**LG G4** ((Kullanıcı Kulübü))

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kapalıyken aşağı doğru çekersen oluyo ama onun dışında oluyasa bilmiyorum.
o ayrı benim dediğim normal kilit halindeyken bildirim var gibi mavi led yanıp sönüyor bazen baktığımda hiç bir uygulamada bildirim olmuyor

bluee18

bluee18

Üye
Merhabalar. Ben yaklaşık 1 hafta önce LG G4 aldım. Aldğımda telefon android 5.1 di önceden beri kullanan arkadaşlarıma android 6 geldi güncellemelerinide yaptılar fakat bana gelmedi telefon Lg Türkiye garantili. Ne telefon yazılım güncellemelerinde nede bilgisayara takınca LG Bridge üzerinde bir güncelleme görünmüyo neden acaba ? ne yapmam lazım ?

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar. Ben yaklaşık 1 hafta önce LG G4 aldım. Aldğımda telefon android 5.1 di önceden beri kullanan arkadaşlarıma android 6 geldi güncellemelerinide yaptılar fakat bana gelmedi telefon Lg Türkiye garantili. Ne telefon yazılım güncellemelerinde nede bilgisayara takınca LG Bridge üzerinde bir güncelleme görünmüyo neden acaba ? ne yapmam lazım ?
Lg Türkiye garantili ise güncelleme almaması için bir sebep yok. İlk marshmallow güncellemesini Lg Bridge üzerinden yapacaksın sonrakiler telefon üzerinden. Telefonu yeniden başlatıp dene. Hiç olmadı Lg destekten yardım iste.

bluee18

bluee18

Üye
Lg Türkiye garantili ise güncelleme almaması için bir sebep yok. İlk marshmallow güncellemesini Lg Bridge üzerinden yapacaksın sonrakiler telefon üzerinden. Telefonu yeniden başlatıp dene. Hiç olmadı Lg destekten yardım iste.
Dün bu saatlerde geldi 6 güncellemesi ama çok fazla şarj yemeye başladı üzerine gelen düzeltme güncellemesi arkadaşlara geldi fakat yine bana gelmedi onu bekliyorum şu an

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Android 6 ile birlikte şarj can sıkıcı bir hal almaya başladı . güncellemeden sonra hard reset de attım ... şarjım 5.1 oranlar gerçekten kötü...

ayasercan

ayasercan

Üye
şarj bu güncelleme ile özellikle mobil ağda uçuyor resmen

program versiyonu V20d-TUR-XX
bu sürümde bile düzeltilmedi

bu arada g4 de eski telefonum g de olan görev yönetici mevcut değil ne önerirsiniz...

reflex

reflex

Üye
şarj bu güncelleme ile özellikle mobil ağda uçuyor resmen

program versiyonu V20d-TUR-XX
bu sürümde bile düzeltilmedi

bu arada g4 de eski telefonum g de olan görev yönetici mevcut değil ne önerirsiniz...
Mevcut ama sen yerini bilmiyosun o kadar :ehe

bluee18

bluee18

Üye
O kadar ısrarla android 6 bekledim geç geldi bana şu an çok pişmanım yüklemeyenler varsa kesin yüklemesin 1 günü çok çok rahat çıkartan şarj daha hava kararmadan biter oldu. Eski roma dönme şansımız yok mu şimdi

reflex

reflex

Üye
20e güncellemesi geldi. Wifi call ve VoLTE artık etkin ve kullanılabilir. @serdar_gs indir ve bize yorumlayı ver güncellemeyi :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
20e güncellemesi geldi. Wifi call ve VoLTE artık etkin ve kullanılabilir. @serdar_gs indir ve bize yorumlayı ver güncellemeyi :D
v20e mi geldi o yeah hemen indireyim :D
Kurdum güncellemeyi @reflex biraz kullanayım bakalım farklılık görecek miyim.
Kurulum sırasında %25 civarında şarj gitti kuracakların dikkatine.

