LG G2, Android 4.4 KitKat güncellemesi bu ay başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
LG G2, KitKat güncellemesi bu ay sonunda gelebilir.

Google’ın geliştirdiği Android işletim sistemi bir çok akıllı telefon ve tablet üreticisi tarafından kullanılmakta ve bu firmalardan bir tanesi de Güney Kore kökenli LG. Firma 2013′de bir çok model sunarken, özellikle de amiral gemisi modeli LG G2 ile dikkatleri üzerine çekmişti. LG bu üst düzey modelin altın renkli versiyonunu da Tayvan’da satışa sunmaya hazırlanıyor.

Kasım ayı başında Google Android 4.4 KitKat güncellemesini yayınlamış ve firmalar da özellikle üst düzey amiral gemileri başta olmak üzere akıllı telefon modelleri için güncelleme çalışmalarına başlamışlardı. LG G2 de Android 4.4 KitKat güncellemesi alacak akıllı telefon modellerinden bir tanesi.

Geçtiğimiz günlerde LG G2′nin Güney Kore’de Android 4.4 KitKat güncellemesi aldığı yönünde haberler ortaya çıkmıştı. Şimdi de LG Mobile Suudi Arabistan tarafından Twitter üzerinden gönderilen bilgi, Android 4.4 KitKat’ın LG G2 uluslararası versiyon için Ocak ayı sonunda başlayacağını gösteriyor.

Ülkemizde ki LG G2 için de bu tarihten sonra kısa süre içerisinde güncellemenin yayınlanmasını bekliyoruz.

LG G2, 5.2″ 1920×1080 piksel dokunmatik ekran, Qualcomm Snapdragon 800 yonga seti, 2GB sistem belleği, 16GB/32GB dahili veri kapasitesi, 13MP arka kamera gibi özelliklerle geliyor.

Şunu da belirtelim ki LG Mobile Suudi Arabistan tarafından gönderilen Tweet kısa süre sonra silinmiş.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Keşkee...
Ama tweet silinmiş . Neden acaba ? :(

tapatalk

tapatalk

Üye
4.4.2 eskidi artık yeni bi heyecan lazım

Invoke

Invoke

Üye
Ben uzun süredir kullanıyorum valla :pro:
4.4.2 eskidi artık yeni bi heyecan lazım
AndıroikBeş isterük :DPek bu ay geleceğini düşünmüyorum ama gelirse -bence- iyi vakitte gelmiş olur. Ki bir zahmet gelsin LG sözünü tutsun.

boran9999

boran9999

Üye
Kit kat g2 test'leri yayınlandı bir kaç yerde gördüm ama inanılmaz farklar yok arayüzlerde hemen hemen aynı gibi geldi bana. Beklentiler böyle fazla olunca Her yeni güncelleme yeni hayal kırıklıkları demek :)

Never Back Down

Never Back Down

Üye
Kit kat g2 test'leri yayınlandı bir kaç yerde gördüm ama inanılmaz farklar yok arayüzlerde hemen hemen aynı gibi geldi bana. Beklentiler böyle fazla olunca Her yeni güncelleme yeni hayal kırıklıkları demek :)
abi open gl 3.0 desteği geliyormuş galiba doğrumu

Invoke

Invoke

Üye
Evet, önemli. 4.3 Jelly Bean ile destekliyordu.

Üst Alt