Haber LG G3, Android Marshmallow güncellemesi yakında yayınlanabilir

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
LG G3, Android Marshmallow güncellemesi yakında yayınlanabilir
Firmalara birer birer güncelleme vermeye başlıyor bakalım :eller:

LG’nin G3 adındaki önemli modeli için Android Marshmallow çok yakında geliyor..

Akıllı telefon pazarında sayısız akıllı telefon üreticisi yer alırken, bu üreticilerin büyük bir çoğunluğu da Google tarafından açık kaynak kodlu olarak geliştirilen Android işletim sistemini kullanıyor ve Google’ın sunduğu yeni Android sürümlerini yeni cihazlarında kullanıyor ve önceki cihazları için de güncelleme olarak sunuyor.

Android’i kullanan akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi de LG ve güncelleme olarak Android Marhmallow’un sunulacağı LG modellerinden bir tanesi de LG G3 adındaki firmanın 2014’deki amiral gemisi olacak.

Geçtiğimiz ay hatırlanacağı üzere LG G3 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin Aralık ayında sunulacağı yönünde bilgi gelmişti ve özellikle de raporlar 16-18 Aralık tarihlerini işaret ediyordu. Yeni bilgilere göre de LG G3, Android Marshmallow güncellemesi testi geçti ve çok yakında da sunulabilir.

Diğer taraftan LG, bu cihazı için yayınladı. Büyük ihtimalle ilk olarak Polonya’dan haberlerin gelmesini bekliyoruz. İlk olarak güncellemenin LG D855 olarak G3’ün uluslararası versiyonu için sunulması ve operatör ve diğer versiyonlar için de güncellemenin daha sonra gelmesi bekleniyor.

Ayrıca Android 6.0 Marshmallow güncellemesi LG G4 için geçtiğimiz haftalarda sunulmaya başlanmıştı.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Lg hızlı davranıyor güncellemede

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
ekranı yüzünden çöp
şu telefona para verene yazık

Son düzenleme:
onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
Dunyanin ilk 2k ekranina sahip g3 e cop diyorsun ya cok guldum. :kop:
o ekran neler değiştiriyor biliyormusun ?
ısınma sorunu, ısınmaya dayalı sarjda verimsizlesme ve performans düşmesi gibi sorunlar uzun vadeli kullanımlarda baş gösterir
o telefon tam bir skandal

general4242

general4242

Üye
o ekran neler değiştiriyor biliyormusun ?
ısınma sorunu, ısınmaya dayalı sarjda verimsizlesme ve performans düşmesi gibi sorunlar uzun vadeli kullanımlarda baş gösterir
o telefon tam bir skandal
O ekranin isinma yaptigini ve bataryayi tukettigini biliyoruz ama ekranina cop demen cok yanlis. Keskinlik netlik renk olarak super. 2014 un en iyi telefonu secilen ve cok satan bir telefona skandal demende cok garip.

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
O ekranin isinma yaptigini ve bataryayi tukettigini biliyoruz ama ekranina cop demen cok yanlis. Keskinlik netlik renk olarak super. 2014 un en iyi telefonu secilen ve cok satan bir telefona skandal demende cok garip.
alan millet 2k yüzünden alıyor.
sen 2k ekrana bakmican onun günlük kullanıma etkisine ve diğer donanımları nasıl etkilediğine bakicaksin.

Koradam

Üye
Uyumsuz donanıma 2K ekran taktılar :D Ekrana çok keskin diyorsunuz ama bana göre Note 4 ün ekranı keskinlik olarak o dönemin cihazlarına göre lider konumda

tifazcik

tifazcik

Üye
note4 ne zaman cktı g3 ne zamn cıktı 2k lı ılk tekefon g3

Koradam

Üye
note4 ne zaman cktı g3 ne zamn cıktı 2k lı ılk tekefon g3
Aynı yılda çıktılar sonuçta :D Note 4 daha sonra çıktı. Mesele ilki yapıp saçmalamak değil mesele ilki yapıp sağlam durmak :) Sen ilk 2K ekran yap batarya yetmesin performans yetmesin tasarımı yüzünden çerçeve çatlasın falan filan bunlar kabul edilecek şeyler değil bence

