LG G3 Kullanıcıları Kulübü | Ana Konu | Yardım & Destek

Sponsorlu Bağlantılar

Sarangni

Sarangni

Üye
Arkadaşın cihazı inceledim. Ara yüzde takılma var. Muhtemelen yazılımsal ve abartılmayacak bir sorun. Minör bir güncelleme ile halledilir.

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
İki tane güncelleme geldi. Arayuzdeki takilmalar bayagi duzeldi. Son güncelleme sanirsam tr romunda çıkmadı.

NR6630

NR6630

Üye
ya bu LG G3 BENİ ÇILDIRTICAK YAA DAHA YENİ ALDIM SIFIR AMA RAM ŞİŞMESİ YAŞIYOR RESMEN HA DEMEDİ DEMEYİN 2GB OLMASINA RAĞMEN FUL FORMAT FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜM GENEDE 650 MB BOŞ RAM VAR DEDİ HATTA 384 E BİLE DÜŞTÜ BİR ARA :bann::megafon: EE NE YAPCAZ SİZCE 8 TANE PRO KURDUM ALTI ASTARI VE KENDİNİNKİLERİNİNDE ÇOĞUNU SİLDİM DAHA

Türe

Türe

Üye
ya bu LG G3 BENİ ÇILDIRTICAK YAA DAHA YENİ ALDIM SIFIR AMA RAM ŞİŞMESİ YAŞIYOR RESMEN HA DEMEDİ DEMEYİN 2GB OLMASINA RAĞMEN FUL FORMAT FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜM GENEDE 650 MB BOŞ RAM VAR DEDİ HATTA 384 E BİLE DÜŞTÜ BİR ARA :bann::megafon: EE NE YAPCAZ SİZCE 8 TANE PRO KURDUM ALTI ASTARI VE KENDİNİNKİLERİNİNDE ÇOĞUNU SİLDİM DAHA
Ramin dolmasına bu kadar takmanıza gerek yok. Eğer arayüzde takılma donma yapmıyorsa , uygulamalar arası geçiş normalse sorun yoktur.

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Yazıları küçük harfle yazalım lütfen...

NR6630

NR6630

Üye
Ramin dolmasına bu kadar takmanıza gerek yok. Eğer arayüzde takılma donma yapmıyorsa , uygulamalar arası geçiş normalse sorun yoktur.
valla hocam öyle bir yavaşlamada yokta ne bilim pisikolojikmen içime bir gıcık girdi anlarsınızya,, yoksa 2.5*4 çekirdek güzel bir işlemcisi var yani,, rom mu yüklesek onlarda gereksiz fabrika uygulamaları kalkıyorya hani,, belki ram den daha çok yer açılır,, da benim gıcığıma giden şu daha kullanıcı bişey yüklemeden direk 1.5 gb rami kendi yemesi sizce nasıl bişey bence çok kötü

Türe

Türe

Üye
valla hocam öyle bir yavaşlamada yokta ne bilim pisikolojikmen içime bir gıcık girdi anlarsınızya,, yoksa 2.5*4 çekirdek güzel bir işlemcisi var yani,, rom mu yüklesek onlarda gereksiz fabrika uygulamaları kalkıyorya hani,, belki ram den daha çok yer açılır,, da benim gıcığıma giden şu daha kullanıcı bişey yüklemeden direk 1.5 gb rami kendi yemesi sizce nasıl bişey bence çok kötü

Kötü elbet ama dediğim gibi aşırı takmanıza gerek yok.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sistem RAM'ı kullanmıyorsa sorun vardır. Kullanıyorsa ve herhangi bir kasma yoksa sorun yoktur. Eğer kasma varsa işte o zaman sorun vardır.

• Beğen
Tepkiler: Türe ve Microsoft Corporation
NR6630

NR6630

Üye
ya kasma yokta ısıma çok oluyor wi-fi açıkken video izliyorumya,, lg g3 16 gb bu arada arkadaşlar, donma problemini soranlar şöyle diim donma olmuyor bende hiç olmadı:D

Sucrofe

Sucrofe

Üye
G3'teki ısınma çok normal. 2K gibi gereksiz bir teknoloji var. Bana kalsa 720p yeterli.

NR6630

NR6630

Üye
kardeş bende senin gibi diyordumya şuna inan bir eline alsan 1080 pden bile soğumassan görde bak

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
kardeş bende senin gibi diyordumya şuna inan bir eline alsan 1080 pden bile soğumassan görde bak
Aynen öyle. S4 kullanan arkadaş 720 p yeterli diyordu benim ekranı gösterdim mest oldu.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ben G3'ü savunuyorum her zaman. Her yerde G3 öneriyorum ama 2K biraz gereksiz gibi.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Canlar g3 iki model daha geliyor . biri kalemli muthis

• Beğen
Tepkiler: Dede
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Gelen güncelleme ile cihaz daha harika oldu diyebilirim :)
G3 candır...

NR6630

NR6630

Üye
valla g3 piyasayı bayağı bir götürür diye tahmin ediyorum cpu yönünden halen tepe noktada şuan androidin en üs seviye telefonu pozisyonunda arkadaşlar benimkisi 16 gb olanı beyaz :maxicep:

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ah bide kakemli gelse not serisine veda başlar

Üst Alt