Püf Noktası Lg G2 Önizlenimlerim - Benzer Model Alıcaklar Içeri

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Lg G2 Önizlenimlerim - Benzer Model Alıcaklar Içeri
öncelikle merhaba . bugün birçok android işletim sistemli son model telefonları test etme şansım oldu .

Öncelikle kağıt üstünden baktığımızda LG G2 en iyi donanıma sahip görünsede türkiye modeli olan Note 3 2 işlemcili versiyon olan (exynos) bazı yönleriyle daha hızlı geliyor bunun neden yazılımsal kaynaklı olduğunu düşünüyorum .

LG G2 nin donanımı çok ileri düzeyde ve yeni güncellemeyle işlemcisinin de uyumlu olacağını düşünüyorum .

Birde LG G2 de Qualcomm marka işlemci kullandıgından dolayı bu marka işlemciler kendini ısındıkça performansını otomatik olarak düşürüyormuş.

kısa bir kıyaslama yapıcak olursak .

2000TL Ye kadar çıkarım diyorsanız
+Note 3
+Xperia Z1 (tavsiye etmem . 1500TL ye mis gibi ekranlı LG G2 varken. ) xperia ekranı soluk

1500-1750 civarı diyorsanız.
+LG G2 nin rakibi olabileceğini düşündüğüm telefon yok . bildiğiniz gibi samsung işlemcisi türkiye modeli iyi değil . ee htc one zaten 4.7" bu durumda kıyaslanamaz diye düşünüyorum hemde paranıza yazık

LG G2 Alıcaklar için bölüm

cihazı kesinlikle 16gb siyah alın ; neden derseniz

+OTG adlı sistemle bir adaptör kablo her ne derseniz . onun vasıtasıyla telefona usb bağlıyabiliyorsunuz. hemde gayet hızlı . ben sırf hafıza kart girişi olmadığından dolayı almaktan vazgeçmiştim ki bu özelliği öğrenince şuanda benim gözümde LG G2 piyasada liderliğe oturmuş durumda. Hafıza kartına yada 32 gb modele yada bu hafıza sorunu yüzünden başka telefona para vermenize gerek yok

+LG G2 Ekranı S4 -Note3 gibi telefonlardan kaliteli . samsung daha iyi gelebilir çünkü arayüzündeki renkler pastel renklerdir. LG G2 deki renkler daha çok soğuk renkler.

+Lg G2 nin bazı eksiklikleri var ancak bunlar yazılımsal içindeki chipseti olsun rami olsun grafik yongası olsun baya iyi ve oldukça uzun bir süre gündemde kalacağını umuyorum

+Kamerası aşırı derecede mükemmel. ve 13mp OİS (optical image stabilizer) kamera mevcut birçok gerekli gereksiz olsun modları felan filan derken çok kaliteli bir yapıya sahip
(1dk lık vide 150-200mb yer kaplıyor)

+ Yine LG G2 de 24khz stüdyo kalitesinde ses çıkışı var ancak sadece kulaklık çıkışında geçerli

bunlar dışında sayamıyacağım bir sürü özellik var .

almanız için sebep çok ancak ben gidipte htc one - galaxy s4 ü kötülemiyorum , onlarda gayet başarılı ancak şuanda bu fiyata bu ürün varken . diğerlerini almak biraz garip olur

her tür sorularınızı sorabilirsiniz. konuyu 2-3 gün takip ederim.
yazmadığım bir çok + özelliği de mevcuttur.
( televizyon klima kumanda etme - hızlı notlar felan filan :)

yanıldığım yönler varsa belirtirseniz sevinirim. teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve kezban yenge

KayraBey

KayraBey

Üye
g2 candır.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim, kezban yenge ve Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi

hafta içi almaya gidicem. almamam için bir neden yok ancak ölü piksel çıkma ihtimali varmıdır. Bir de LG garantilimi önerirsiniz yoksa Başarı olsa da olurmu . 16gb siyah alıcam nasılsa OTG var :worshippy::thumbup:

LimePie

LimePie

Üye
aynen öyle dostum çok güzel açıklama yapmışsın lg g2 candır hakkaten telefon bende olduğu için değil normalde öyle zaten

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve Luck Star
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kusursuz bir cihaz gercekten...
Kullanicisi olarak her yönüyle müthis bir cihaz...

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve Dede
maktama

maktama

Üye
Kusursuz bir cihaz gercekten...
Kullanicisi olarak her yönüyle müthis bir cihaz...

