Telefon Tavsiyesi LG G4 vs Samsung Note 4 vs Iphone 5s

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
LG G4 vs Samsung Note 4 vs Iphone 5s
Merhaba 1000 1800 liraya falan vatandan taksitle cihaz alicam oneriniz nedir uzun yillar cgoturmesi lazim oneriniz nedir sebebiyle cyazarsaniz sevinirim

Lg g4
Samsung note4
Sony z3
Iphone 5s
Bunlar aklima geldi baska oneriniz varsa sevinirim

man20

man20

Üye
kafanı karıştırmak istemem ama sony z5 compact'ı da düşünebilirsin. Yazdıklarının içinde tabiki G4.

Son düzenleme:
elmacıadam

elmacıadam

Üye
g4

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Android Düşünüyorsan G4 ya da Sony...

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Z5 compact dada ram 2 gb ya hocam birde m9 falan hosuma gotti ama burcemi asiyor z3 compactlar g3ler falan rahat alirim ama note 4 z3 g4 arasinda kaldim genel olarak cunku malum 5s de eski bir modelcartik

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
iPhone 5S

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat nekadar dusuk olursa okadar iyi malum kendim odiyecegim g3 e falanda bakiyorum hafiza onemli stabil olmali birde kamera onemli gerisi problem degil

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Fiyat önemli ise yazıkların içerisinden 32 gb g3 modeli senin için ideal. Para sorun değilse g4 öneririm.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat önemli ise yazıkların içerisinden 32 gb g3 modeli senin için ideal. Para sorun değilse g4 öneririm.
Simdi aklimdaki ilk iki cihaz note 4 ve g4 o ikisinden birini sececegim 200 lira fark icin g3 almayim diyorum

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bana sorarsan g4 daha iyi olur çünkü note 5 çıktı 4 unutulur artık yinede karşılaştırma videoları falan izleyip kendin karar ver

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Adam akilli karsilastiran turkce video bulamadim yarisi samsungu ovuyo yarisi lg yi simdi bende g2 vardi malum lg nin son 3 telefonuda durduk yere catladi g2 g3 nexus5 bu durumda g4 ede cok umitli bakamiyorum dh de kulaklik girisinden catlayan g4ler koymuslar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Ben bir kaç aydır kullanıyorum henüz öyle sorunlarla karşılaşmadım şeffaf kılıf kullanıyorum biraz narin kullanmak gerek. Çok iyi araştırma yapmamışsın ben daha bir iki gün önce bir karşılaştırma izledim mesela türkçe idi iki kişi kıyaslıyordu ekran donanım tasarı kamera işlemci vs herşeye puanlama yaptılar falan hangi ekipti aklımda değil şimdi. Dediğim gibi g4 daha yeni bir cihaz ve g5 henüz piyasada yok destek olarak note 4 ten uzun soluklu olur. Bende ilk defa lg kullanıyorum bakalım ama g4 ekran kamera konusunda beni mest etti. Batarya konusunda ilk başlarda az gidiyor gibi gelmişti bana note 3 ten sonra ama şuan note 3 ile aynı performansı alıyorum. Hız olarakta izlediğim karşılaştırmalarda bir çok oyun ve uygulamayı açma ve çalıştırmada hızlı bir telefon.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Lg g4 not 4 e göre daha fazla güncelleme alacaktır kamera sizin için önemliyse g4

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
z3 plusada bakabilirsin

Invoke

Invoke

Üye
@avast G3 alma hacı. Menüde sağ sol yaparken ayarlara girip çıkarken bile o bir anlık yaşanan gecikmeyi hissediyorsun ki o da eskidi zaten.

Z3'de de aynı G2'de olduğu gibi ekranda turuncu leke çıktı arkadaşta. Kasa da bayağı açıktı. Başta kağıt girecek kadar açıkken, gittikçe ayrılıp gelmiş. Neyse ama garantiden sıfır gibi geldi 2 hafta içinde.

Bence 5S ile G3'ü direk ele.

Z5C için küçüklüğüne veya başka bir yerine lafın varsa tamam ama 2GB Ram mesele değil, bence. İstediğin kadar uzun vadeli düşün, ben sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

6P ile 5X'e de baktın mı?

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
@avast G3 alma hacı. Menüde sağ sol yaparken ayarlara girip çıkarken bile o bir anlık yaşanan gecikmeyi hissediyorsun ki o da eskidi zaten.

Z3'de de aynı G2'de olduğu gibi ekranda turuncu leke çıktı arkadaşta. Kasa da bayağı açıktı. Başta kağıt girecek kadar açıkken, gittikçe ayrılıp gelmiş. Neyse ama garantiden sıfır gibi geldi 2 hafta içinde.

Bence 5S ile G3'ü direk ele.

Z5C için küçüklüğüne veya başka bir yerine lafın varsa tamam ama 2GB Ram mesele değil, bence. İstediğin kadar uzun vadeli düşün, ben sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

6P ile 5X'e de baktın mı?
Nexhs 5x e baktim da vatanda yok odeo bank ile alicam ve max 2000 verebilirim

Invoke

Invoke

Üye
Nexhs 5x e baktim da vatanda yok odeo bank ile alicam ve max 2000 verebilirim

2000'den çok daha ucuz olur ya. 5X gelmedi ki daha yoksa benim mi haberim yok? Beklersen diye yazdım. :D

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
2000'den çok daha ucuz olur ya. 5X gelmedi ki daha yoksa benim mi haberim yok? Beklersen diye yazdım. :D
Ha ya babama vericem g2 gi bide 16 gb yetmiyor hani oyun oynamiyorum ama verilere resimlere yetmiyor sd olmali hafiza olmali muzik dinliyorum hicbiriir apple htc degil ama onlarinda eksikleri var baya kararsizim yani 4 cihaz var

g3 1500
G4 2000
Note4 1900
Z5c 2000

Invoke

Invoke

Üye
Ha ya babama vericem g2 gi bide 16 gb yetmiyor hani oyun oynamiyorum ama verilere resimlere yetmiyor sd olmali hafiza olmali muzik dinliyorum hicbiriir apple htc degil ama onlarinda eksikleri var baya kararsizim yani 4 cihaz var

g3 1500
G4 2000
Note4 1900
Z5c 2000

G3'ü salla derim. :D

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bu vakitten sonra 5s alınmaz
Sen
Note 4 ile G4 arasında seçim yap

Üst Alt