LG Optimus G Kulanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Nasıl yani dedigim gibi bir şey yapmak mümkün değil mi?

Sarangni

Sarangni

Üye
Yapılmıyor maalesef.

rehayi

Üye
Öncelikle herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun. Benimde küçük bir iki sorum olacaktı da konuyu hortlatıyorum. Ben bu telefonu yurt dışından aldım, telefona hala android 4.4.2 güncellemesi gelmedi, ne zaman geleceği hakkında bilginiz var mı ? ve birde şu room olayını pek iyi bilmiyorum da bilgi edinebileceğim kaynaklar varsa paylaşırsanız bende yararlanmak istiyorum 4.4.2 yi beklemeden bende yapabilirim belki.

nokia 603

Üye
Bilgi çok esasında ama burada pek G kullanıcısı olmadığı için paylaşım olmuyor. Insanlar genelde Samsung gibi cihazlar tercih ettiğinden G gibi iyi cihazlar pekte bilinmeden piyasadan yitip gidiyor. Şu da var G Kullanıcılarının çoğu nasıl bir cihaz aldıkları konusunda oldukça bilgili. Benim tanıdıklarım uzun araştırmalar sonucunda almış. Özellikle 4.4.2 ile cihazın ömrü uzadı diyebiliriz. Iyi ki almışım diyorum.
peki cihazin oyun performansi nasil bir de kitkattan once ve sonra batarya omru nasil konuyu hortlattigim icin ozur dilerim
Bilgi çok esasında ama burada pek G kullanıcısı olmadığı için paylaşım olmuyor. Insanlar genelde Samsung gibi cihazlar tercih ettiğinden G gibi iyi cihazlar pekte bilinmeden piyasadan yitip gidiyor. Şu da var G Kullanıcılarının çoğu nasıl bir cihaz aldıkları konusunda oldukça bilgili. Benim tanıdıklarım uzun araştırmalar sonucunda almış. Özellikle 4.4.2 ile cihazın ömrü uzadı diyebiliriz. Iyi ki almışım diyorum.

rehayi

Üye
Banada güncelleme geldi sonunda, güncelleme sonrasın pil daha uzun dayanmaya başladı ki bu bariz görünüyor. Oyın performansında herhangi küçük bile olsa sıkıntı görmedim. Asphalt 8 , Modern Combat 5 gibi oyunları yüksek grafik seviyesinde oynuyorum şahsen.

nokia 603

Üye
Banada güncelleme geldi sonunda, güncelleme sonrasın pil daha uzun dayanmaya başladı ki bu bariz görünüyor. Oyın performansında herhangi küçük bile olsa sıkıntı görmedim. Asphalt 8 , Modern Combat 5 gibi oyunları yüksek grafik seviyesinde oynuyorum şahsen.
peki bu cihazi onerir misiniz ikinci el temiz bulsam mesela
hocam kac saat ekran suresi aliyorsunuz

alaStar

alaStar

Üye
Beyler telefonumda 4 parça değişti ve servise verip değişim istedim en sonunda cihaz takip ekranında doa değişim bekleniyor yeni cihaz bekleniyor yaziyor acaba bunun reddedilmesi gibi bir olasılık var mı daha önce başına gelen birisi varsa yardımcı olabilir mi?

Üst Alt