Püf Noktası Lg G2 Önizlenimlerim - Benzer Model Alıcaklar Içeri

Sponsorlu Bağlantılar

enesrsln

enesrsln

Üye
G2 candır, gerisi heyecandır :ok2:

• Beğen
Tepkiler: Dede

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Testler donanımın en vaz geçilmez değerleridir. Dikkat edin büyük markalar cihazları piyasaya sürmeden önce test sonuçlarını sızdırıyorlar S4 de bunu çok daha açıkca gördük 1 aya yakın aldığı skor sitelerde dolaştı durdu. Ne zamanki Sıkı bir rakip çıktı Hemen 3. dünya ülkeleri olarak gördüğü ülkeler için Anreo330,krait400 ve snapdragon800 üçlüsüyle revize ettiği cihazı üretti. Siz realist olun söylenenlere çokta kulak asmayın hiç bir güncelleme almasa bile 2 yıl cok rahat götürür sizi tabi sıkılmazsanız(Ben çabuk sıkılıyorum) :)

KARDEŞİM 4G lte VAR YAZIYOR HER yerde ama yokmuş ne iş :S

boran9999

boran9999

Üye
KARDEŞİM 4G lte VAR YAZIYOR HER yerde ama yokmuş ne iş :S
LTE ne işe yararki TR de? Ayrıca olmadığıda nerden çıkmış merak ettim şimdi bak :) Dedimya söylentiler çok önemli değil radyoda yok ama alt yapısı var LTE de aynı tamamıyla bir yazılıma bakar sıkıntı yok ;)

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
LTE ne işe yararki TR de? Ayrıca olmadığıda nerden çıkmış merak ettim şimdi bak :) Dedimya söylentiler çok önemli değil radyoda yok ama alt yapısı var LTE de aynı tamamıyla bir yazılıma bakar sıkıntı yok ;)

ya öylede ben baya uzun süre kullanmayı düşünüyorum . nokia x6 var 3-4 senelik hala ilk günkü gibi duruyor. sadece oyun oynayamıyorum diye ipod felan aldım . buda öyle olur maddi açıdan değil psikolojik olarak o sisteme yenik düşüp her yeni çıkan telefonu almak istemiyorum .

ne 4g ne radyo önemli değil benim için. 3g yi sadece facebook whatsap vs. için kullanıyorum zaten . en hızlı 3g bile yavaş çalışıyor bizim ülkede ama ne biliyim üvey evlat gibi içinden mi çıkartıyorlar anlamıyorum :D

boran9999

boran9999

Üye
ya öylede ben baya uzun süre kullanmayı düşünüyorum . nokia x6 var 3-4 senelik hala ilk günkü gibi duruyor. sadece oyun oynayamıyorum diye ipod felan aldım . buda öyle olur maddi açıdan değil psikolojik olarak o sisteme yenik düşüp her yeni çıkan telefonu almak istemiyorum .

ne 4g ne radyo önemli değil benim için. 3g yi sadece facebook whatsap vs. için kullanıyorum zaten . en hızlı 3g bile yavaş çalışıyor bizim ülkede ama ne biliyim üvey evlat gibi içinden mi çıkartıyorlar anlamıyorum :D

Ülkemizde GSM şirketleri kullanıcı yoğunluklu yatırımlar yapıyor nerede fazla kullanıcı var yatırımlar o tarafa mantığı ya işin gerçeği bu sistem ülkemize münasır bir mantık değil bir çok ülkede aynı. Örneğin ben geçen yıl Cannes'a bağlı Les gabriel diye bir yere gittim inanmazsınız ama telefon çekmiyordu şebeke yok hatası oysa cannes'a 23 Km mesafede :)

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Ülkemizde GSM şirketleri kullanıcı yoğunluklu yatırımlar yapıyor nerede fazla kullanıcı var yatırımlar o tarafa mantığı ya işin gerçeği bu sistem ülkemize münasır bir mantık değil bir çok ülkede aynı. Örneğin ben geçen yıl Cannes'a bağlı Les gabriel diye bir yere gittim inanmazsınız ama telefon çekmiyordu şebeke yok hatası oysa cannes'a 23 Km mesafede :)

:D :D iyiymiş . birde sorum olucak hiç bişey açık değilken boşta kaç Mb ram gözüküyor . birisi 850mb yazmış kafama takıldı 2Gb ramin nasıl 1.2gb yer :(

• Beğen
Tepkiler: Dede
boran9999

boran9999

Üye
Aşağıda ekran görüntüsü mevcut göz atabilirsiniz.

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Aşağıda ekran görüntüsü mevcut göz atabilirsiniz.

teşekkür ederim çok açıklayıcı oldu :) ürün çok güzel fiyat performans olarak süper. ama en iyisi demek mümkün değil bi yönden iyi derken bi yönden geride kalıyor ne yapsam karar veremedim . haftasonu elime turkcellden bakıyım bütün telefonlara da alırım bitane artık bu kadar düşünülcek bir konu değil. aynı işlemcili s4 ile kıyaslarsak LG sınıfta kalıyor bana göre :(

boran9999

boran9999

Üye
S4 tercih etseniz bile mutlaka yan yana getirin mümkünse güneşli bir ortamda sonra ekranların görünürlülüğünü kontrol edin derim Super amoled ekranlı cihazda kullandım bana sıkıntılı geldi önemli bir konu. Hangi marka alırsanız alın Şimdiden hayırlı olsun diyorum.

