LG G2 ye ÜÇ UYGULAMA güncellemesi geldi

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Kit kat'ın içerisinde ki lg klavye sürümü 4.4.24.1 ayrıca yanlış anlamadıysam sisteminde hafif değişiklik yapılmış Artık yazdığın kelimeyi silerken tekrar bütün halinde inceliyor Güzel olmuş
Nereden baktınız sürüm numarasına ?

gkhan136

gkhan136

Üye
Ayarlar-Uygulamalar-Hepsi biraz aşağılara inince Lg Klavye var ordan bakabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
gkhan136

gkhan136

Üye
Benim ki -AME- acaba 4.4.2(8) veya 4.4.2(3) şeklinde mi kodlaniyor klavye sürüm numarası? :)

djserkan37

djserkan37

Üye
Ben klavye guncellemesini yaptim ama kilifi kapatinca ekrana kendiligindin tus takimi falan gelmeye basladi arkadaslar tuhaf bi durum.ekran isiklari kendi kendine acilip kapanmaya basladi nerden yükledim su guncellemeyi... tavsiye etmiyorum...

oznbzkrt

Üye
Sorun oldugu icin geri cekmis olabilirler klavye guncellemesini bu da bir ihtimal

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Ben klavye guncellemesini yaptim ama kilifi kapatinca ekrana kendiligindin tus takimi falan gelmeye basladi arkadaslar tuhaf bi durum.ekran isiklari kendi kendine acilip kapanmaya basladi nerden yükledim su guncellemeyi... tavsiye etmiyorum...
Anlaşılan güncelleme sizde tter tepmiş. Çoğu kişi memnun güncellemedn

• Beğen
Tepkiler: djserkan37

oznbzkrt

Üye
[/URL]

Klavye guncellemesi gelmedigiyle ilgili lg destek bolumune attigim mailin cevabidir.Guncellemeden haberleri yok.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi

Klavye guncellemesi gelmedigiyle ilgili lg destek bolumune attigim mailin cevabidir.Guncellemeden haberleri yok.
Konuda ki yayınladığım güncelleme resmini lg ye gönderin de anlasınlar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Hocam anlasilan 4.4 gelmeden alamicaz biz bu guncellemeyi.Bekleyip gorecegiz.
Bende 4,4 var ama bana gelmedi bu güncelleme. KitKatın içine gömülü olarak geliyor zaten. Klavye güncellemesi 4,2 sürümüne sahip telefonlara geliyor

zemmer

zemmer

Üye
Öyle gözüküyo,KitKat la halledicekler herhalde.Beklemeye devam o zaman.Gerçi şuan ki klavyede de bir sorun yok da....

oznbzkrt

Üye
4.2 surumunde klavye guncellemenin sorun olup geri cektikleri kanaatindeyim.Cunku diger forumlarda sadece bir yerde rastladim.alan kisilerde sorun yasayanlar var donma yada tepkime sorunlari gibi.4.4 ota ya birakmis olabilirler guncellemeyi

Luck Star

Luck Star

Üye
abi senin 4.4 ise gelmez ki neden bekliyorsun...

Türkbey___

Türkbey___

Üye
Uygulama bölümüne gir klavye guncellemesini kaldır telefonu kapat aç ve klavyeyi tekrar güncelle ve tekrar telefonu kapat aç sorun duzelecektir hocam

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Güncelleme ile klavye sürümü böyle oldu arkadaşlar.

Ekli dosyalar

Üst Alt