmesini bekliyorsunuz.

Kardeşim Flash Clockworkmod recovery Yazısı yok çıkmıyor bir önerin var mı

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Rootlu cwmli romlardan birini bulup lg support tool ile telefona flashlayın rom managerde bir sorun var bu aralar galiba

ua_hasan.32

ua_hasan.32

Üye
Kardeşim 2 Gündür Senin konularınla rom atmaya çalışıyorum dediğin herşey tamam ama rom managerde flash mıdır ne olayı %100 de kalıyor flashing deyip bu evreyi geçtim bunu yapmadan recovery mod a geçiyorum o zamanda lg amblemi ile bir telefon resmi çıkıyor recovery moda geçmiyor anlayacağın 2 gündür bir yapamadım bi yardımcı olsan

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim 2 Gündür Senin konularınla rom atmaya çalışıyorum dediğin herşey tamam ama rom managerde flash mıdır ne olayı %100 de kalıyor flashing deyip bu evreyi geçtim bunu yapmadan recovery mod a geçiyorum o zamanda lg amblemi ile bir telefon resmi çıkıyor recovery moda geçmiyor anlayacağın 2 gündür bir yapamadım bi yardımcı olsan
Hocam cwm yi başka bir şekilde yüklemenin yollarını deneyin cünkü ben telefonumu değiştirdim ve ben bu rom islerini yaparken rom manager çok güzel çalışıyordu

ua_hasan.32

ua_hasan.32

Üye
Hocam cwm yi başka bir şekilde yüklemenin yollarını deneyin cünkü ben telefonumu değiştirdim ve ben bu rom islerini yaparken rom manager çok güzel çalışıyordu
rom olmuyo onu geçtim 4.0.2 ye güncellemesem baya stabildi ama güncelledim bir kere güncellemeyi geri alma şansım var mı ?

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Lg logoda takılma konumdakileri uygulayıp lg support toolda güncelleme yaparsanız geri dönmüş olursunuz

ffac

ffac

Üye
Lg 4x hd ye yukleyebiliyoruzmu bunu

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Hayır

sartre

sartre

Üye
beceremiyorum bi türlü iki kere telefon security error verdi reboot yapınca

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
securty error bende de mevcut çözüm arıyorum düzeltmek için
telefonu s w upgrade moda alıp support tools ile yeniden rom kurmak istiyorum 2nci adımda bağlantı kuramıyoruz hatası ile sistem atıyor

mp2934

mp2934

Üye
arkadaşlar android için en iyi ve resimli yani albüm kapaklı müzik indirme uygulaması nedir