Laptop almayı planlıyorum. Yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
noliiiiiyiiii burda :polis:

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Biz yapmadık abi :islik

imthedoctor

imthedoctor

Üye
    Konu Sahibi

olabilir... fakat 2670QM işlemcili modellere bakmanı öneririm...

bu olabilir mesela...

Peki bahsettigim ASUS bilgisayarın islemcisi cok mu vasat yani isimi görmez mi yoksa rahat görür mü? Bir de kardesim önerilerin icin cok tesekkürler Allah razı olsun ama marka olarak asus önersen daha iyi olur. Önerecegin modelin fiyatı 2000'i biraz aşacak olsa da sorun degil..

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Kardeşim markaya takılmana gerek yok:oke:lenovo da iyi markadır.2000tl veren 50tl daha verecektir diyerek bunu öneriyorum.hem hp lerde ısınma problemi olur deli eder seni:D

imthedoctor

imthedoctor

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim markaya takılmana gerek yok:oke:lenovo da iyi markadır.2000tl veren 50tl daha verecektir diyerek bunu öneriyorum.hem hp lerde ısınma problemi olur deli eder seni:D

Yok kardes takılmak degil de yani nasıl diyeyim cevremdekilerin cogu asus kullanıyorlar ve gayet de memnunlar bir de diger markalarda var mı bilmiyorum ama asus ısınmaya karsı icecool teknolojisini bulundurdugu icin önceligim onda. Yani kısacası asus marka bir bilgisayar almak istiyorum. Yine de önerilerin icin tesekkürler...
Bu arada arastırıp bulabildiklerim:

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Yukardaki bilgisayarda i7 var,8gb ram var ayrıca gtx660m var.her alanda daha iyiler.ayrıca hp dede böyle bir teknoloji var fakat hiçbir işe yaramıyor:vurlenovolarda ısınma sorunu olmaz emin ol:good:

- - - Eklendi - - -

Ayrıca asus kullanan memnun diye diğer marka çöpmü oluyor:off:

Regenit

Regenit

Üye
ama fhd yok :D

imthedoctor

imthedoctor

Üye
    Konu Sahibi
Yukardaki bilgisayarda i7 var,8gb ram var ayrıca gtx660m var.her alanda daha iyiler.ayrıca hp dede böyle bir teknoloji var fakat hiçbir işe yaramıyor:vurlenovolarda ısınma sorunu olmaz emin ol:good:

- - - Eklendi - - -

Ayrıca asus kullanan memnun diye diğer marka çöpmü oluyor:off:

Hayır kardesim. Cöp falan oldugu yok sadece asus marka laptop almak istiyorum olay bu...

- - - Eklendi - - -

hangisinde?

Regenit

Regenit

Üye
Lenovo

ANIL

ANIL

Admin
arkadaşın önerdiği lenovo donanım ve fiyat olarak çok iyi almanı tavsiye ederim...

peculiar268

Üye
K53SD almayın derim kullandım ben değişim verdiler başka bişey bakıyorum hatalı bi ürün bu mavi ekran hatası veriyor wireless sıkıntısı da var diğer oda daki modemi görmüyor

imthedoctor

imthedoctor

Üye
    Konu Sahibi
K53SD almayın derim kullandım ben değişim verdiler başka bişey bakıyorum hatalı bi ürün bu mavi ekran hatası veriyor wireless sıkıntısı da var diğer oda daki modemi görmüyor

Peki onerebileceginiz baska bir asus model notebook var mı?

- - - Eklendi - - -

Arkadaslar bayramdan sonra yani haftaya gibi bir notebook almıs olacagım. Fakat daha ne alacagıma karar veremedim o kadar arastırmama ragmen. Belki asus konusunda fazla ısrarcıyım, bunun ben de farkındayım özür diliyorum ama, haklı cıkaran konular da var mesela;

Uzun bir süredir gerekli parayı biriktiriyorum. 1 senede ucup gitmesini de istemiyorum. Bana da hak verin.Yardımlarınızı bekliyorum, tesekkürler...

muqiwara

muqiwara

Üye
Samsung Marka 1500 tL Civarında Bimeks'ten Araştırmanı Öneririm :good:

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Ben sana hp önermedim ki lenovo önerdim.kaliteli firma ve ürünler sorunsuz:good:üstelik sana önerdiğim laptop konunun başından beri gösterdiğin laptoplardan çok daha iyi:oke:

imthedoctor

imthedoctor

Üye
    Konu Sahibi
yalnız ASUS diye tutturdum ama TOSHIBA SATELLITE L855-10T aldım :D:D:D:D:d:

Teom@n

Teom@n

Üye
Hayirlisi olsun. Umarim istediginiz gibi kullanma imkaniniz olur. Kullanim detaylariyla ilgili paylasimlarinizi bekliyoruz. Ayni marka model dusunen arkadaslarimiza rehber olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt