lenovo z580 mi hp pavilion dv6-6010et mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
    Konu Sahibi
lenovo z580 mi hp pavilion dv6-6010et mi ?
merhaba arkadaşlar ben bir laptop alıcam ve sizlerden yardım istiyorum. 2 laptop arasında kaldım karar veremedim hangisi daha iyi bilemiyorum. öncelikle laptopu oyun için alacağım. hangisi daha iyi dir hem oyunda hemde internette gezinmede. sözün kısası 2 laptop buldum araştırırken biri hp pavilion dv6-6010et biride lenovo z580. görüşlerinizi bekliyorum hangisi daha iyi.

ANIL

ANIL

Admin
Ekran kartları arasında çok fark olmaz gibi. Benim ekran kartıda 6770M DDR5 modeli. Oyunlarda bir sorun yaşamıyorum. 630Mde kötü değildir birbirlerine yakınlar. İşlemci modeli ve hdd farkı görüyorum öneme göre seçebilirsin.

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartları arasında çok fark olmaz gibi. Benim ekran kartıda 6770M DDR5 modeli. Oyunlarda bir sorun yaşamıyorum. 630Mde kötü değildir birbirlerine yakınlar. İşlemci modeli ve hdd farkı görüyorum öneme göre seçebilirsin.

Bana hangisini al dersin fikrin nedir. Yani hangisini önerirsin.

cici60

cici60

Üye
selam kardeş öncellkle ben laptop almayı düşünüyrm oyüzden birkaç haftadır katalogları arayrm arastıryorm.. ve birkaç tane bilgisayar buldum bunlar gerçekten almayı düşündüğün pcden daha iyi

senin beğendiğin hp i5.2nesildir1gb ekran kartı olup 6gb ram olup 1060mhz(düşük mhz) .230 GHz Turbo ile 2.90 GHz.

bennim tercih ettiğim Pc
i5 3.nesil(son nesil) 3210 işlemci var 2.5ghz turbo ile 3.10 kadar cıkabilyr
2gb kadar ekran(normalde 1 gb ram olup pcdeki ramdan kullanıp 2gb oluyor.)128 bit
8gb ram 1600mhzdir

aradaki ucurmu inş görmssndür lenevo'ya bakma bile 2gb ekran kartı demiş ama 2gb karta sahip olsa bile 64bittir (1gb 128 bile daha iyi performans sağlar) bu arada tanınmıs markaları tercih etmelisin..

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
    Konu Sahibi
Önerin için teşekkürler...

avcitalip

avcitalip

Üye
z580'in 8GB rami olan 1TB HDD si olan versiyonu var o daha iyi :oke:

link : Vatan Computer :

Gold :

- - - Eklendi - - -

630M GPU orta seviye bir gpu ve şuan açamadığı oyun yok :oke:

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
    Konu Sahibi
Önerin için çok teşekkür ederim. Birde sorum olacaktır. cici60 arkadaşımızın tavsiye ettiği laptop nasıldır. Oyuna iyi gidermi acaba.

ANIL

ANIL

Admin
Önerin için çok teşekkür ederim. Birde sorum olacaktır. cici60 arkadaşımızın tavsiye ettiği laptop nasıldır. Oyuna iyi gidermi acaba.

7670M güncel oyunları açabilecek bir kart. Alınabilir.

avcitalip

avcitalip

Üye

gitmez olurmu 630M youtube'a bak :ehe

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
    Konu Sahibi

bende alıcam ama ailemin durumu şuanda müsait değil o yüzden alamıyorum,1-2 ay içinde alacaklarını söylediler hadi bakalım :)

Ben de alıcam ama hemen değil beklicem düşüyomu biraz düştüğü an alıcam. İnşallah sende alırsın :tebessüm:

ANIL

ANIL

Admin
Son güncel oyunları açar dimi.(pes2012-13-mass3 effect felan).

7670M 630Mden daha iyi bir kart. Tabiki dediğin oyunları oynayabilirsin. Linkten kartın özelliklerine oyunlardaki fps değerlerine bakabilirsin.

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
    Konu Sahibi

7670M 630Mden daha iyi bir kart. Tabiki dediğin oyunları oynayabilirsin. Linkten kartın özelliklerine oyunlardaki fps değerlerine bakabilirsin.

Gerçekten yardımların için ve tavsiyerin için çok teşekkürler Anıl. Beni büyük ölçüde bilgilendirdin laptoplar hakkında.

• Beğen
Tepkiler: şerbetci ve ANIL
PalmerTech

PalmerTech

Üye
geç bir cevap da benden olsun. ben z580 aldım, 1 ayda 2 defa servise gitti. 5 yıldır hp kullanırım, 3. yılında hard disk yandı başka da birşey olmadı.

kısaca, bilgisayar var, adam gibi bilgisayar var...

Uruloki

Uruloki

Üye
geç bir cevap da benden olsun. ben z580 aldım, 1 ayda 2 defa servise gitti. 5 yıldır hp kullanırım, 3. yılında hard disk yandı başka da birşey olmadı.

kısaca, bilgisayar var, adam gibi bilgisayar var...

Teknoliloji sans isi ki o kadar z580 alan var hepsinde böyle bir sorun yok ama hp lerin hepsinde isinma sorunu var yani sadece bir kereye mahsus olan bir olayla firmayı karalamayin bence herkesin başına gelebilir

avcitalip

avcitalip

Üye

Teknoliloji sans isi ki o kadar z580 alan var hepsinde böyle bir sorun yok ama hp lerin hepsinde isinma sorunu var yani sadece bir kereye mahsus olan bir olayla firmayı karalamayin bence herkesin başına gelebilir

ben size bir resim koyarım buraya ömrünüz boyunca hp leptop almazsınız :ehe :evet: isterseniz koyarım yani sıkıntı değil :evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt