Haber LG G3, Android Marshmallow güncellemesi yakında yayınlanabilir

Sponsorlu Bağlantılar

KacakMazot

KacakMazot

Üye
g3 zaten almamda bütçe yükseldi 1800 tlye lg g4 ve one m9 bakıyorum şuan hbde 1800
Dostum biliyorsun G3 kullanıyorum açıkçası süper cihaz en azından daha önce kullandığım cihazlara göre. Tek sıkıntım batarya 3000Mah ama yeterli değil bana göre. Oyun oynamam sadece internette dolaşırım arada youtube takılırım, facebook bakarım ki face en çok şarj yiyen app olur kendisi yani demem oki eğer G4 te (3000mah) bu şekildeyse sakın bulaşma zaten senin için önemli olan pil diye belirtmiştin. Önce araştır git bir mağazaya kullan pil testi yap ona göre al. Yoksa pişman olursun. Şahsen ben pişman değilim 2.pil ile işimi görüyorum :)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Yalnız dediğin telefon 2500 mah ile g4 ten daha uzun süre dayanıyor şarjda!
Ne kadar uzun gidiyor? Ben G4 ile marshmallow geldikten sonra:

Bu değerleri aldım. Daha da allahtan belamı mı isterim? Merak ettim s6 ne kadar uzun gidiyor? Birde süper amoled ve quantum ekran teknolojileri farklı olacağından bataryaya etkiside farklı olacaktır buna göre G4 ten daha uzun gidiyor demek pek doğru olmaz.

• Beğen
Tepkiler: reflex
general4242

general4242

Üye
G3 candir gerisi heyecandir. Telefon isinsa bile kendine zarari olmadikdan sonra isinsa kac yazar. Eliniz isiniyor iste :D

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Kış ayları için G3, yaz ayları için klima tavsiye edilir

• Beğen
Tepkiler: general4242
reflex

reflex

Üye
Ne kadar uzun gidiyor? Ben G4 ile marshmallow geldikten sonra:

Bu değerleri aldım. Daha da allahtan belamı mı isterim? Merak ettim s6 ne kadar uzun gidiyor? Birde süper amoled ve quantum ekran teknolojileri farklı olacağından bataryaya etkiside farklı olacaktır buna göre G4 ten daha uzun gidiyor demek pek doğru olmaz.
Dostum bunlar ne anlar ya ben deneyip test ettim arkadaşta var s6 tı aksamı zor çıkarıyo, ben bütün gün net açık sabah 7 akşam 12 görüyom.

byAndroid

byAndroid

Üye
Buyrun

general4242

general4242

Üye
Ya g3 6.0 gelcek ya g4 deki ux 4.0 tasarimi gelcekmis cok hosuma gitmedi telefon tus takimi ayarlar temasi falan :(

Emre

Üye
Flex 2'ye vermezler ise yazık olur.

turancen

turancen

Üye
LG G3 D855 ve D855TR için Android 6 yayınlandı arkadaşlar, D855 için olan rom d855tr içinde uyumludur merak etmeyin, rom yüklemeyi bilenler yüklesin :D ben şu anda dosyayı indiriyorum, ttnet sağolsun saatlerce indirir artık baş belası ttnet. Öğleden sonra yüklemiş olacağım inşallah :D hard format sonrası yüklemenizi öneririm, Daha sağlıklı olur

Buyrun link, boyutu 1gb ama açınca ne kadar olur bilemem
LGD855_Android_Marshmallow_V30a

KacakMazot

KacakMazot

Üye
LG G3 D855 ve D855TR için Android 6 yayınlandı arkadaşlar, D855 için olan rom d855tr içinde uyumludur merak etmeyin, rom yüklemeyi bilenler yüklesin :D ben şu anda dosyayı indiriyorum, ttnet sağolsun saatlerce indirir artık baş belası ttnet. Öğleden sonra yüklemiş olacağım inşallah :D hard format sonrası yüklemenizi öneririm, Daha sağlıklı olur

Buyrun link, boyutu 1gb ama açınca ne kadar olur bilemem
LGD855_Android_Marshmallow_V30a
Senden güzel haberler bekliyorum duruma göre bir açıklama yaparsın artık iyimi kötümü diye :)

BurakTura

BurakTura

Üye
Ota gelene kadar bekliyeceğim sanırım

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Açıkçası bende ota olayını beklemeyi düşünüyorum ama merak işte arkadaş kursun denesin görmüş oluruz en azından:)

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
-

Son düzenleme:
turancen

turancen

Üye
Abi böyle bişey olabilirmi yav, ttnet yavaş diye telefonumda 1gb günlük paket aldım, durum altaki gibi :bangin: 974 mbda paket bitti :birak:

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Vallahi şansın yokmuş. Bence bırak zorlama vardır bir hikmet :)

Üst Alt