LG Optimus G Kulanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

66virus66

66virus66

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus G Kulanıcılar Kulübü

Sınırlarınız Olmadan Yaşayın
Güce Hükmet!
E975 LG OPTİMUS G
  • GÜÇLÜ SNAPDRAGON™ S4 PRO 1.5GHZ QUAD-CORE İŞLEMCİ
  • 2GB RAM İLE KUSURSUZ PERFORMANS
  • ZEROGAP TOUCH TEKNOLOJİSİYLE 4.7" TRUE HD IPS PLUS PARLAK EKRAN
  • 2,100MAH BATARYA

ZEROGAP TOUCH
Zerogap Touch, sizi içine alan gerçek bir dokunma hissi veren bir deneyim sunar. Zerogap Touch’ın ekran kalınlığını minimuma indiren teknolojisiyle ince tasarım ve zarif görüntü sağlanır.

Kristal Yansımalı Kaplama
Kristal Yansıma, Optimus G’nin arka kapağında, görüş açısına ve ışığa göre farklı desenler görüntülenmesini sağlar. Ayrıca, düzgün yüzeyler altında parıldayan karışık polarize desen, zarif bir mücevheri anımsatan göz alıcı üç boyutlu bir illuzyon yaratır.

KUSURSUZ NETLİK
Optimus G'nin çarpıcı 4.7" True HD IPS Plus ekranıyla etkileyici ayrıntıları görerek en sevdiğiniz filmlerinizi, videoları izleyin ve oyunlarınızı oynayın. 15:9 görüntü oranına sahip şeritli RGB IPS Panel ile doğal, gerçek renge yakın ve çok yüksek piksel yoğunluğuyla (768 x 1280) keskin görüntüye sahip içerikleri net ve parazitsiz olarak görebilirsiniz.

TAVİZSİZ DAYANIKLILIK
Güçlü ve hassas olun. Corning® Gorilla® Glass 2, daha önceki versiyonlara göre %20 daha incedir ve Optimus G'ye sadece 0,33’lük ince bir profil sunar. Bununla birlikte, aktif yaşam tarzınıza uyum sağlamak için cihazın önü ve arkası için güçlü bir koruma da sunar .

RAKİPSİZ BİR KAMERA
1080p HD video kayıt özelliğine sahip bu gelişmiş 13MP kamera diğer kameraları geride bırakmaktadır. Yüksek kalitede çözünürlük ve son teknoloji özellikler içeren bu kamera taşıyacağınız tek kamera olmayı hak ediyor.

• CANLI ZOOM ÖZELLİĞİ KAYITLI BİR VİDEOYU OYNATIRKEN SİZİN İÇİN ÖNEMLİ OLAN KISIMLARI YAKINLAŞTIRMANIZA İZİN VERİR.
  • ÇEKİLEN KONUYA BAĞLI OLARAK DEKLANŞÖR HIZINI DÜZELTEN AKILLI DEKLANŞÖRLE CANLI VE HAREKETLERİN NET OLDUĞU ÇEKİMLER. BU ÖZELLİK BULANIKLIĞI AZALTIR.
  • GÜLÜMSEME PERDESİYLE GÜLÜMSERKEN OTOMATİK OLARAK FOTOĞRAF ÇEKMEK İÇİN GÜLÜMSEMENİZ YETERLİ.
  • ZAMANI YAKALAMA ÖZELLİĞİ, ÇEKECEĞİNİZ FOTOĞRAFINIZI VE FOTOĞRAFINIZDA ÖNCEKİ ANLARI YAKALAR. BU SAYEDE EN İYİ FOTOĞRAFI YAKALAMANIZI SAĞLAR.
  • CANLI ÇEKİM, VİDEO ÇEKERKEN FOTOĞRAF ÇEKMENİZE OLANAK SAĞLAR. BÖYLECE BU MÜKEMMEL İFADEYİ MÜKEMMEL BİR BASKIYA DÖNÜŞTÜREBİLİRSİNİZ.

