Öneri Lg g3 ölü piksel değişim verilmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Her adımı buraya yazın hocam bizi bilgilendirin

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam kusura bakmayı yazmayı unuttum
cihaz gider gitmez ertesi gün işleme alındı ve ortalama 2 iş günü işlem gördükten sonra DOA değişime alındı ve değişimi onaylandı ama BAYİ DEĞİŞİMİ verildi bayiye gittim " teknosa ya " bizde G3 yok ancak iade ÇEKİ verebiliriz dediler kabul etmedim LG yi aradım durumu anlattım firma tarafından değişim istiyorum dedim ilk olarak yok filan denildi sonra üst üstte aradım israrla aradım ve en sonunda kabul edildi firma tarafından değişim olacak denildi ama asıl olay işte ondan sonra başladı o günden ta ki 23.07.2016 a kadar bekledim ortalama 50 günden fazla bekledim ama ne firma cihaz yolladı ne de LG yolladı ikiside cihaz filan vermedi her aradıgım da ya stok yok ya depo dan cıkışı bekleniyor filan gibi cümleler kullanıldı ikiside aynı anlama cıkıyor da neyse 23.07.2016 da fark bi ilde ki teknosa da G4 indirime girmişti tutum teknosaya gittim iade çekini sade o il de ki G4 alırsam kabul ederim dedim tamam dediler iletişime geçtik cihazı aldım arda ki farkı 120 tl yi de kredi kartımla çekip yolladık cihazın faturasını 23.07.2016 da kestiler ama cihaz bana 28.07.2016 da ancak geldi saolsunlar 26.07.2016 yolladıkları için ancak geldi neyse onada eyw dedim artık yeter kaç aydır telefonsuzum dedim tam aldım kutuyu telefona hat fılan taktım açtim ki ne göreyim cihazın ekranını ikiye bölün yukarıdan aşağı ekranın sol tarafı full siyah leke 2 dk dahi telefona bakıp inceleyemedim ve iyi ki de kargoyu evıme istemedim teknosa da açtım hepsine gösterdim servise götürün dediler götürdüm bu sefer orda da durumu anlattım saolsunlar cihazı bu sefer direk değişime aldılar ve perşembe günü kayda geçtiler ve şuan hallen beklemedeyim ve bugün aradıgımda ise G4 stok olmadıgını ögrendim tabi sordum buyuk ihtimal bayi değişimi cikar denildi umarım tekrar bayi değişimi vermezler çünkü teknosa kesinlikle değişmiyor neymiş ben onu indirimde iken almışım kendilerindekinin fiyatı biraz daha fazlamış eğer üçret farkını ödersem değişim olurmuş yani 50 günden fazladır bekledim ne G3 ne G4 verdiler gidip tekrar sıfır G4 aldım o da bozuk cıktı onu da yolladım bi de onun için beklıyorum

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

xmustx

xmustx

Üye
Arkadaşlar adınıza üzüldüm.Başlığı LG'den ne çekenler olarak değişseniz yeridir.Umarım bu firma mağduriyet yaratmayı keser !

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar adınıza üzüldüm.Başlığı LG'den ne çekenler olarak değişseniz yeridir.Umarım bu firma mağduriyet yaratmayı keser !
Sade bi ben olsam eyw derim ama benim gibi onlarca yüzlerce insan var bari G4 e bi öncelik verirsin dedim ona da müşteri hizmetleri yok dedi bi şey yapamayız bekleyin onaylansin sonra belki yapılabilir şeklinde bi cevap veriyorlar yani kardeşim anlayacağın lg nin değişim departmani ile genel merkezi tam anlamıyla rezillik eğer ki lg model telefonu olan varsa ve bi gün olurda umarım olmaz ama oldu diyelim telefonunuz bozuldu ve servise gittiniz değişim olacak dedi benden size tavsiye direk o telefonu alın çöpe atın veya bi yere vurup kırın ama yinede verip de benim gibi o strese girmeyin

furyzer0

furyzer0

Üye
Ucuza satmanın maliyetini buradan çıkarıyorlar bu kadar basit aynı donanımı 800 lira daha aza satmasından belliydi de göremedik.

Sent from mTalk using lumia950

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
Ucuza satmanın maliyetini buradan çıkarıyorlar bu kadar basit aynı donanımı 800 lira daha aza satmasından belliydi de göremedik.

Sent from mTalk using lumia950
aynen hocam ya hallen neymiş onay bekliyormuş allahıma deli oldum burdan çıkıp istanbula gidesim var artık canıma tak etti

wegas23

wegas23

Üye
    Konu Sahibi
beyler şimdi bi haftadır geçen perşembe den beri benim daha 5 günlük cihazım değişim onayı bekliyor ve bildiğim kadarıyla bu önümüzde ki hafta lg ye bi parti cihaz gelecekmiş acaba bu gelen cihazdan bana da yollarlar mi yani kore den filan cihaz isterken fazladan mi istiyorlar yoksa o istenen gün kaç tane değişim bekleyen cihaz varsa o kadar mi istiyorlar ? Benim korkum daha cihazın değişim onayı onaylanmadan telefonlar gelip dağıtılıp bana kalmaması sizce öyle bi şey olur mu ? Eğer olursa en az 1 ay beklemek zorunda kalacam tekrar

Üst Alt