• Beğen
Tepkiler: byAndroid ve onurcngzhn34
KacakMazot

KacakMazot

Üye
Ağa düşününce yeni çıkan her telefonun kusuru var yani sadece lg değil. İphone, samsung, sony, uzar gider bu şekilde ama tabikide böyle olması hoş değil nitekim para veriyoruz cihazlara :) ve hangi firma olursa olsun genellikle ilkleri hep kusurlu oluyor nedeni nedir bilmiyorum belkide baskasi yapmasın diye aceleye getiriyorlardir, ben yapayım da Kim takar son kullanıcıyı yada bir güncelleme yaparız nasılsa mantığıyla hareket ediyorlar.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
alan millet 2k yüzünden alıyor.
sen 2k ekrana bakmican onun günlük kullanıma etkisine ve diğer donanımları nasıl etkilediğine bakicaksin.
Ne kadar süre g3 kullandın da g3 hakkında bu kadar kesin konuşuyorsun? Lg kullandığından şüpheliyim. Sağdan soldan okuduğun üç beş yorumu dile getirip buna sonra kendin bile inanmışsın :D Ben g3 kullanmadım ama g4 ekranıda 2k renk ve güneş altında görüş açısı mükemmel. Bu ekranlar çöpse sen Samsung kullanmaya devam et gardaş..

• Beğen
Tepkiler: general4242 ve tifazcik
onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
Ne kadar süre g3 kullandın da g3 hakkında bu kadar kesin konuşuyorsun? Lg kullandığından şüpheliyim. Sağdan soldan okuduğun üç beş yorumu dile getirip buna sonra kendin bile inanmışsın :D Ben g3 kullanmadım ama g4 ekranıda 2k renk ve güneş altında görüş açısı mükemmel. Bu ekranlar çöpse sen Samsung kullanmaya devam et gardaş..
inceleme fırsatı buldum. 16gb 2 gb ram olananini. telefon arkadaşımın. telefon sarji resmen içiyor facebook ve instagama baktım 2dakka %55den %50 inmesi çok kısa sürdü.

edit: ısınma sorunu yüzünden mesela telefon halihazırda ısınmışken elinizde telefon çalarsa sıçtınız, gerçekten yüzünüzü yakacak kadar ısınabiliyor hele ki ortam da sıcaksa.

3000 mah batarya geyiğine de aldanmayın. optimize edilmiş bir batarya gücü değil söz konusu olan. o quad hd ekran mahvediyor bataryanın performansını.

Son düzenleme:
serdar_gs

serdar_gs

Üye
inceleme fırsatı buldum. 16gb 2 gb ram olananini. telefon arkadaşımın. telefon sarji resmen içiyor facebook ve instagama baktım 2dakka %55den %50 inmesi çok kısa sürdü.

edit: ısınma sorunu yüzünden mesela telefon halihazırda ısınmışken elinizde telefon çalarsa sıçtınız, gerçekten yüzünüzü yakacak kadar ısınabiliyor hele ki ortam da sıcaksa.

3000 mah batarya geyiğine de aldanmayın. optimize edilmiş bir batarya gücü değil söz konusu olan. o quad hd ekran mahvediyor bataryanın performansını.
Kullanmadığın telefon için kısa süreli inceleme ile kesin sözler kullanmana anlam veremedim. HD ekran Full HD ekran ve 2k ekran arasında farklar var bataryayı tabiri caizse içmesi normal. Buna çöp demek anlamsız. Kaliteli bir ekran. Hele ki G4 2k ekranı ve renk teknolojisi muazzam. Ekran bataryayı sömürüyor dersin anlarım ama çöp dersen gülerim. G3 ısınma durumunu gerçekten bilmiyorum o konuda yorum yapmayacağım.

reflex

reflex

Üye
G4 gibi mükemmel bir telefonu eleştir, s6 2k ekrana 2500 lük bir batarya ile bence bir git onu eleştir.

byAndroid

byAndroid

Üye
G4 gibi mükemmel bir telefonu eleştir, s6 2k ekrana 2500 lük bir batarya ile bence bir git onu eleştir.
Yalnız dediğin telefon 2500 mah ile g4 ten daha uzun süre dayanıyor şarjda!

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
g3 zaten almamda bütçe yükseldi 1800 tlye lg g4 ve one m9 bakıyorum şuan hbde 1800

Üst Alt