laptop çok ısınıyor ne yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

pelın_

Konu Sahibi
ozamn bakıcaz dıyelım

pelın_

Konu Sahibi

Servise Gönder Laptop Isınıyor Diye Değil Ama İşlem Yapmazlar Pc Kendiliğinden Kapanıyor Ara Sırade Kasmalar Meydana Geliyor Vs Vs

bak pc alırken yasadıgım seylerı anlatıyım sen lsan bıdaha servıse yollarmıydn
ılk aldım eve geldım adaptör yandı ertesı sabah goturdum servıse 30 gun bekledım
yenıdını verdıler hoparloru patlak c-ıktı servıse gıttı bı 30 gunde öle bekledım 3.verdıler buda çok kasılıyodu onuda verdım bı 30 gun daha bekledım neyse en sonunda gıttım bı dunya kavga ettım pc yı aldım ve sadece 2 dun kullandım hep servısteydı asla yollamam bıdaha

Symbianize

Symbianize

Üye

ılk aldım eve geldım adaptör yandı ertesı sabah goturdum servıse 30 gun bekledım
yenıdını verdıler hoparloru patlak c-ıktı servıse gıttı bı 30 gunde öle bekledım 3.verdıler buda çok kasılıyodu onuda verdım bı 30 gun daha bekledım neyse en sonunda gıttım bı dunya kavga ettım pc yı aldım ve sadece 2 dun kullandım hep servısteydı asla yollamam bıdaha

ben olsam umdu keserdi u isler birazda sans meselesi aslinda ama bu kadarda talihsizlik olamaz

- - - Eklendi - - -

ben olsam umdu keserdi u isler birazda sans meselesi aslinda ama bu kadarda talihsizlik olamaz

BreakerZote

BreakerZote

Üye

Ahh Bana Olacak Öle Bak Ne Oluyor :) Tüketici Haklarına Gitmeyi Düşünmedin Mi Hiç Yazıktır Günahtır

• Beğen
Tepkiler: pelın_

pelın_

Konu Sahibi
gitmeyı düşündümde yolda kaybolurum dıye korktum şaka şaka oan sabırlıydım sankı bekledım valla

Joker.

Joker.

Üye
Kaç kere gitti servise :allalla:

Ben 1 kere gitti anakartı yanmış
o ne işe yarıyo ve nasıl yanar anlamış değilim ısınmadan dolayı yandıysa Pelin abla başına gelebilir

BreakerZote

BreakerZote

Üye
gitmeyı düşündümde yolda kaybolurum dıye korktum şaka şaka oan sabırlıydım sankı bekledım valla

Banada Oldu Bir Değişik Olay Verdim Tüketici Haklarına Üretimi Kalktıgından Laptop un Fatura Değerindeki Tutarı Karsılığı Başka Gelişmiş Bir Modelini Aldım

pelın_

Konu Sahibi

Banada Oldu Bir Değişik Olay Verdim Tüketici Haklarına Üretimi Kalktıgından Laptop un Fatura Değerindeki Tutarı Karsılığı Başka Gelişmiş Bir Modelini Aldım

zaten ılk aldıgım pc de öleydı uretımı bıtmıs sadece ankaradakı subelerınde bıtane varmıs onu getrtelım dedıler yada ynı tutarda başka pc verelım 2 gun beklememk ugruna 2 kere servıse yolladım:)şans işte

BreakerZote

BreakerZote

Üye

zaten ılk aldıgım pc de öleydı uretımı bıtmıs sadece ankaradakı subelerınde bıtane varmıs onu getrtelım dedıler yada ynı tutarda başka pc verelım 2 gun beklememk ugruna 2 kere servıse yolladım:)şans işte

:alkis

Symbianize

Symbianize

Üye
yretimden kalkan seyi nasil satiyolarki :hmmm

pelın_

Konu Sahibi
bılmm

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
[video=youtube;4-Fvelz5hW8]http://www.youtube.com/watch?v=4-Fvelz5hW8&feature=player_embedded#![/video]

random1

random1

Üye
İşlemci fanını sök ve temizle. Eğer temizlediğin halde çok sık ses çıkarıyorsa değişim zamanı gelmiş demektir. 25 - 50 TL arasındaki soğutucuları kullan, özellikle bu havalarda. Soğutucu olmadan çalıştırma. Ledli, mavi ışıklı vs. onlara aldanma iyi soğutup soğutmadıklarını elinle test et. Bu arada anakart üzerinde toz topaklanmaları varsa onlarada dikkat et. Alt taraf ve yan taraftaki havalandırma deliklerinide temizle. Kolay gelsin.

pelın_

Konu Sahibi
Ben temzleyemem ki acp ta bde bna söle guzel ucuz bı fan bulurmtsunuz alym teknosa da falan olanlardan orası yakın model solersenız drek adamdn ıster alrm oburtrlu anlamam ben

CABBAR

CABBAR

Üye
Ben temzleyemem ki acp ta bde bna söle guzel ucuz bı fan bulurmtsunuz alym teknosa da falan olanlardan orası yakın model solersenız drek adamdn ıster alrm oburtrlu anlamam ben

Bak istersen fiyat uygun yorumları da okursan bilgi edinirsin :)

ANIL

ANIL

Admin

bugün bimeksten logitech n200 modelini aldım biraz pahalı olabilir 64 lira.

pelın_

Konu Sahibi
Iyıyms aybasnda alırm bende guzelmı pekı

Üst Alt