[LG OPTİMUS BLACK][NIGHTLY][JellyBean 4.2.2]CYANOGENMOD10.1#SlimRoms Eklendi#

Sponsorlu Bağlantılar

oğuzha123

Üye
admin hersey icin eline emegine saglık
abi ben bunu anlamadım video linki atsan be abiii yardımın icin tesekkurler simdiden yardımını bekliyorumhe bide admın telefonumun sürümü 4.0.4 kasıyor o yuzden bunu yapmak istiyorum faydalı olur dimi cevalar icin tesekkurlerrr simdiden

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
kardeş inan bu 4.0.4 ten daha fazla kasıyor ve stabil değil ama deneyecem illa diyosan youtube da cwm den rom yükleme yaz önüne bununla ilgili bircok video cıkacaktır anlamadım demişsin ama yapmadanda anlayamazsın cesaretini topla yap tel brick dahi olsa çözümü konuda ekli sıkıntı olmaz

oğuzha123

Üye
eywallahya admin her seferinde rom manager yapıyorum flash islemini yapıyorum hersey tmm reboot into recovery yapıyorum her seferinde de security error cıkıyo bi turlu recovery modda acılmıyor yardım et allah rızası icinnnn simdiden tesekkürler

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
kardes telefonu rootlayacaksin ve o islemide internete bağlıyken yapacaksin ne için cwm yüklemek istiyosun ki sen

black08

Üye
işlemleri yaptım yalnız açtığımda telefon cyanogen mod ekranında kalıyor neden

-Rainman-

-Rainman-

Üye
hocam cmw ye geçince security error hatası alıyorum bunun çözümü nedir?

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
hocam cmw ye geçince security error hatası alıyorum bunun çözümü nedir?
Telefonunu root edip cwm yüklersen sorun olmaz sorun oluyorsa botleader kilidi kapalıdır onu kaldırman gerek

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
işlemleri yaptım yalnız açtığımda telefon cyanogen mod ekranında kalıyor neden
Gapps flash lamadan romu yükleyin telefon u açın sonra yeniden cwm ye girerek gapps yükleyin sorun olmayacaktır

-Rainman-

-Rainman-

Üye
Telefonunu root edip cwm yüklersen sorun olmaz sorun oluyorsa botleader kilidi kapalıdır onu kaldırman gerek
rootluydu zaten.neyse sorunu şöyle hallettim önce 2.3.6 romuna döndüm.açılırken direk cmw geldi ordan flashladım oldu :)

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
rootluydu zaten.neyse sorunu şöyle hallettim önce 2.3.6 romuna döndüm.açılırken direk cmw geldi ordan flashladım oldu :)
Aynen böylede çözülür çünkü stock ics romlarında botleader kilidi var

alihsan33

Üye
Telefonuma bu romu yüklemek istiyorum,forumunuz ve konuyu yeni okudum,söylediğiniz işlemleri yaparken Flash Clockworkmod recovery yazısına bastıktan sonra indirme %100 gelio ve flashing diyor fakat devam etmiyor.Sonraki aşamaya geçemiyorum.Neden kaynaklanıyor acaba?bir de bu romu yükledikten sonra pc suite la pc ye bağlayıp yedeklerimi geri alabilirmiyim acaba.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

-Rainman-

-Rainman-

Üye
Telefonuma bu romu yüklemek istiyorum,forumunuz ve konuyu yeni okudum,söylediğiniz işlemleri yaparken Flash Clockworkmod recovery yazısına bastıktan sonra indirme %100 gelio ve flashing diyor fakat devam etmiyor.Sonraki aşamaya geçemiyorum.Neden kaynaklanıyor acaba?bir de bu romu yükledikten sonra pc suite la pc ye bağlayıp yedeklerimi geri alabilirmiyim acaba.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
cihazınız rootlu mu ?

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş dediklerimi harfiyen uygula olmadi cihazi yeniden resetle hard format at olmadi root lu cwm li bir rom flashla öyle dene

mustafa033

Üye
kardes ben rom manageri yükledim ondan sonra napcaz anlamadım

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Rom manageri yükleyip ardından ayarlardan usb hata ayıklamayı etkileştirecejsin gerisi anlatılmış anlaşılmayan noktaları sorun cevaplayayım

mustafa033

Üye
Flash Clockworkmod recovery ye basıyorum flashing diyor kalıyor

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
İnternete bağlı olmalısınız aksi takdirde olmaz

mustafa033

Üye
internete bağlı %100 e kadar doluyor flashing diyor kalıyor

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş o zaman ya internetten yada benim ics konumdada var rootlu cwm li bir rom bulup smartflashtool ile telefona flashlayip sonrada cwmden rom yük.eme olayını gerceklestireceksin