QUICKMEMO™
QuickMemo, kullanıcıların direkt olarak parmaklarıyla bir mesaj yazmasına, çizmesine veya karalamasına izin verir. Bu mesaj anında bir ek ya da URL olarak başkalarıyla paylaşılabilir. QuickMemo aynı zamanda bir katman özelliği olarak da kullanılabilir. Mesela QuickMemo’yu kullanarak bir numara yazmak ve numara üst katmanda iken numarayı direkt olarak aramak gibi...

Üç Kolay Adımda kendinizi ifade edin.

• AYNI ANDA SESİ ARTIRMA VE AZALTMA TUŞLARINA BASARAK VEYA AÇILIR MENÜBİLDİRİM ÇUBUĞUNDAN AKTİVE EDEREK QUICKMEMO MODUNA GİRİN.
  • HERHANGİ BİR EKRANI YAKALAYIN VE PARMAĞINIZLA ÜZERİNE YAZIN.
  • KAYDEDİN VEYA SOSYAL AĞLAR ÜZERİNDEN YA DA MESAJLA PAYLAŞIN. E-POSTA GÖNDERİN VE DAHA FAZLASINI YAPIN.

QSLİDE FONKSİYONU
QSIide Fonksiyonu ile aynı anda iki ekranı görüntüleyebilirsiniz. Video izlerken metin mesajı gönderme ya da web’de arama yapma gibi iki işi aynı anda gerçekleştirebilirsiniz.

KESİNTİSİZ PERFORMANS VE SONSUZ DAYANIKLILIK

Kesintisiz Performans
Etkileyici 2GB RAM, en zorlu uygulamalar için mükemmel performans sağlar. Grafik olarak yoğun oyunları oynayın, ara belleğe almadan görüntülü görüşme gerçekleştirin ve herhangi bir duraksama olmadan uygulamadan uygulamaya geçin.

Uzun Batarya Süresi
13 saate kadar konuşma süresiyle uzun süre dayanan yüksek yoğunluklu ve LG Optimus G'nin ince yekpare gövdesine kusursuz bir şekilde oturacak şekilde tasarlanmış 2,100mAh batarya ile konuşun, çalışın ve oyun oynayın. Cihazı yoğun kullananlar için, yüzlerde defa şarj edildikten sonra bile yeniymiş gibi performans göstermeye devam etmektedir.

"1 NUMARALI AKILLI TELEFON"
LG Optimus G, popüler bir tüketici dergisine göre 11/2012 itibariyle ABD'de en iyi akıllı telefon olarak seçilmiştir.

SNAPDRAGON S4 PRO ISLEMCİ
Qualcomm’un en yeni ve iyi dört çekirdekli işlemcisi Snapdragon S4 Pro, Optimus G’nin birden fazla uygulamayı hızlı bir şekilde çalıştırmasını ve gerçekçi, yüksek çözünürlüklü görüntüler sunmasını sağlar. Normal dört çekirdekli işlemcilerden %30 daha hızlı olan Snapdragon S4 Pro ile grafik talepleri çok yüksek olan oyunları bile rahatça oynayabilirsiniz.

Teknik Özellikleri:

TEMEL NİTELİKLER
  • Telefon Tipi
  • Bekleme Süresi, Maks (sa)
  • Konuşma Süresi (sa)
  • RF Bant
  • Boyut: L x W x D (mm)
  • Standart Pille Birlikte Ağırlık(g)
  • İşletim Sistemi
  • Chipset
  • İşlemci Hızı
  • Pil Kapasitesi (mAh)
  • Dokunmatik Ekran
  • 335
  • 15
  • GSM/GPRS 900/1800 MHz, HSPA+21 Mbps 850/1900/2100 MHz
  • 131.9 x 68.9 x 8.45
  • 141
  • Android 4.1 (Jelly Bean)
  • Qualcomm APQ8064
  • Snapdragon S4 Pro 1.5 GHz Quad-Core
  • 2100
GÖRÜNTÜ
  • Tipi
  • Boyutu
  • Çözünürlük
  • Renk
  • ZeroGap Touch Teknolojisi
  • 4.7"
  • TRUE HD IPS Plus (1280 x 768)
  • 16M
GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER
  • Kamera Çözünürlüğü (MP)
  • Dahili Hafıza
  • A-GPS Navigasyon
  • MP3
  • NFC
  • Bluetooth
  • 1.3MP Ön Kamera, 13MP Arka Kamera
  • 32GB
  • Var
  • Var
  • Var
  • Var, v4.0 BLE
MESAJLAŞMA
  • Google Talk
  • MMS
  • Anında Mesajlaşma
  • Threaded SMS
  • Var
  • Var
  • SMTP, POP3, IMAP4, EAS
  • Var
  • Var
VERİ BAĞLANTISI
  • USB
  • PC Sync
  • Wi-Fi
  • DLNA
  • MHL
  • 2.0
  • Var
  • 802.11 a/b/g/n
  • Var
  • Var
Forumumuzda Telefonu Kullananlar:

