Haber LG G4 V20E GUNCELLEME

Sponsorlu Bağlantılar

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
LG G4 V20E GUNCELLEME
Güney Koreli teknoloji devi LG, amiral gemisi modeller içinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini ilk veren firma olmasıyla öne çıktı. LG G4 için güncelleme kullanıcılara sunuldu ama Android 6.0 güncellemesi sonrasında bazı kullanıcıların sorun yaşadığını haberleri almaya başladık.

V20d güncellemesinde sorun yaşayan kullanıcılar için bugün V20e güncellemesi kullanıcılara dağıtılmaya başladı.

Güncelleme bilgilerinde son kullanıcı açsından büyük değişiklikler olmasa da biz bu güncellemenin G4‘te yaşana tüm sorunların önüne geçeceğine inanıyoruz.
Alintidir,

Benim anlayabildigim kadariyla ses iyilestirmeleri ve wifi arama ozelligi gelmis...

Son düzenleme:

MaxipmaN

Üye
şarj sorunu da var galiba

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sorunlar İllaki Yaşanacaktır Çıkar Çıkmaz Yüklemeselerdi :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bir sorun yok güncellemede 20e ile hd+ görüşme özelliği VoLTE ve wifi araması falan geldi 4.5g ye geçmişten dolayı bazı özellikleri aktif ettiler. Şarjın çabuk bittiği bir gerçek lollipoptada çok farklı değildi marshnallowda da yine çabuk bitiyor özellikle ekranı kullanırken dikkat etmek gerekir.

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
Volte tam olarak nedir anlayamadim. Bildirim paneline yeni bi sekme gelmis VolTe yaziyor ustunde cizgi var ne aktif ediliyor nede bisy yapiliyor bu guncellemeden hicbirsey anlamadim , ayrica sarj bendede cabuk bitiyor...

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Volte yüksek kaliteli görüntülü görüşme oluyor.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Wifi ses gibi ozelliklerin acildigi panele koymuslar. Ne aktif ediliyo nede bi islev goruyor :)
Hangi telefonu kullanıyorsun? G4 te bildirim panelinde yani üst barda hd+ görüşme olarak eklendi ve ben aktif edebiliyorum.

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
Lg g4 kullaniyorum bende... Ust barda oyle bi secenek yok.

serdar_gs

serdar_gs

Üye

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu sifirliyim dicem ama olmaz heralde cunku yazilimsal bi sknti gibi duruyor cihaz 1aylik daha orjinal...

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Telefonu sifirliyim dicem ama olmaz heralde cunku yazilimsal bi sknti gibi duruyor cihaz 1aylik daha orjinal...
LG H815TR cihazı mı senin ki yoksa yurt dışı cihazı mi model numarası ne yada kurulu olan rom hangi ülkeye ait? Veyahut 4.5g niz aktif mi?

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi

4.5 g ayarlarimi iyi yapamadim ben sanirim simkart 4.5g destekliyor uyarisi gelmisti turkcellden 4.5g abonede oldum cihazdan baska ne yapmam gerekiyor?

serdar_gs

serdar_gs

Üye
4.5 g ayarlarimi iyi yapamadim ben sanirim simkart 4.5g destekliyor uyarisi gelmisti turkcellden 4.5g abonede oldum cihazdan baska ne yapmam gerekiyor?
O zaman geriye kalan tek cevap her operatör kendi belirlediği ismi veriyor türk telekom hd+ adını vermiş senin turkcell volte ismini kullanmış. Ama neden aktif olmuyor sende bilemem müşteri hizmetlerinden bir sor.

reflex

reflex

Üye

Volte kullana bilmen için faturalı olman lazım ben tt deyim hd+ gözüküyor kullana bilmem içinde faturalı olmam gerekiyomuş öyle mesaj geldi.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
arkadaşlar bana neden 20d güncelleme gelmedi.

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
Tt dan memnunmusunuz arkadaslar internetinden falan?

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
Hız konusunda sıkıntı yok benim bulunduğum her yerde de çekiyor sıkıntı yok. Paket fiyatlarıda çok iyi.
Turkcellde 20 tl sirf konusmaya veriyorum full kazik ya. Tasicam artik tt'a.

Üst Alt