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
S4 tercih etseniz bile mutlaka yan yana getirin mümkünse güneşli bir ortamda sonra ekranların görünürlülüğünü kontrol edin derim Super amoled ekranlı cihazda kullandım bana sıkıntılı geldi önemli bir konu. Hangi marka alırsanız alın Şimdiden hayırlı olsun diyorum.

teşekkür ederim öncelikle . ilk bakışta lg ye yönlendiren
IPS ekran amoledden aşırı derecede iyi . renkler değil kalitesi. renklerde amoled tek geçerim bana göre
Snapdragon 800 krait 400 adreno 330 görüp hemen atlıyoruz LG g2 ye :D

ama onun dışında bence birçok ekisiği var kullanıcı yorumlarından anladığım kadarıyla . bana kalırsa lg tam olarak telefon üzerine profosyonel olamamışlar ama hala benim gözümde alınabilecek en iyi telefon . keşke 300-400 ü çok görmesemde note 3 alıp kafam rahat etse . neyse kısmet artık hangisini beğenirsem ancak s4 almıyağım kesin. hayırlı akşamlar

• Beğen
Tepkiler: boran9999
Invoke

Invoke

Üye
z1 le aynıda g2 nin kenarları ince elde kaba durmuyor çok rahat . ondan çok sevdim bide fiyat tabi :D

Demek istediğim yakın performans onda sorun yoksa onda da sorun yoktur... Snap800lü bir telefonun şuan açmayacağı oyun yok, en iyi bunlar oynatır zaten, performansı filan düşmez O.o... Benim izlediğim videolarda gayet iyiydi. Rahat ol :D

kty

kty

Üye
Directory bind var oyunlari baska hafizadan cakisrirken kullanavilirsiniz

Invoke

Invoke

Üye
teşekkür ederim çok açıklayıcı oldu :) ürün çok güzel fiyat performans olarak süper. ama en iyisi demek mümkün değil bi yönden iyi derken bi yönden geride kalıyor ne yapsam karar veremedim . haftasonu elime turkcellden bakıyım bütün telefonlara da alırım bitane artık bu kadar düşünülcek bir konu değil. aynı işlemcili s4 ile kıyaslarsak LG sınıfta kalıyor bana göre :(

LG sınıfta kalmasın, s4den iyidir. Diğer mesajında da note3 alıp kafa rahatlığı demişsin ama bunda kafanın rahat olmayacağı bir durum yok.
Ha note3 daha iyi midir artıları var mıdır? Vardır S-pen+yeni gelen bir sürü işe yarar yazılımsal özellik. Artılabilir hafıza...
Ama snap800'ün de açık kaynaktan dolayı custom rom artısı vardır. Hem 300-400ü çok görmüyorsun 1600-2200 600 lira fark var O.o

Elektr0

Elektr0

Üye
Note 3, 2 işlemcili değil ya kim dedi bunu sana ? bilgileri biliyorsan tam şekilde yazmalısın yoksa böyle 2 işlemcili 3 işlemcili terimler kullanarak milletin aklını bulandırmanın anlamı yok ... Sadece exynoslu model desen bile anlaşılır.

Invoke

Invoke

Üye
Note 3, 2 işlemci değil ya kim dedi bunu sana ? bilgileri biliyorsan tam şekilde yazmalısın yoksa böyle 2 işlemcili 3 işlemcili terimler kullanarak milletin aklını bulandırmanın anlamı yok ... Sadece exynoslu model desen bile anlaşılır.

Kime diyon aga, baktım eski yorumlara bulamadım :D

Elektr0

Elektr0

Üye
hee, 1. sayfaya bakmamıştım bir tek :D
başka bi sitede de Türk işlemcili mi avrupa işlemcili mi diye yazılmış :D haberin içeriğine bakmadım ama teknoloji ile alakası olmayıpda haberi görenler note 3 de türkiyede üretilen bir işlemci var sanacaklar ( sanki böyle bir işlemci varmış gibi )

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
başka bi sitede de Türk işlemcili mi avrupa işlemcili mi diye yazılmış :D haberin içeriğine bakmadım ama teknoloji ile alakası olmayıpda haberi görenler note 3 de türkiyede üretilen bir işlemci var sanacaklar ( sanki böyle bir işlemci varmış gibi )

awduasjfklxc, Türk işlemcili :D
------
Avrupada da bu model var diye biliyorum ben, samsungun kendi işlemcisi daha çok kâr ediyor, onun için bu tercih etmesi normal. Amerikada bir sorun varmış tam olarak bilmiyorum ama o modeli satamadığından snapdragonlu modeli satıyor amerikada... (?)(diye biliyorum...)

Üst Alt