• 66virus66
  • Sarangni
  • alaStar
  • enesrsln
  • PowerPlay
  • oğuztz61

Son düzenleme:

Sarangni

Sarangni

Üye
Sitede pek yok bildiğim kadarıyla. Beni ekle.

66virus66

66virus66

Üye
    Konu Sahibi
Ekledim :) Hani bu kadar mıyız :)

Sarangni

Sarangni

Üye
Benim bildiğim bu kadar. :)

alaStar

alaStar

Üye
Beyler benide ekleyin :-)

enesrsln

enesrsln

Üye
Beni de ekle :)

• Beğen
Tepkiler: 66virus66
PowerPlay

PowerPlay

Üye
Beni de ekler misin :)

• Beğen
66virus66

66virus66

Üye
    Konu Sahibi
Ekledim :)

PowerPlay

PowerPlay

Üye
Sizce bu telefon kitkat alır mı alacak diye haber çıktı ama sonra yalanlandı yanlış haber falan dediler

Sarangni

Sarangni

Üye
Bu konuda çok haber var. Son bir güncelleme alması gerekiyor. LG eğer güven tazelemek istiyorsa bu güncellemeyi vermeli zira öyle de demişti.

66virus66

66virus66

Üye
    Konu Sahibi
Aynen zaten telefonlarımız 4.4.2 Kitkatı destekleyen donanıma sahip.Gelmemesi LG için büyük aptallık olur.

alaStar

alaStar

Üye
Bir güncelleme geleceği gerçek ama bunut icin ne kadar bekleriz soru işareti belkide direkt 5.0 güncellemesi verilecektir..

66virus66

66virus66

Üye
    Konu Sahibi
5.0 gelmez sanmıyorum ama 4.4.2 Kitkat büyük ihtimal gelir :)

Sarangni

Sarangni

Üye
DH okudum birisi mesaj atmış güncelleme ile ilgili verdikleri cevapta güncelleme çalışmaları devam ediyor denmiş.

4.4.X alır daha da üstünü almaz o zaman Costum Rom işine gireriz.

• Beğen
66virus66

66virus66

Üye
    Konu Sahibi
Telefonuna flip cover kılıf bulabilen var mı ben şahsen samsunda heryeri gezdim ama bir türlü bulamadım :/

oguztz61

oguztz61

Üye
Benide ekler misin?

• Beğen
alaStar

alaStar

Üye
Telefonuna flip cover kılıf bulabilen var mı ben şahsen samsunda heryeri gezdim ama bir türlü bulamadım :/
Mobil cadde ,mobil iletişim,telefon giydir gibi sitelerde optimus g nin her kılıfını bulmak mümkün..

oguztz61

oguztz61

Üye
Ben kadikoyden aldim kilifimi cok guzel telefonun her yerini kapliyor o en cok cizilen yan kenarlar oralari kapliyor isterseniz adresi vereyim :)

Sarangni

Sarangni

Üye
alaStar

alaStar

Üye
Beyler telefonu root ettim sonra unroot ettim fakar j güncellemesini yaparken error veriyor nedenini bilen varmı?

Üst Alt