LG G3 Kullanıcıları Kulübü | Ana Konu | Yardım & Destek

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DiaBLoS

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Cihazı sipariş ettiğin sitenin linkini verir misin dostum?

Kılıf olarak da şimdi bunu sipariş ettim spigen'in resmi sitesinden ...

• Beğen
Tepkiler: Dede
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Dostlar kasa kalitesi hakkında tereddüt lerim var eline almadan resimlerden bakınca baya kaliteli gibi . Ama çoğu kalite düşük diyor . Bir not2 gibi hassas mi yoksa biraz daha mı sağlam

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Dostlar kasa kalitesi hakkında tereddüt lerim var eline almadan resimlerden bakınca baya kaliteli gibi . Ama çoğu kalite düşük diyor . Bir not2 gibi hassas mi yoksa biraz daha mı sağlam
Bence kasa güzel.

Tatavaa

Tatavaa

Üye
Dedeciğim cihazda kapanma sorunu aşırı ısınma vs. var mı durum nedir ne diyosun biraz bilgi alsak fena olmaz hani :)

AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
lg g3 almak için biraz erken eylül ayını bekleseydiniz ben öyle yapıcam lg g3 prime bekliyeceğim eğer çok uçuk cıkarsa fiyatı zaten o zamana kadar note 4 z3 gibi telefonlar cıkacak ve lg g3 fiyatı düşmüş olacak alırsamda 32 gb modelini alıcam birde arkadaşların dediği gibi telefonda kapanma sorunu varmış acaba alan arkadaşlardada oldumu birde bu yüzden geç alıcam telefonu yazılımlı alakalı bence ilk güncelleme ile giderileceğini düşünüyorum...

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Arkadaşlar bir sorum olacak. Güney Kore'den LG G3 prime (s805'li model)getirtirsem hattımı taktığımda Türkiye'de çalışır mı?

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Arkadaşlar bir sorum olacak. Güney Kore'den LG G3 prime (s805'li model)getirtirsem hattımı taktığımda Türkiye'de çalışır mı?
calisir yeni duzende 60 gun kullanim hakkin var snra pasaporta kayit etrrsin

AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
25 temmuz güney korede satışa sunulacak eylül ayı gibi avrupa bölgelerinde satışa sunulur acele etme bence fiyatı ucuzlasın

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
25 temmuz güney korede satışa sunulacak eylül ayı gibi avrupa bölgelerinde satışa sunulur acele etme bence fiyatı ucuzlasın
Öyle ama s5 prime içinde çok bekledik çıkacak tüm avrupa ülkelerinde çıkacak diye bu günlerde çıkmıştı sözde. İddialardan gitmek istemiyorum artık çok bekledim o yüzden bekleyemem avrupa da çıkmasını.
calisir yeni duzende 60 gun kullanim hakkin var snra pasaporta kayit etrrsin
Ama telefon Cat6 Lte A destekliyor bizim turkcell kartımızı takınca çalıştıracak mı? Bunu merak ediyorum işte.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
LG G3 cihazım şimdi elime ulaştı ...
Birazdan bir inceleyeyim . :alkisCihaz elimde hocam. Listeye ekleyebilirsin beni .:)

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 cihazım şimdi elime ulaştı ...
Birazdan bir inceleyeyim . :alkisCihaz elimde hocam. Listeye ekleyebilirsin beni .:)
Hayırlı olsun Ali abi. İyi günlerde kullan İnşaAllah... Listede sen en başta olacaksın zaten :)

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
  • Beğen
evren3461

evren3461

Üye
Merhaba benide yazabilirsiniz...
LG G3
32 GB Gold

• Beğen
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Arkadaşlar Güney Kore den snapdragon 805 li modeli getirme şansım var. Ama cat6 lte a destekliyor. Tr de hat takdığımda sıkıntı olur mu

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

tau

Üye
merhabalar bende 32 gb titan kullanıcısıyım.
telefonu alallı 1 hafta oldu ama sorunlarda başladı kendi kendine kapanma,aşırı ısınma,video gece kayıtları da berbat :(bugün müşteri hizmetleri ile görüşdüm güya bayramdan sonra güncelleme verilecekmiş sorunlarda gidecekmiş .palavranın daniskası lg hayallerimi yıktı.

• Beğen
Türe

Türe

Üye
Cihazı çıkıp bile almamak mantıklı aslında. Aldıysanız da bir süre sabretmek gerekiyor.

Üst Alt