LG Optimus G Kulanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Titanium Root ister. Internette aratirsaniz ayrintili kurulum bulabilirsiniz orjinale dönmek için.
LG nin backup programı ile yedeklesem olmaz mı? Ben framaroot ile rootladım unroot yapsam orjinale dönmüş olmaz mıyım?

Sarangni

Sarangni

Üye
Bu konuda herhangi bir bilgim yok maalesef.

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Bu arada custom rom yani telefonun kendi romunu kullanıyorum sadece root var.

Sarangni

Sarangni

Üye
Olabilir. Burası pek aktif değil maalesef facebook grubu oldukça aktif orada sorularını cevap bulabilirsiniz. Ben Kore için yayınlanan Kitkatın Mod halini kurdum. Oldukça hızlı ve işlevsel.

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Facebook linkini atar mısın?

Sarangni

Sarangni

Üye

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Teşekkürler sizin romun gelecek olan kitkat tan farkları neler?

Sarangni

Sarangni

Üye
Root edilmiş, bazı ufak değişiklikler yapılmış hali. Yaygınlaştıkça Costum ROM olaylarıda yaygınlaşır.

• Beğen
Tepkiler: Ragnar Lothbrok
Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Zaten bizim telefona fazla bir ilgl yok Türk siteleri olsun yabancı siteler olsun. Zaten bu yuzden Rom dan korkuyorum. Root da gaza geldim yaptım :D Bi ara CyanogenMof yükledim sornlar yaşadım.

Sarangni

Sarangni

Üye
Bilgi çok esasında ama burada pek G kullanıcısı olmadığı için paylaşım olmuyor. Insanlar genelde Samsung gibi cihazlar tercih ettiğinden G gibi iyi cihazlar pekte bilinmeden piyasadan yitip gidiyor. Şu da var G Kullanıcılarının çoğu nasıl bir cihaz aldıkları konusunda oldukça bilgili. Benim tanıdıklarım uzun araştırmalar sonucunda almış. Özellikle 4.4.2 ile cihazın ömrü uzadı diyebiliriz. Iyi ki almışım diyorum.

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Aynen kardeşim düşüncelerimiz aynı. :) Ben sadece bir kişide rastladım bu telefondan o da internet kaleci öyle konuştuk sadece memnun musun falan diye.

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Xposed özelliği nedir acaba?

Sarangni

Sarangni

Üye
Telefonu kişileştirebileceginiz farklı modülleri içinde barındıran bir uygulama oldukça iyi ama ne kadar gerekli orası ayrı bir mevzu. Ben kullanıyorum özellikle statüs bar renklerini ayarlamak, saati ortalama, uygulama bildirimlerinin zırt pırt çıkmasını engellemek ve grenify etkin kullanmak için kullanıyorum. Çok daha fazlasını yapanlarda var.

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Mesela youtube nin uygulamasinda üst kısım beyaz facebook ta mavi ona göre renk otomatik değişiyor mu?

Sarangni

Sarangni

Üye
Yapılabilir mi bilmiyorum araştırmak bakmak gerek. Ben tek renk kullanıyorum çünkü elimde ki uygulama ona izin veriyor. Sizin dediğinizi arastırmak gerek. Olabilirliğine nedir bakmak lazım.

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Google Play de G2 Xposed gördüm orada var sanırım ama bu uygulama cihazinizla uyumlu değil gibi bir şey diyor. Bir dener misiniz rica etsem?

Sarangni

Sarangni

Üye
Müsait bir zamanda bakarım inşallah. Muhtemelen 4.4.2 çalışıyordur. Gün içinde bakarım yazarım buraya.

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Linki vereyim de yanlış uygulamaya bakmayın :D

Ilginiz için teşekkür ederim.

Sarangni

Sarangni

Üye
Bu uygulama kötü bir uygulama. Pek kullanışlı değil.

• Beğen
Tepkiler: Ragnar Lothbrok

Üst Alt