Telefon Tavsiyesi lg g2 mi s4 mü

Sponsorlu Bağlantılar

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
lg g2 mi s4 mü
Merhaba arkadaşlar ben geçen sene bu aylarda s3 aldım ilk başlarda memnumdum şarj süresi falan olsun daha sonra 4.3 güncelledikten sonra telefon bitti yani ne şarj dayanıyor ne de performans açısından iyi kısacası 1300 bütçem var sizce ne almalıyım LG G2 bana güzel geldi ama 16gb hafızası var 32 gb biraz daha pahalı sizce ne almalıyım

ANIL

ANIL

Admin
Her uygulamayı, oyunu kurmadığınız süre 16GB yetecektir. LG G2 iyi telefon, tercih edebilirsiniz. S4'te kötü değil tabi. İhtiyaçları karşılıyor.

mrphone

mrphone

Üye
ANIL BEY bence s4 hiç güzel bir cihazları değil g2 de fazla ısınıyor.

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
G2 fazla ısınıyor derken inceleme videolarında hafif bir ısınma yapıyor demişti

mrphone

mrphone

Üye
Yapıyor kardeşim. Oyun oynayamassin duyduguma göre. Gmd candir :)

kaanslmz

kaanslmz

Üye
1300e 32 gb de bulunabilir

The Shadow

The Shadow

Üye
@ferhat1905123 PM at sana 4.4.4 bi rom yükleriz telefonunu en az 6 ay daha kullanırsın ;) O zamana kadar eline daha fazla para geçer daha sağlam bir telefon alırsın hem o zamana kadar da z2 nin falan fiyatları da ucuzlar zaten ;) Bence s3 seni biraz daha idare edebilir :islik

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
bilmemki kardeşim pm nasıl bir rom ?? 1300 nerden bulabilirm 32 gb
gmd nedir kardeş sen kullandın mıbide kardeş 1300 liram yok aslında telefonu 600 lira sayıyolar üzrine koyucam öyle yani değiştirmek istememin amacı fiyatı daha da düşmeden elden çıkarmak

messevim

messevim

Üye
Oyun oynayamaz misin? Sen bu bilgiyi nerden duydun? Boyle sacma seylere nasil inanirsiniz anlamiyorum... asiri bir isinma yok. Oyun da oynayabiliyorum. Nereden duyduysan bu bilgiyi oraya soyle bakalim.

• Beğen
Tepkiler: tatar1926 ve The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Oyun oynayamaz misin? Sen bu bilgiyi nerden duydun? Boyle sacma seylere nasil inanirsiniz anlamiyorum... asiri bir isinma yok. Oyun da oynayabiliyorum. Nereden duyduysan bu bilgiyi oraya soyle bakalim.
Boyle bir konuya bile gmd onerdigine gore arkadas agir gmd fani ;) Birak kendi halinde takilsin ;) Ceza puani yemeye degmez ;) Bende ugrasacaktim vazgectim ;)

• Beğen
Tepkiler: tatar1926
fk555897

fk555897

Üye
Ben sana G2 öneririm. S4'den çok daha hızlı bir işkemciye sahip. Oyunlarda ve kullanımda kolay kolay sorun çıkarmaz. Ama 32 GB'lık versiyonu almanı tavsiye ederim. 16 GB'lık versiyonda depolama sorunu yaşayabilirsin.

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
hm anladım peki 32 gb alabileceğim istanbulda daha uygun bir yer var mı

mrphone

mrphone

Üye
Kardeşlerim ben duyduğumu söyledim sizlere. Ferhat kardeşim, LG G4 çıkınca yeq g3'ün yada G2nin fiyati dusucek

byAndroid

byAndroid

Üye
Bence nexus 5, lg g2 ve discovery elite dusunebilirsin

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
G2 16 gb yeter aslında.Tabi aşırı oyun uygulama kuran birisi değilsen.s4'te iyi bir cihaz ama G2 daha yeni nesil.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
ikiside birbirine benzer özelliklere sahip lg g2 daha hızlı tabi ama ben olsam samsung alırdım tabi zevk meselesi lg g2 de fena değil

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
anladım kardeşim haklısın fiyatı düşecek ama s3 düşüyor daha fazla zarara giriyorum o zamnda ben şöyle tek oynadığım oyun asvalt 8 ama lg g2 güzel telefon ama işte kararsızım acaba z1 mi düşünsem ne dersiniz

byAndroid

byAndroid

Üye
Z1 compact da olabilir

MaxipmaN

Üye
g2 ısınıyor diyorlar bu durum telefonun oyunda kendini dizginlemesine neden olur ve performans kaybı yaşatır, bence oyun için tek düzgün uygun fiyatlı android nexus5 fakat onun da bataryası sıkıntılı biraz

Sucrofe

Sucrofe

Üye
S4 ve Z1'in yerine G2 daha doğru bir seçim olur. G2 yerine de Z1 Compact daha doğru bir seçim olur.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

Üst Alt