Öneri LG G2 Fazla Isınıyor

Sponsorlu Bağlantılar

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi

Parlaklık:%100 Bluetooth,NFC,Wifi,GPS,mobil ver,senkronizasyon açık. internette gezildi bisürü uygulama açıldı herşeyi açtım resmen telefondaki. Rami zorladım Daha sonra 10 dk asphalt 8 oynandı. parlaklığı telefon otomatik oalrak 39 derecye gelince %80 e düşrdü. :D o kadarda olsun heralde sıcaklıkta bi sorun yokk

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye

Parlaklık:%100 Bluetooth,NFC,Wifi,GPS,mobil ver,senkronizasyon açık. internette gezildi bisürü uygulama açıldı herşeyi açtım resmen telefondaki. Rami zorladım Daha sonra 10 dk asphalt 8 oynandı. parlaklığı telefon otomatik oalrak 39 derecye gelince %80 e düşrdü. :D o kadarda olsun heralde sıcaklıkta bi sorun yokk
Fazla zorlama cihazi :D

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye

yok 40 derece normal herhalde birde tabi düşürecek onu yapmasa adamlar ufak sorunu olan telefonu bu taktikle bozar garantiden yenisini alırlar :naughty:

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
yok 40 derece normal herhalde birde tabi düşürecek onu yapmasa adamlar ufak sorunu olan telefonu bu taktikle bozar garantiden yenisini alırlar :naughty:
suan herseyi kpattım parlaklık yuzde sıfır sıcaklık 33 dereceye düştü hemen ;)arkadaşlar oyun fln uğraşında 39 dereceye kadar geliyo boyle olursa bi sorun olmaz demi. zaten hersey acık olmıcandan parlaklıkta %100 olmicandan bu kadar ısınmaz normalde oyun bile oynasam

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
suan herseyi kpattım parlaklık yuzde sıfır sıcaklık 33 dereceye düştü hemen ;)arkadaşlar oyun fln uğraşında 39 dereceye kadar geliyo boyle olursa bi sorun olmaz demi. zaten hersey acık olmıcandan parlaklıkta %100 olmicandan bu kadar ısınmaz normalde oyun bile oynasam
sarjdayken nasıl sıcaklık
meraktan sordum şarjdaykeni yoksa sorun olmaz büyük ihtimalle

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
40 dereceyi cok fazla geçmediği surece çok sorun olmaz

Invoke

Invoke

Üye
Çok normal.

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
tmm saolun arkadaşlar

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Fazla zorlama cihazi :D
zorlamadan değilde batarya dahili olduğu için kaynaklanıyor çıkarıp beş dakka dinlendiriyim diyemiyon en iyisi gün içinde teli tüm kapatıp serin bir odada dinlendirmek 5 dakka:thumbup:

DDPROG

Üye
Peki o ilk mesajdaki seçenek ne işe yarıyo bilen var mı?

burakor7

burakor7

Üye

benimkide bu normalmi

burakor7

burakor7

Üye

bende boyle sogutuyorum artk

DDPROG

Üye
Böyle buzdolabına koymak bi zarar verir mi telefona

DDPROG

Üye
Oo iyiymiş :D:muha: kaç drece oluyoki en fazla dolaba koyuyonn
vermezde gerek yok bence telefonla oynaamyı bırakınca kendi soğuyor zaten hemen
Aynen sıcaklık artınca parlaklığı felan kısıyor ısıyı azaltıyor

SadikCankurt

SadikCankurt

Üye
    Konu Sahibi
Burakor7 kardeşim senin telefonun sıcaklığı gayet normal 36 derce. 40 derecye kadar bi sorun yok 40 dereceyi geçerse endişelen bence :)