Haber Android 8.0 Oreo Güncellemesi Alacak LG Cihazları Belli Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
LG hangi cihazlara Android 8.0 Oreo güncellemesi vereceğini ve güncellemeyi ne zaman vereceğini bir liste ile beraber açıkladı.

Google geçtiğimiz aylarda Android 8.0 Oreo sürümünü resmi olarak duyurmuştu. Hatırlayacağınız üzere Android Oreo sürümü en yeni Google özelleştirmelerini içeren en iyi ve en yeni mobil işletim sistemlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmıştı. Android 8.0 ile beraber daha iyi pil yönetimi, genel performans artışı, yenilenmiş arayüz ve daha bir çok önemli özellik geliyor.

https://www.maxicep.com/android-80-oreo-guncellemesi-icin-ilk-kullanim-orani-geldi
Android 8.0 OREO Güncellemesi için İlk Kullanım Oranı Geldi
Google tarafından resmi duyurunun yapılmasının ardından yeni işletim sistemi ilk olarak Google Pixel cihazları ve bazı Nexus cihazları için Google tarafından dağıtılmaya başlandı. Sıra diğer akıllı telefon üreticilerinin cihazlarına Android 8.0 Oreo güncellemesini vermeye geldi.

Güncelleme konusunda her zaman hızlı davranarak diğer firmalara kıyasla daha erken güncelleme veren firmalardan bir tanesi olan Güney Koreli LG Android 8.0 Oreo güncellemesini vereceği cihazların bir listesini açıkladı. Listeye göre yakın zamanda piyasaya sürülmüş bir çok LG cihazının Android 8.0 güncellemesini alacağını görüyoruz.

Cihaz Android 8.0 Oreo Expected Release Date
LG G5 Bekleniyor Aralık 2017
LG G5 SE Bekleniyor Aralık 2017
LG G6 Bekleniyor Kasım 2017
LG Q6 Bekleniyor 2018 İlk Çeyrek
LG Q8 Bekleniyor 2018 İlk Çeyrek
LG Stylus 3 Bekleniyor 2018 İlk Çeyrek
LG V30 Bekleniyor Kasım 2017
LG V20 Bekleniyor 2018 İlk Çeyrek
LG Harmony Beklenmiyor —
LG K10 Beklenmiyor —
LG K10 (2017) Bekleniyor 2018 İkinci Çeyrek
LG K20 plus Bekleniyor 2018 İkinci Çeyrek
LG K3 Beklenmiyor —
LG K3 (2017) Beklenmiyor —
LG K4 Beklenmiyor —
LG K4 (2017) Beklenmiyor —
LG K5 Beklenmiyor —
LG K7 Beklenmiyor —
LG K7 (2017) Beklenmiyor —
LG K8 Beklenmiyor —
LG K8 (2017) Bekleniyor 2018 İkinci Çeyrek
LG Stylo 2 Beklenmiyor —
LG Stylo 3 Plus Bekleniyor 2018 İkinci Çeyrek
LG Stylus 2 Beklenmiyor —
LG Stylus 2 Plus Beklenmiyor —
LG U Beklenmiyor —
LG X cam Beklenmiyor —
LG X mach Beklenmiyor —
LG X max Beklenmiyor —
LG X power Beklenmiyor —
LG X power2 Beklenmiyor —
LG X screen Beklenmiyor —
LG X Skin Beklenmiyor —
LG X style Beklenmiyor —
LG X venture Beklenmiyor —
LG X5 Beklenmiyor —

Listede ilk dikkat çeken modeller LG G6 ve LG V30 oluyor. Firmanın piyasaya sunduğu en üst iki modelin doğal olarak büyük Android 8.0 güncellemesini ilk alacak olmaları şaşırtıcı değil. Diğer cihazların ise bu iki modelin hemen ardından zamanla güncellemeyi alacağını görüyoruz. Fakat listenin aşağı taraflarına doğru indikçe bir çok LG modelinin büyük Android 8.0 Oreo güncellemesini almayacağını görüyoruz.

Android 8.0 Oreo Güncellemesi Alacak LG Cihazları Belli Oldu
 


|SEÇKiN|

|SEÇKiN|

Üye
LG'nin G ve V serisi telefonları dışında Türkiyede hiç görmedim. Nerdeyse bütün harfler üzerine model çıkaran LG bu iki amiral model dışındaki ara modellerini Türkiyeye pek göndermiyor demek ki...
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
LG'nin G ve V serisi telefonları dışında Türkiyede hiç görmedim. Nerdeyse bütün harfler üzerine model çıkaran LG bu iki amiral model dışındaki ara modellerini Türkiyeye pek göndermiyor demek ki...
Bazı modeller her pazarda satışa sunulmuyor. Ülke olarak düşünmemek lazım :)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt