Laptop almıştım kullanıyorum ama sıcaklık değerleri Normalmi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fragger

Üye
    Konu Sahibi
Laptop almıştım kullanıyorum ama sıcaklık değerleri Normalmi ?
Öncedende konu açmıştım ama iş gereği takip edemedim cevapta gelmemiş pek.

packard bell bilgisayarım var i5 , 6 gb ram , 2 gb gt630m,500 gb hdd sizce özellikleri nasıl pek sorun çıkarmadı suana kadar .

Isı değeri internette gezerken (chorme) en fazla 43 ortalamada 41 derece , bunlara speedfandan bakıyorum .

bide oyun oynarken orta derece oyunlarda 55 derece , performans gerektiren oyunlarda 65 derece oluyor bu değerler normalmidir ?

harddisk sıcaklığıda genel 40-37 derece arası bazen 43 derece oluyor oyun yada internet fark etmiyor.

eğer bu değerler normal değilse gidip geri vermeyi düşünüyorum.

:aha:

Edit : çift ekran kartlı bu ama gamyun(bilardo sitesi) orda toplar takılarak gidiyor çözümü nedir acaba ?

ANIL

ANIL

Admin
sıcaklık değerleri normal internet için intel ekran kartını kullanmanı tavsiye ederim oyun için 630m geçersin...

Fragger

Üye
    Konu Sahibi
sıcaklık değerleri normal internet için intel ekran kartını kullanmanı tavsiye ederim oyun için 630m geçersin...

öyle yapıyorum zaten ama bilardo oynarken toplar takılıyor çevremde vay be bilgisayara bak crysis 2 yi son ayarda açıyor ama bilardoda takılıyor havası oluyo :megafon:

ANIL

ANIL

Admin
nasıl bir oyun olduğunu bilmiyorum tarayıcı üzerinden mi oynanıyor?

futbol123

futbol123

Üye
Yine iyi değerler benim soğutucu oldugu halde 45derece ekran kartı 48-49

LifeAfterDeath

LifeAfterDeath

Üye
Ekran kartım yok (yanık :ehe) ve bilgisayar 4.5 senelik gördüğün gibi su kaynatabilirim :kop:Seninki baya iyi anlayacağın :oke:

Sercan1Yaman

Sercan1Yaman

Üye
benim kapanıyor ısıdan :D toshiba a500-1gn :D

ugur1000

ugur1000

Üye
yandıgı belli oluyor win 7 aero muydu tamamen gitmiş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt