LG G2 KAMERA,TİTREŞİM VE HOPERLOR MİC.SORUNU

Sponsorlu Bağlantılar

ProgressiVe07

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 KAMERA,TİTREŞİM VE HOPERLOR MİC.SORUNU
Selam arkadaşlar Lg G2 16 gb kullanıyorum. Android 4.4.2 kitkat kullanırken titreşim çalışıyordu. Höperlora alınca benim sesim karşıya gitmiyor ve kamerası gün ışığında sisli yada buharlı gibi yada beyaz floresan etkisi gibi çekiyor.
Şimdi 5.0 lolipop güncellemesini aldı telefon (güncellerken usb tanımadığı için lg ekranında takılı kalmış söküp başka usb portuna baglayıp tekrar yükledim)güncellemeden sonra titreşimide çalışmaz oldu. Telefonculara gittim güncellerken sistem dosyası silinmiştir hoperlör sorunu içinde üst microfonu değiştirecekler toplamda 80 tl olur dedi. Kamera olayını sormayı unuttum. Nasıl bir çözüm önerirsiniz?

Sitemi kitkat yapsam yeniden titreşimi geri gelirmi acaba? Kamerada ne sorun var bilmiyorum?

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Bu LGler baya sorun çıkarıyor heralde herkes konu açıyor

ProgressiVe07

Üye
    Konu Sahibi
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Cekmeyi ve kullanmayi bilmiyosunuz bu kadar basit.
Gece fps dususu olur onun disinda G2 nin kamerasi kötü diyen gitsin kumda oynasin.Kullanisli degil ha dabi dabi dabi dabi.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Gece fps dususu olur onun disinda G2 nin kamerasi kötü diyen gitsin kumda oynasin.Kullanisli degil ha dabi dabi dabi dabi.
Kişiye göre değişir Arkada açma tuşu haricinde gerisini begenmedim ben şahsen seni bilmem

ProgressiVe07

Üye
    Konu Sahibi
Verdigin cevapla kimin kumda oyanacak yasta oldugunu belli ediyorsun.senin yasin kadar telefon degistirmisimdir belkide.terbiyesizlik yapmanin alemi yok. Herkes senin aşik oldugun telefona aşik olmak zorunda degil. Biz kullaniciyiz ve hic bir telefonDa gunes isiginda otomatik modda bu sekilde sisli cekmedim.ayrica iso ayari yapmayi senden daha iyi bildigim kesin.verecegin cevapla yardimci olman gerekir telefonda ariza oldugu bariz acik ortada cok. Begeniyorsan sana satabilirim bu halde . simdi engelleyirmusun. Ban mi atiyorsun napiyirsan yap. Yardimci olmuyorsunuz bari bosuna polemik yasamayalim.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Senin telefonun kamerasinda sorun varsa servise ver.G2 ile cektigim fotograflar harikulade bu yüzden telefon sorunlu diye yaklasanlara sorunlari icin yardim etmiyorum.Lg g2 de geceleri fps dususu disinda kamera sorunu yok gunduz cekimlerinde en iyilerden biri buna emin olabilirsin.Cektigim fotolardan eklerim belki aksama keyfim uyarsa.

manguru022

manguru022

Üye
Tamamen şans isi. Hangi markayı alırsan al bir sorun cıkartıcaktır eger cıkartcagı varsa. forumda her markanın sayfasına girin hepsinde illaki konu acanlar var ? madem lg kotü digerleri iyi neden konu acıyorlar. Şans isi arkadaslar bende s4 ten lg g2 ye gectım param fazla yoktu bunu aldım gayet memnunun süper otesi lollipopda yükledim herkez yuklemeyin söyle böyle diyordu ısınıyor ram yetmıyor inanın hic biri basıma gelmedi ne ısında var nede kasma. Eger olcagı varsa olur yoksa olmaz bu kadar :)

Luck Star

Luck Star

Üye
Selam arkadaşlar Lg G2 16 gb kullanıyorum. Android 4.4.2 kitkat kullanırken titreşim çalışıyordu. Höperlora alınca benim sesim karşıya gitmiyor ve kamerası gün ışığında sisli yada buharlı gibi yada beyaz floresan etkisi gibi çekiyor.
Şimdi 5.0 lolipop güncellemesini aldı telefon (güncellerken usb tanımadığı için lg ekranında takılı kalmış söküp başka usb portuna baglayıp tekrar yükledim)güncellemeden sonra titreşimide çalışmaz oldu. Telefonculara gittim güncellerken sistem dosyası silinmiştir hoperlör sorunu içinde üst microfonu değiştirecekler toplamda 80 tl olur dedi. Kamera olayını sormayı unuttum. Nasıl bir çözüm önerirsiniz?

Sitemi kitkat yapsam yeniden titreşimi geri gelirmi acaba? Kamerada ne sorun var bilmiyorum?
Bu sorunlar normal değil. Garantisi varsa servise götür . Fırça varsa telefonun altındaki delikleri temizlemeyi dene.

