Laptop alıcam yardım Acer Aspire 5742 G vs Lenova G570

• 27 Nisan 2011
  • 7899 Okunma
  • 24 Cevap

1. TTNET | Diğer | Dizüstü Bilgisayar
    TTNET | Diğer | Dizüstü Bilgisayar
    arkadaşlar ttnet yeni bir kampanya başlatmış bu 2 laptoptan birini alıcam ama hangisini alıyım?
    kredi kartı olmadığı için 2sinden birini almam lazım hangisini alıyım?(oyun performansı yüksek olan)
    ve bu laptopların piyasa fiyatları ne kadar?

Yazan: futbol123
  2. yardım edebilecek kimse yokmu?

3. yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

4. bütçen ne kadar ..

5. bütçe yok para yok yani ayda anca harçlıkları biriktirip 50-60tl biriktirebiliyorum ikisinden hangisini önerirsin?

6. kesinlikle Lenovo Kardeşim :)

Samsunspor bunu beğendi.
  7. neden necmi? lenovo nun ekran kartı hakkında iyi değil diyorlar :allalla: ndivia daha iyiymiş

8. Lenevo'lar genelde oyun bilgisayarı olarak çıkyor bilmiyormuydun hem işlemcisi i5 :)

9. ikisininde ekran kartlarını arastırdım ama atinınki daha kötüymüş arada 300tl kusur fark var aslında değermi 300tl daha çok vermeye?

10. olabilir ram ve işletim sistemiyle birlikta ekran kartı ve hızı coşar bence lenovo al :)

11. tamam kardeşim yardımcı olduğun için sağol lenovaya verdiğim para değermi ? senin önerebileceğin ne var ?

12. ya hani dediğin gibi taksit ile alcaksan burda Lenovo'dan şaşma ..
    hani dersen başka türlü alcam çok model var :)

13. lenovaya vericem para ile i7 işlemcili bir laptop alabilirmiyim

14. yok bence alamassın Zaten Türk telekom üstüne faiz koymuyor direk fiyatıyla satıyor..
    ben iPod'umu ordan almıştım o anlamda :)

15. 1680tl yapıyor lenova
    1344tl acer
    tamam ozaman lenova alıcam ama fiyatı pahalı gibime geldi aynı fiyata 100tl daha koyup i7 işlemcili laptop alırım :allalla:

Necmati bunu beğendi.
  16. sen bilirsin kardeşim ama bence lenevo :)

17. " Tehlike " bunu beğendi.
  18. aynen şu parayı bi vuruyim sanada bir laptop alıcam necmi:ehe

19. :sukur::sukur:

Yüklüyor...
18/11/2018 - 19:06