Laptop alıcam yardım Acer Aspire 5742 G vs Lenova G570

Sponsorlu Bağlantılar

futbol123

futbol123

Üye
Laptop alıcam yardım Acer Aspire 5742 G vs Lenova G570

arkadaşlar ttnet yeni bir kampanya başlatmış bu 2 laptoptan birini alıcam ama hangisini alıyım?
kredi kartı olmadığı için 2sinden birini almam lazım hangisini alıyım?(oyun performansı yüksek olan)
ve bu laptopların piyasa fiyatları ne kadar?

futbol123

futbol123

Üye
yardım edebilecek kimse yokmu?

futbol123

futbol123

Üye
yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Necmati

Necmati

Üye
bütçen ne kadar ..

futbol123

futbol123

Üye
bütçe yok para yok yani ayda anca harçlıkları biriktirip 50-60tl biriktirebiliyorum ikisinden hangisini önerirsin?

Necmati

Necmati

Üye
kesinlikle Lenovo Kardeşim :)

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor
futbol123

futbol123

Üye
neden necmi? lenovo nun ekran kartı hakkında iyi değil diyorlar :allalla: ndivia daha iyiymiş

Necmati

Necmati

Üye
neden necmi? lenovo nun ekran kartı hakkında iyi değil diyorlar :allalla: ndivia daha iyiymiş
Lenevo'lar genelde oyun bilgisayarı olarak çıkyor bilmiyormuydun hem işlemcisi i5 :)

futbol123

futbol123

Üye
ikisininde ekran kartlarını arastırdım ama atinınki daha kötüymüş arada 300tl kusur fark var aslında değermi 300tl daha çok vermeye?

Necmati

Necmati

Üye
ikisininde ekran kartlarını arastırdım ama atinınki daha kötüymüş arada 300tl kusur fark var aslında değermi 300tl daha çok vermeye?
olabilir ram ve işletim sistemiyle birlikta ekran kartı ve hızı coşar bence lenovo al :)

futbol123

futbol123

Üye
tamam kardeşim yardımcı olduğun için sağol lenovaya verdiğim para değermi ? senin önerebileceğin ne var ?

Necmati

Necmati

Üye
tamam kardeşim yardımcı olduğun için sağol lenovaya verdiğim para değermi ? senin önerebileceğin ne var ?
ya hani dediğin gibi taksit ile alcaksan burda Lenovo'dan şaşma ..
hani dersen başka türlü alcam çok model var :)

futbol123

futbol123

Üye
lenovaya vericem para ile i7 işlemcili bir laptop alabilirmiyim

Necmati

Necmati

Üye
lenovaya vericem para ile i7 işlemcili bir laptop alabilirmiyim
yok bence alamassın Zaten Türk telekom üstüne faiz koymuyor direk fiyatıyla satıyor..
ben iPod'umu ordan almıştım o anlamda :)

futbol123

futbol123

Üye
1680tl yapıyor lenova
1344tl acer
tamam ozaman lenova alıcam ama fiyatı pahalı gibime geldi aynı fiyata 100tl daha koyup i7 işlemcili laptop alırım :allalla:

• Beğen
Tepkiler: Necmati
Necmati

Necmati

Üye
1680tl yapıyor lenova
1344tl acer
tamam ozaman lenova alıcam ama fiyatı pahalı gibime geldi aynı fiyata 100tl daha koyup i7 işlemcili laptop alırım :allalla:
sen bilirsin kardeşim ama bence lenevo :)

futbol123

futbol123

Üye
buldum hemde daha ucuza i7 işlemcili 640hdd en iyisi para biriptirip bundan almak iddaa ya gidiyim yarın:d:

Necmati

Necmati

Üye
buldum hemde daha ucuza i7 işlemcili 640hdd en iyisi para biriptirip bundan almak iddaa ya gidiyim yarın:d:
off süper pc :)

O zaman ortak oynuyoz ..
yaz Beşiktaş - Galatasaray maçı 2 :ehe

• Beğen
Tepkiler: " Tehlike "
futbol123

futbol123

Üye
aynen şu parayı bi vuruyim sanada bir laptop alıcam necmi:ehe