Haber Samsung Galaxy S8 Serisi için Android 8.0 Oreo Güncellemesi Başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S8 Serisi için Android 8.0 Oreo Güncellemesi Başladı
Samsung, amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için Android 8.0 Oreo güncellemesini resmi olarak başlattı. Galaxy S8 Android Oreo güncellemesi ilk olarak Almanya'da kullanıma sunuldu.

Beklenen gün nihayet geldi. Resmi Android 8.0 Oreo güncellemesi, Almanya'da Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri için yayınlanmaya başladı. Samsung'un daha önce de açıkladığı gibi Beta test progrqmına katılan cihazlar güncelleme için ilk sırada olacak. Güncelleme 24 saat sonra da tüm cihazlar için kullanılabilir olacak. Doğal olarak, güncellemenin indirme boyutu beta kullanıcıları için daha küçük olacak ve beta kullanıcıları, Ayarlar »Yazılım güncelleme menüsündeki Güncellemeleri elle indir seçeneğine dokunarak güncellemeyi hemen indirebilirler.

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Android 8.0 Oreo Güncellemesi

Samsung'un beta testi sona erdikten sonra resmi Android Oreo güncellemesini yayınlaması iki haftayı buldu. Güncellemenin kullanılabilirliği bölgelere göre değişecek ve önümüzdeki günlerde daha fazla ülkede kullanılabilir olacaktır. Bugün piyasaya çıkan güncelleme, Almanya'daki Galaxy S8 + modelleri için G955XXU1CRAP yazılım sürümü ile kullanıma sunuldu. Güncelleme 487MB boyutunda ve Şubat ayı Android güvenlik güncellemesini de içeriyor.

Android 8.0 Oreo güncellemesi ile birlikte Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için Samsung Experience UX için daga yeni bir versiyon da kullanıma sunuldu. Android 8.0 Oreo güncellemesinden sonra telefonların saha iyi bir performans sergileyecek belirtiliyor ancak geliştirilmiş performansın bir kaç ay sonra aynı seviyede olmayacağı da biliniyor.

Samsung Galaxy S8 Serisi için Android 8.0 Oreo Güncellemesi Başladı

• Beğen
Tepkiler: serecans ve iizzz

serecans

serecans

Üye
An itibari ile cihazımı kontrol ettim 1344.96 boyutunda güncelleme geldi hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
serecans

serecans

Üye
P
Güncelleme ile ilgili fikirlerinizi bekliyorum
performans konusunda pek fark göremiyorum klavye güzel olmus.
Dolby Atmos yok,
Always on display ayarlarini da bulamiyorum guncelleme sonrasi ama zaman gectikce guncelleme oturdugunda daha iyi olabilir sanırım

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
P
performans konusunda pek fark göremiyorum klavye güzel olmus.
Dolby Atmos yok,
Always on display ayarlarini da bulamiyorum guncelleme sonrasi ama zaman gectikce guncelleme oturdugunda daha iyi olabilir sanırım
Büyük boyutlu bir güncellemeden sonra hard format iyi geliyor genelde cihazlara

berkmeric18

Üye
Ben telefonu hd cozunurlukte kullaniyordum bugun guncellemeden sonra WQHD+ denemek istedim. Cozunurlugu artirdim pilde hizli bj dusus var. Wqhd olsa bile pil bukadar hizli bitmiyordu. %10 oranla pil daha hizli bitiyor diyebilirim. Onun disinda hizlandi telefon anasayfa gecislerinde farklilik goruyorum. Hard reset atmayi dusunuyorum bende. Ek guncellemeler gelirmi bilmiyorumda gelirse zamanla daha stabil olur.

• Beğen

Üst Alt