Tavsiye LG G3 Hard Brick Kurtarma

Sponsorlu Bağlantılar

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Tamam dostum, skype den devam edelim.

Miui alternatif değil seçimdir..

denizci35

denizci35

Üye
Dostum bir oneride bana verirmisin telefonum lg g3 ve butun driverleri eksiksiz olarak yuklu gel gelelim ne rom nede root atamiyorum lg mtp device hatasi veriyor lg flash tool 2014 tepki bile vermiyor xp de denedim daha onceleri oluyordu romu 20n yaptim birdehada ne rom nede root olmadi

denizci35

denizci35

Üye
Neyse gerek kalmadı hallettim

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
arkdaşalar gerekli dosyayı indirdim gerisi nasıl olacak 9008 port u açık cihazın ?!? acil cevap...

Vipmatic

Üye
merhabalar elimde 32gb G3 yazılım yükledim yazılım sorunsuz bitti ,fakat ekran gelmiyor, tuşlar görev görmüyor , cihaz tepkime vermiyor , sadece pc ye takınca ses geliyor usb tanımadı diyor. Trojan89 dostum yardımcı olursanız çok sevinirim. skypeye yükledim sizi

• Beğen
Tepkiler: ghstr
Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Skype'den geri dönüş yaptım size.

edpp

Üye
Selam Trojan kardeşim bende lg g2 ls980 var telefon download moda gırmıyor fastboot ta olmuyor sadece karanlık ekran var hafıf bı ısık bunu yapma ımkanımız varmı aygıt yonetıcısnden Marshall london hs-usb diagnostics 9006 olarak görüyor bı ıhtımal var mı...Saygılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Selam Trojan kardeşim bende lg g2 ls980 var telefon download moda gırmıyor fastboot ta olmuyor sadece karanlık ekran var hafıf bı ısık bunu yapma ımkanımız varmı aygıt yonetıcısnden Marshall london hs-usb diagnostics 9006 olarak görüyor bı ıhtımal var mı...Saygılar

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
deneyebilirsin

edpp

Üye
Vallahi hiç bişi anlamadım S:

kankazar

Üye
HOCAM MERHABA AYNI SORUN BENEDEDE VAR BİLGİSAYARA TAKDIĞIM ZAMAN RELİNK HS -USB QDLOADER 9008 GÖRÜYOR NE YAPMAM LAZIM YARDIM LÜTFEN

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
HOCAM MERHABA AYNI SORUN BENEDEDE VAR BİLGİSAYARA TAKDIĞIM ZAMAN RELİNK HS -USB QDLOADER 9008 GÖRÜYOR NE YAPMAM LAZIM YARDIM LÜTFEN
Size pm ile geri dönüş yaptım.

Miui alternatif değil seçimdir..

deneysim

Üye
Lg e612 optimus l5 telefona jtag yapıldı. Telefon açıldı. Lg logosunda sürekli kendi kendini resetliyor. Kdz updater ile stock rom yükleyim dedim. Fakat telefonu pc görmüyor. Ne yapmam gerekiyor. Full brick olmuş bi telefonu jtag sonrası hemen pc ye bağlayıp download moduna alıp hemen kdz yüklemek...tabikide bu kadar basit değil...çünkü önce telefona boot dosyalarını yüklemek getekiyor fakat telefonu pc görmüyor...bu dosyaları nasıl yükliycez?

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Lg e612 optimus l5 telefona jtag yapıldı. Telefon açıldı. Lg logosunda sürekli kendi kendini resetliyor. Kdz updater ile stock rom yükleyim dedim. Fakat telefonu pc görmüyor. Ne yapmam gerekiyor. fu ll brick olmuş bi telefonu jtag sonrası hemen pc ye bağlayıp download moduna alıp hemen kdz yüklemek...tabikide bu kadar basit değil...çünkü önce telefona boot dosyalarını yüklemek getekiyor fakat telefonu pc görmüyor...bu dosyaları nasıl yükliycez?
hocam söz konusu işlemler D855 için geçerli senin modelin farkli olduğu için burdaki bilgiler senin işini görmeyecektir. sizin cihaz için tot dosyası vs vede test point noktaları neresi tam bilmek gerekir.

• Beğen
Tepkiler: turgay2834

aydinvevo

Üye
Selam arkadaslar 4 aydir bende bu durumdan magdurdum. Trojan in sayesinden telefonumu yeniden acmayi basardim simdi rahatlikla kullaniyorun hatta simdi onunla yaziyorum. Kendisine cok tesekkur ederim sizde gonul rahatligi ile ona guvene bilirsiniz. Tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: denizci35 ve Trojan89

bytodd

Üye
hocam merhaba,
benim de D855 kırmızı ve mavi led yanıp sönüyor,
linkdeki dosyayı indirdim, bilgisayarımndada 9008 port olarak görünüyor, yardımcı olabilirmisin

slmkzl114

Üye
Kardeşim yarım saat sonra pc başına geçebilir misin? Team wiawer üzerinden bağlantı kurayım.

Hocam sizin konu için özelden görüşelim. PM atın yada skype den yazın. Konuşalım

TROJAN89 KARDEŞİM SKYPTAN İSTEK ATTIM. BENİM BU G3 E Bİ BAKSAN.

• Beğen
Tepkiler: esen32tr
Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Seyyie-i MerGiryan ve bmw_m6

slmkzl114

Üye
Skype kullanmıyorum artık, pm olarak iletişime geçebiliriz.

MIUI 8 Global 6.9.1 | Beta
Onur abim çook teşekkür ediyorum, temiz bir şekilde telefonu komadan çıkarıp hayata döndürdü...

LG-D855 ile uygulamasından gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6

Seyyie-i MerGiryan

Üye
s.a onur abim ben bahadır skypeden ekledim sizi. benim telefonda kaşınıyordu komaya soktum telefonu :dayak::thumbup:yardımcı olabilirmisiniz.

warrosa

Üye
Merhaba lütfen bana da yardımcı olur musunuz :(
2 saat önce telefonumda servis durduruldu hatası aldım ve hat gitti, saniyeler içinde telefonum kapandı. Açmaya çalıştığımda sürekli LG logosuna geliyor ve yeniden başlatıyor. Bataryayı çıkarıp taktım ve denedim, telefon açıldı ve kilit ekranına geldi ancak 3-4 saniye geçmeden geri kapandı. Şarja taktım denedim, açılırken aynı şey oldu. Şimdi şarjı da algılamıyor. Ne yapıcam şimdi ben Garantisi geçen hafta doldu... Hard reset demeyin yedeklemediğim şeyler var :(

Üst Alt