• Beğen
Tepkiler: reflex
reflex

reflex

Üye
v20e mi geldi o yeah hemen indireyim :D
Kurdum güncellemeyi @reflex biraz kullanayım bakalım farklılık görecek miyim.
Kurulum sırasında %25 civarında şarj gitti kuracakların dikkatine.
Görüntülü arama gelmiş volte var hd ses falan 4.5G geliyo diye onun dışında güvenlik güncellemeleri gelmiş, pil acayip ya bir hızlı bir yavaş gidiyo bide bende arada bir şarz artıyo 98 ya 99 oluyo falan bir performans iyileştirmeside mevcut kaçmaz benden ki zaten performanslı daha ne kadar performanslı olabilir.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Görüntülü arama gelmiş volte var hd ses falan 4.5G geliyo diye onun dışında güvenlik güncellemeleri gelmiş, pil acayip ya bir hızlı bir yavaş gidiyo bide bende arada bir şarz artıyo 98 ya 99 oluyo falan bir performans iyileştirmeside mevcut kaçmaz benden ki zaten performanslı daha ne kadar performanslı olabilir.
Evet 4.5g geçişimizden dolayı hd+ görüşme özelliği gelmiş fakat performans veya pil ile ilgili herhangi bir açıklama yoktu güncelleme öncesi veya sonrası. Özellikle wifi araması ve VoLTE denen şey yazıyordu.

• Beğen
reflex

reflex

Üye
Evet 4.5g geçişimizden dolayı hd+ görüşme özelliği gelmiş fakat performans veya pil ile ilgili herhangi bir açıklama yoktu güncelleme öncesi veya sonrası. Özellikle wifi araması ve VoLTE denen şey yazıyordu.
Yazmasada gelenler arasında mesela güvenlik günvellemeleride yazmıyor ama gelmiş en son güvenlik güncellemeleri

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Yazmasada gelenler arasında mesela güvenlik günvellemeleride yazmıyor ama gelmiş en son güvenlik güncellemeleri
Bir önceki güncellemenin ana konusu kararlılık ve pil iyileştirmesi idi mesela bunda ise wifi aramaları ve telephone volte ön plana çıkarılmış. Diğer performans ve pil iyileştirmeleri yazmıyordu fakat illaki vardır. Seni bilmem ama ben bu aralar en çok pilden şikayetçiyim aşırı hızlı bitiyor. Doze modu olmasına rağmen lollipopta kullanıjmda değilken sabaha kadar %1 den fazla gitmezdi şimdi pil çizgisi yatay şekilde aşağıya doğru iniyor :vur

• Beğen
reflex

reflex

Üye
Bir önceki güncellemenin ana konusu kararlılık ve pil iyileştirmesi idi mesela bunda ise wifi aramaları ve telephone volte ön plana çıkarılmış. Diğer performans ve pil iyileştirmeleri yazmıyordu fakat illaki vardır. Seni bilmem ama ben bu aralar en çok pilden şikayetçiyim aşırı hızlı bitiyor. Doze modu olmasına rağmen lollipopta kullanıjmda değilken sabaha kadar %1 den fazla gitmezdi şimdi pil çizgisi yatay şekilde aşağıya doğru iniyor :vur
Aynen bende frk ettim o olayı aslında mm de de gitmiyodu ama dur bakalım akşam telefonu sıfırlicam ne olucak bakalım.

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs

okkaliokan

Üye
merhaba. telefonum v20f güncellemesi aldı. fakat görüntülü görüşme halen yapamıyorum. görüntülü arama kullanılamıyor diyor. kullanan arkadaşlar var mı?

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
merhaba. telefonum v20f güncellemesi aldı. fakat görüntülü görüşme halen yapamıyorum. görüntülü arama kullanılamıyor diyor. kullanan arkadaşlar var mı?
20f gelmiş haber verdiğin için sağol indirdim bende şimdi sesli arama kalitesi artırılmış ufak bi güncelleme. Denemek lazım bende hiç denemedim ama karşı tarafında telefonunun desteklemesi ayarlardan aktif olması 4.5g aktif olması açık olması gibi ayarların tam olması lazım.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

okkaliokan

Üye
bunu denemeliyiz..

• Beğen
serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
G4 kullanan arkadaşlar şarj süreniz ve ekran süreniz nedir? Merak ettim benim telefon mu az gidiyor sizde de aynı mı günlük ortalama ekran sürem 2 saat.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
reflex

reflex

Üye
Valla 1 saat 15 dk olmus %69 da 3 saat rahat bulur ama kullanima gore degisiyo acaba diyorum su 4000mh lik yada 6000mh lik bataryadan mi alsam gerci ben aldigimda yaninda yedek patarya ve sarz seti verdiler bedavaya da yyedek pili her zaman tasiyamiyorum.

• Beğen

Üst Alt