KVK ürün değişim talebi hakkında bilgi almak istiyorum !

Sponsorlu Bağlantılar

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
    Konu Sahibi
KVK ürün değişim talebi hakkında bilgi almak istiyorum !
S.A arkadaşlar benim c6-01 telefonum sim kart yuvasının içindki pimlerin biri kırıldı bende 2 temmuzda garantiye yolladım 5 temmuzda kvk da kaydı alınd tamir işlemleri devam etmektedir diyor bugun 22 iş günü oldu ama hala tamir işi bitmemiş bundan dolayı telefonumun değiştirilmesi talebinde bulunma hakkım doğdu mu ?

Anil-D

Anil-D

Üye
hayır 30 gün lazım

Pringles

Pringles

Üye
Evet 22 gün kesinlikle. Hemen yeni telefon talep et.

bayon

Üye
evet azami tamir süresi 20 gün

AмσηR@

AмσηR@

Üye
yenisini talep edeceğine parasını iste daha iyi. Sonuçta 603 az maz kullandın. Farklı ürün kullanmış olursun hem:)

Anil-D

Anil-D

Üye
cumartesi pazarı saymassan 30 gün olması lazım

dmatias

Üye
cumartesi pazarı saymassan 30 gün olması lazım
bilmiyosun eminmiş gibi yorum yapıyosun o yasa değişti cumartesi pazar hariç 20 iş günü oluyo aç oku milleti yanlış yönlendirmeyin bilmeden etmeden tüketici hakları yasasını açın okuyun 2010 yada 2011 de yenilendi

bayon

Üye
bilmiyosun eminmiş gibi yorum yapıyosun o yasa değişti cumartesi pazar hariç 20 iş günü oluyo aç oku milleti yanlış yönlendirmeyin bilmeden etmeden tüketici hakları yasasını açın okuyun 2010 yada 2011 de yenilendi
arkadas kale alınacak biri değil bos ver :)

Anil-D

Anil-D

Üye
yav bi git daha 3 hafta önce verdi lumiayı servise 30 gün is gununde yapılmassa yetkileriniz var dediler babayı değişti :domates:

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
iş günü demek cumartesi dahil pazar ve RESMİ TATİL hariç günler demektir..yani 20 iş günü sayarken pazartesi-cumartesi arası sayacaksınız :)

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
    Konu Sahibi
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlarım şimdi 30 günmu yoksa 20 günmu kesin bir bilgi istiyorum yarın tüketici haklarına başvuracamda. .

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
20 iş günü

dmatias

Üye
20 iş gnü

isamey

Üye
benim de c6-01 vardı. 4 kez garantiye gitti geldi. Yeni ürün talep ettim. Bir üst versiyonla olurmu dedim. Olmaz demişlerdi.701 gönderdiler.seninki de yüzde yüz böyle olur. Seni iştahlandırmış gibi olmayayım.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
artık c6-01 c7 n8 üretilmiyor..büyük ihtimal 701 gönderirler

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
    Konu Sahibi
arkdsalr kvk dün telefonun tamir işlemi bitmiştir demiş şimdi ne yapmalıyım

- - - Eklendi - - -

arkdsalr kvk dün telefonun tamir işlemi bitmiştir demiş şimdi ne yapmalıyım

akondd

akondd

Üye
dostum bekle 25 gün olsun kvk sitesinden sorgu sayfasının çıktısını al bu arada komple sıfır cihaz gelmiyo değişim aksesuar lar hariç oluyo yanı cihacın anakartı değişiyo direk nokia destek hattına başvur kvk ile uğraşma benim 603 ün anakartını değiştirdiler

- - - Eklendi - - -

en son gönderdiğimde bana da yapmışlardı tarihleri drğiştidiler 20 iş günü dolduğı halde

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
    Konu Sahibi
sadece tamir edilmiş zaten şimdi benim değişme hakkım bitti mi çünkü dün tamir işi bitmiş.

akondd

akondd

Üye
dostum ben telefonu cekerttim gönderdim 4 kez 5. Dırekt nokia ile irtibata gectim anakat değişti geldi

Üst Alt