LG G3 Kullanıcıları Kulübü | Ana Konu | Yardım & Destek

Sponsorlu Bağlantılar

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
sanırım kalem demek istediniz ha buarada kürdanda işe yarıyor ha cidden denedim ,,,,,,olmadı yanımızda bulundursakmı ne:thumbup::D
Way hic denemedim super birsey . note3 romu da uyarlansa super olur

NR6630

NR6630

Üye
evet note3 ün kalemde devasa görsellik ve tekniği var hani olsada yok demeyiz ha bencede müthiş olur:cool makro mod g3 16 gb

sihirli odak modu

normal çekim

işte kamera budur siz nasıl buldunuz sizde 1-2 örnet atabilirsiniz

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Kalemli versiyonu çıkmış zaten. Lg g3 stylus diye... Daha büyük ekran...

NR6630

NR6630

Üye
ya şu kaleme pekte takılmayın arkadaşlar be bizim g3 lerin nesi eksik a.aşkına ne gerek avr o modele DEDE resimlerimi nasıl buldun bu arada :kro2: lg g3 stylus fakedir bilginize lg böyle bir üründen bahsetmiyor bile

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
ya şu kaleme pekte takılmayın arkadaşlar be bizim g3 lerin nesi eksik a.aşkına ne gerek avr o modele DEDE resimlerimi nasıl buldun bu arada :kro2: lg g3 stylus fakedir bilginize lg böyle bir üründen bahsetmiyor bile
Resimler benim galaxy ace kadar kaliteli :D:D

Son düzenleme:
Türe

Türe

Üye
evet note3 ün kalemde devasa görsellik ve tekniği var hani olsada yok demeyiz ha bencede müthiş olur:cool makro mod g3 16 gb

sihirli odak modu

normal çekim

işte kamera budur siz nasıl buldunuz sizde 1-2 örnet atabilirsiniz
Note 3 ten çok da farkı yok. Biraz daha geliştirilebilirdi.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Kirpildi ise kötü olur

NR6630

NR6630

Üye
buarada haalen g3 ümü root edebilmiş değilim neden root proları bende işe yaramadı acaba yaw

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Root eden varsa yardımcı olsun sana...

• Beğen
Tepkiler: NR6630
NR6630

NR6630

Üye
Root eden varsa yardımcı olsun sana...
eyvallah dede bitane siteden link buldum,, bu arada bahsettiğiniz lg bayağı bir kırpılmış hemde inceledimde yok kesinlikle bize göre değil :-)))

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah dede bitane siteden link buldum,, bu arada bahsettiğiniz lg bayağı bir kırpılmış hemde inceledimde yok kesinlikle bize göre değil :-)))
Eve gidince bakayım merak ettim :)

fikrettokman

Üye
Merhabalar bende g3 16 gb versiyonu var. Arama esnasında kişinin resmi yuvarlak olarak çıkıyor bunu büyük ekran yapma imkanimiz yokmu epey kurcaladim ama bir ayar falan bulamadım bununla ilgili belkide yoktur bu şekildedir bilmiyorum ama bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

NR6630

NR6630

Üye
kardeş bu dediğin mümkündür resimi bayağı geniş bir REHBER şu işini görür

saltiks

saltiks

Üye
ben kapaklı kılıfta yuvarlak kısımda çıkan saatler ilgili bir soru soraçağım bu saatlerin farklı stilleirni nereden nasıl indireiliriz ben beceremedim açıkcası bulamadım yani.

• Beğen
Peasym

Peasym

Üye
Arkadaşlar bende dün g3 ün 16 gb lik titan rengi modelini aldım bundan öncede g2 kullanıcısıydım. G3 te boşta ram miktarı 350- 700 arası oynuyor bu normal mi G2 den alışık olmadığım birşey bi anlamda veremedim sizlere sormak istedim.

fikrettokman

Üye
Arkadaşlar bende dün g3 ün 16 gb lik titan rengi modelini aldım bundan öncede g2 kullanıcısıydım. G3 te boşta ram miktarı 350- 700 arası oynuyor bu normal mi G2 den alışık olmadığım birşey bi anlamda veremedim sizlere sormak istedim.
Ya kardeş bendede g3 var ama ram nerde bulamadim bi yardımcı olsan sevinirim

Üst Alt