LG MP9289FSD Buharlı Mikrodalga Fırın ( Özellikleri / Fiyatı )

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
LG MP9289FSD Buharlı Mikrodalga Fırın ( Özellikleri / Fiyatı )

Işıkla Pişirme
Solar DOM teknolojisinin güçlü halojen ışığı normal fırınlardaki gibi yiyeceğin sadece dışını pişirmiyor aynı zamanda derine nüfuz
ederek içini de pişiriyor. Böylece yiyecekleri dört kata kadar daha hızlı pişirirken yiyeceklerin nemini, yumuşaklığını ve lezzetlerini koruyor.

Buharlı Pişirme
LG Steam Oven sayesinde , mikrodalga , konveksiyon , ızgara ve halojen ışık fonksiyonlarının yanı sıra buharda yemek pişirmenin keyfine varacaksınız. Bu dört pişirme özelliğini birleştirerek ve buharın eşsiz pişirme gücünü kullanarak mutfakta harikalar yaratacaksınız. Buharlı pişirmesayesindeyiyecekleriniz i çok daha sağlıklı ve besin değerlerini kaybetmeden pişirebileceksiniz. Üstelik kullanımı çok kolay, kapak altında bulunan çekmecedeki su tankını doldurmanız yeterli gerisini üstün LG teknolojisine bırakın.

Temel Özellikler
Renk Beyaz
Kontrol Tipi Kadran ve düğme
Gösterge Ekranı Tipi 2 LED
İç Tasarım Dikdörtgen
İç Kaplama Malzemesi Multi Groove

Özellikler
Buhar Var
Izgara Var
Mikrodalga Var
Fırın Var
Halojen Var
Çocuk kilidi Var
Akıllı Rehber Yok
Hız Seviyesi 3x
Quartz Pişirici Var

Enerji Tüketimi
Mikrodalga (W) 1200
Izgara (W) 1900
Fırın (W) 2200
Buhar (W) 600

Boyut
Kapasite 32 L.
GxYxD 527 x 390 x 472 mm.
Ağırlık 27 kg.

technoshark

technoshark

Üye
Bu fırının konusunu açmıştım, bizim akrabada var :) çok güzel vede kaliteli gerçekten.. pişirme özelliği falan ideal tavsiye ederim ;)

william75

william75

Üye
Bu fırının konusunu açmıştım, bizim akrabada var :) çok güzel vede kaliteli gerçekten.. pişirme özelliği falan ideal tavsiye ederim ;)

sayende bu fırın hakkında çok bilgi edindik... hele kurabiyelerin falan fotoğraflarını görünce iyice iştahım açılmıştı :)

technoshark

technoshark

Üye
dimi ama,aynen benimde öyle olmuştu :P hatta o kurabiyeleri yemiştim falan :P

william75

william75

Üye
yediğini bilmiyorum da fotoğrafları gayet iyi hatırlıyorum :)

william75

william75

Üye
@technoshark; börekte pişirmiş miydi kuzeniniz?

technoshark

technoshark

Üye
Pişirmeye çalışmıştı ama pişmemişti.. sonra ben ona nasıl olacağını anlatmıştım falan :) sonrasında yapmıştı kuzenim.
Sonuç : Evet pişirdik :D

william75

william75

Üye
Pişirmeye çalışmıştı ama pişmemişti.. sonra ben ona nasıl olacağını anlatmıştım falan :) sonrasında yapmıştı kuzenim.
Sonuç : Evet pişirdik :D

böreğinde fotoğrafını görseydik yaa :) bu saatte iyi giderdi :)

william75

william75

Üye
@technoshark; bir de sorar mısınız bu fırının kendini temizleme özelliği varmış doğrumu?

technoshark

technoshark

Üye
@technoshark; bir de sorar mısınız bu fırının kendini temizleme özelliği varmış doğrumu?

Kuzenle aramız açıldı ufaktan, FB - gs maçından sonra... düzelirse aramız sorarım zevkle ;)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Android mi bu :ehe

technoshark

technoshark

Üye

Üst Alt