ProgressiVe07

Üye
    Konu Sahibi
Senin telefonun kamerasinda sorun varsa servise ver.G2 ile cektigim fotograflar harikulade bu yüzden telefon sorunlu diye yaklasanlara sorunlari icin yardim etmiyorum.Lg g2 de geceleri fps dususu disinda kamera sorunu yok gunduz cekimlerinde en iyilerden biri buna emin olabilirsin.Cektigim fotolardan eklerim belki aksama keyfim uyarsa.
Arkadasim senin okudugunu anladigini sanmiyorum. Telefonuna bok atan yok problemleri yazdim varsa bilgin teknik yardimci ol burda teknik olarak fikir ve bilgi sahibi insanlardan yardim istedik . hic bir teknik bilgisi olmayan insanlar telefonu savunuyor. Vaktim ilmadigi ve tek telefonum oldugu icin is yerinde surekli kullanmak zorundayim o yuzden servise vermeden once telefon bulmaliyim gecici. Ozaman kadarda bilgi edinmek icinde anlayan birisi vardir umuduyla konu actim . daha once hic bir formda boyle saldirgan tavirlar iceren uyelerle karsilasmadim hepsi elinden geldigince yardimci olmaya calisirlar. Bende yollabilirim cektigi fotolari bisey elde edemezsin. Varsa bildigin teknik yardimci olabilecegin konu cözum oner yoksa bilgin neyi savunuyorum ben diye kendine sor. Ve actigim konuyu. Bastan oku. Telefon bu bozulurda herseyde olur.artis artis cevap verip keyfim isterse diyerek insanlarin antipatisini kazanma. Senin yollican fotovraflara ihtiyacim yok. . cevremde kullanan birinden oneri aldigin icin aldim sarji guzel gidiyor cunku
Bu sorunlar normal değil. Garantisi varsa servise götür . Fırça varsa telefonun altındaki delikleri temizlemeyi dene.
Tesekkur ederim hocam. Bu sekilde cozum onerilerini bekliyordum ben. Aksam eve gidince firca olayini denicem

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Telefon bozulursa burdan ne gibi bir teknik yardim bekliyosun bozulmus daha ne?
Titresim geri gelir mi bilmem ne diye soracagina lollipop kuranlarda titresimde sorun var mi diye sorabilirdin?
Hoparlöre alinca ses gitmiyormus gitmez hoparlör sorunluysa gitmez ne gibi bir teknik yardim bekliyosun?
Kamera sisli puslu cekiyo belki o da bozuk ne gibi bir yardimimiz dokunabilir.

Yardim istemeyi aciklama yapmayi ve soru sormayi bilmiyorsunuz..

interka

interka

Üye
1,5 yıldır kullanıyorum saydıgın sıkıntıların hiçbiri olmadı telefondan çok memnunum. senin sıkıntın donanımsal olabilir servise yollaman en iyisi

ProgressiVe07

Üye
    Konu Sahibi
Telefon bozulursa burdan ne gibi bir teknik yardim bekliyosun bozulmus daha ne?
Titresim geri gelir mi bilmem ne diye soracagina lollipop kuranlarda titresimde sorun var mi diye sorabilirdin?
Hoparlöre alinca ses gitmiyormus gitmez hoparlör sorunluysa gitmez ne gibi bir teknik yardim bekliyosun?
Kamera sisli puslu cekiyo belki o da bozuk ne gibi bir yardimimiz dokunabilir.

Yardim istemeyi aciklama yapmayi ve soru sormayi bilmiyorsunuz..
Hala ukala ukala konusuyorsun ne yaziyor baslikta ve konunun iceriginde. Sana ozel isaret dili yada cizerekmi anlatalim. Anlamasinda problem olmayan herkes anlayabilir . senin zorluk cekmen. Normal degil doktora git .android guncellenince titresimi gittiyse sistem dosyasi silinmis olabilirmis seninle burda polemik yaparak vakit harcarken baskalari yardim ediyor .i
Senin gibi birinin oldugunu bilsem buraya konu acmazdim silme yetkin varsa sil konuyu uzatma. Yoksa heceleme kitabi al kendine

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Titresimin sistem dosyasini mi atalim sana onu mu istiyosun cok bos konusuyorsun dostum bu konularda bilginin olmadigi belli anlattiklarinda yardim edebilinecek bir husus olsa yardimci olurduk.Telefonunu ve üslubunu servise ver.

ProgressiVe07

Üye
    Konu Sahibi
Titresimin sistem dosyasini mi atalim sana onu mu istiyosun cok bos konusuyorsun dostum bu konularda bilginin olmadigi belli anlattiklarinda yardim edebilinecek bir husus olsa yardimci olurduk.Telefonunu ve üslubunu servise ver.
Bence bastan sonra yazdigin cevaplari oku uslup konusunda karsindakini kendi seviyene cektigini gorursun zaten rom atmayi flash atmayi senden cok cok iyi yapabiliyorum sadece telefonu tanimiyorum digerlerinden farkli tamam mi. Artik neye varmaya calisiyorsun bilmiyorum ama git yasitlarinla sidik yaristir.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Uygun kdz indir flashla o zaman.Yazilimsal titresim ve mic.sorunu olmaz.