laptop çok ısınıyor ne yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

pelın_

Konu Sahibi

tamam birde buradakileri uygulamaya çalış sorunun kalmaz.

ama ben bunlrı yapamam kı bılen bırı baglansın pc ye de baksın ya luutfen lutfeen

ANIL

ANIL

Admin

ama ben bunlrı yapamam kı bılen bırı baglansın pc ye de baksın ya luutfen lutfeen

hepsinin anlatımı var zaten orada. sen en iyisi 3.parti uygulama indir ve bu programlar üzerinden tek tuşla halledebilirsin.

advanced system care 5.3.0.
wise care 365
auslogics disk defrag

bu 3 program işini görür tek tıklama ile halledebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: pelın_

pelın_

Konu Sahibi

hepsinin anlatımı var zaten orada. sen en iyisi 3.parti uygulama indir ve bu programlar üzerinden tek tuşla halledebilirsin.

advanced system care 5.3.0.
wise care 365
auslogics disk defrag

bu 3 program işini görür tek tıklama ile halledebilirsin.

bak pc olaylarında en görüp görebılcegın gerı kafalı bırıyımdır asla anlamam lınk ver ben tıklıyım ınsın benı bılenler dırek lınk verıyo ordan yapıyorum:) sen sımdı bı dunya yazmısın tek kelıme anlamadım emınım çok yararlı şeyler yazıyosundurda işte anlamıyorum kı ben:ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Team Viewer ile baglanıp hızlıca halledebilirsiniz anlatılanları..

ANIL

ANIL

Admin

bak pc olaylarında en görüp görebılcegın gerı kafalı bırıyımdır asla anlamam lınk ver ben tıklıyım ınsın benı bılenler dırek lınk verıyo ordan yapıyorum:) sen sımdı bı dunya yazmısın tek kelıme anlamadım emınım çok yararlı şeyler yazıyosundurda işte anlamıyorum kı ben:ağlarım:

tamam linkleri veriyorum.

pelın_

Konu Sahibi
tamam ındırdım sımdı napcam

ANIL

ANIL

Admin
programların hepsi türkçe zaten. çabuk bakım, derin bakım bunları uygulayabilirsin..

• Beğen

pelın_

Konu Sahibi
programların hepsi türkçe zaten. çabuk bakım, derin bakım bunları uygulayabilirsin..
onlarıda yaptım ama benım masaüstümü kım kurtarcak çarşamba pazarı gıbı oldu burası

- - - Eklendi - - -

[/URL][/IMG]

ANIL

ANIL

Admin

onlarıda yaptım ama benım masaüstümü kım kurtarcak çarşamba pazarı gıbı oldu burası

kullanmadıklarını sileceksin artık. wise care 365 programından sistem temizleyici ve başlangıc öğelerini kullan

- - - Eklendi - - -

pek bir sorun yok masaüstünde ama benim masaüstünde sadece bilgisayar ve geri dönüşüm kutusu var :)

pelın_

Konu Sahibi

kullanmadıklarını sileceksin artık. wise care 365 programından sistem temizleyici ve başlangıc öğelerini kullan
:ağlarım::ağlarım:

- - - Eklendi - - -

pek bir sorun yok masaüstünde ama benim masaüstünde sadece bilgisayar ve geri dönüşüm kutusu var :)

- - - Eklendi - - -

rusca o dedıgın program gelısı guzel bastım bı tusa ama

Elektr0

Elektr0

Üye
fan tam olarak nerde:)

Genelde hep klavyenin sol üstüne dogru yerleştirilir Isınma problemi bende çekiyorum havaların sıcak olmasının etkisi büyük şuan 3 fan birden çalışıyor birde PC nin içindeki Fan var 4... artık sen düşün ama kış olunca PC buz gibi oluyor ... Eğer evde klima varsa çalıştır....

ANIL

ANIL

Admin

- - - Eklendi - - -

rusca o dedıgın program gelısı guzel bastım bı tusa ama

bende türkçe ilk actığında dil ayarı gelmesi lazımdı. sorun değil rahat ol programlarda yapılması sakıncalı bir işlem yok.

- - - Eklendi - - -

Genelde hep klavyenin sol üstüne dogru yerleştirilir Isınma problemi bende çekiyorum havaların sıcak olmasının etkisi büyük şuan 3 fan birden çalışıyor birde PC nin içindeki Fan var 4... artık sen düşün ama kış olunca PC buz gibi oluyor ... Eğer evde klima varsa çalıştır....

kesinlikle öyle akşam 5ten sonra ısınma azalıyor. sabahları eski notebookta takılıyorum :)

pelın_

Konu Sahibi
yenıden kursam :)

ANIL

ANIL

Admin

olabilir ama iki tıkla dil seceneklerine ulaşabilirsin. yukarıda sağda disk var ona tıkla bir pencere açılacak yukarıdaki ilk bölüme tıkla russian yazısını görürsün zaten

pelın_

Konu Sahibi
hahay buldum sagol ya valla teşekürler herşey ıcın

FeC!

FeC!

Üye
Kuzenimin ev arkadaşı buzdolabının dondurucu kısmına koymuştu. :kop2: Başta çalışmadı ama sonra kendine geldi. :d:

Symbianize

Symbianize

Üye
pekin abla sikinti yazilimsal degil sikinti sicakliktan olusur eger pc sogumuyosa ve islemci tozlanmissa ki (3 ayda 1 temizlik sart ) fazla toz isi yapar fazla isida cpu ( islemci) yi yorar yani toz isitir zaten havadasicak iyice isinir islenci yanmasin diye kendini yavaslatir bu yuzden pc kasar

• Beğen
BreakerZote

BreakerZote

Üye
İlla Fanı Temizleyecem Diyorsan Laptop un Marka Modelini Söle Daha Kolay Yardımcı Olurum. Ayrıca Windows7 Starter Kullanacağına Windows Xp Kullan Daha İyi

• Beğen

pelın_

Konu Sahibi
İlla Fanı Temizleyecem Diyorsan Laptop un Marka Modelini Söle Daha Kolay Yardımcı Olurum. Ayrıca Windows7 Starter Kullanacağına Windows Xp Kullan Daha İyi

bende starter kullanmaya bayılmıyorum ılk aldıgımda böyleydı
samsung rv510

Üst Alt