Herşey çok güzel de 1 kusuru var, o da gsm üstünden görüntülü görüşme yapamıyor olması, mutlaka tango, hangouts... vs. gibi interneti kullanan bir program gerekiyor. Şebeke üstünden Yoğun görüntülü görüşme yapan birisi olarak benim için bu büyük bir kusur.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
fk555897

fk555897

Üye
LG G2 guzel telefon ama hafiza karti olmamasi.buyuk eksik.

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
lg g2 guzel mukemmel bir telefon, alinacaksa 32gb alinmasi lazim

KayraBey

KayraBey

Üye
Üzerimde sürekli flash bellek var 16gb. Ufak otg kablosu da var.Bunlar yanımda olduğu sürece asla hafıza sorunu yaşamam. Tak flashı at içine hoppala bellek boş :D
Bene gidip hafta sonu beyaz alayım.

@DiaBLoS kılıf hoşuna gitmediyse bana verebilirsin :sirit:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mehsevim, Luck Star ve Invoke
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Üzerimde sürekli flash bellek var 16gb. Ufak otg kablosu da var.Bunlar yanımda olduğu sürece asla hafıza sorunu yaşamam. Tak flashı at içine hoppala bellek boş :D
Bene gidip hafta sonu beyaz alayım.

@DiaBLoS kılıf hoşuna gitmediyse bana verebilirsin :sirit:

şuanda senle aynı fikirdeyim :D kaç gb destekler usb den ? birde oyunlar felan atılır mı usb ye hiç android kullanmadım

bu arada bende henüz almadım . 16 gb alıcam ona karar verdim ama rengini bilmiyorum .

birde LG orjinal garantisi haricindeki garantilerden güvenilir olanı varmı acaba ? Başarı - Fonotel - Delta

Invoke

Invoke

Üye
Millet hdd bağlıyor... Enerjiyi karşıladığı sürece 500gbda destekler =POyunu attın diyelim de sonra usbden tekrar telefona atman gerekir, tekrar kurman gerekir. Usbye atacağın şey müzik olur film olur. Yani 10gbını esas sürekli kullandıklarınla dolduracaksın. +USBye 2.plandaki şeyleri atacaksın ihtiyacın olunca oradan destek alacaksın.

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
sonraki yazdığını şimdi gördüm bişe sorcam şimdi . mesela oyun dosyası derken normal bilgisayardaki gibi 1gb 1.5gb setıp dosyası oluyormu . benim arkadaşımın nasıl yüklediğine baktım 3-5mb lık apk var ondan indiriyor. anlamadım şu androidi bir türlü offf

Invoke

Invoke

Üye
sonraki yazdığını şimdi gördüm bişe sorcam şimdi . mesela oyun dosyası derken normal bilgisayardaki gibi 1gb 1.5gb setıp dosyası oluyormu . benim arkadaşımın nasıl yüklediğine baktım 3-5mb lık apk var ondan indiriyor. anlamadım şu androidi bir türlü offf

Oyuna göre değişir, 3-5mblık apk dosyasını kurdun. apk sistem az yer tutar ama kimi oyunların +dosyaları vardır. Büyük çaplı oyunlarda... Arkadaşının oyunları fruit ninja gibi küçük oyunlarmış demek ki... Ama Most Wanted Asphalt 8 dungeon Hunter 4 falan yüklersen bunlar 1-2gb arası sd dosyası gerektirir.

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Oyuna göre değişir, 3-5mblık apk dosyasını kurdun. apk sistem az yer tutar ama kimi oyunların +dosyaları vardır. Büyük çaplı oyunlarda... Arkadaşının oyunları fruit ninja gibi küçük oyunlarmış demek ki... Ama Most Wanted Asphalt 8 dungeon Hunter 4 falan yüklersen bunlar 1-2gb arası sd dosyası gerektirir.

blood glory 2 ydi o dediğim apk :) ona tıklayınca indirmeye başlıyor oyunu .

benim demek istedigim telefonda Real Racing 3 yüklü . onu usb den atabiliyormuyuz direk yoksa . pc de diyelim ki 1.5 gb lık realracing setup oluyor onu atıp mı yüklüyoruz .

dediklerinini anlıyorum da şu androidi bir türlü anlamıyorum :S

birde ios ta hesabınla satın alınmayan uygulamayı bi şekilde yüklesende açmıyor. androidin paralı uygulamaları internette bulmak mümkünmü dosyalarını . nasıl bir sistem dönüyor beleşçilik açısından . .. teşekkürler bu arada yardımcı olduğun için

Üst Alt