KVK imei mi değiştirdi telim kaçak gibi kapandı acilll yardım


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djlazo31

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5320 xm bir kvk garantili cihazım var 4 ay önce açılmıyor diye tamire verdim 2 ay sonra cihazı değişmiş olarak yani ankartı imesi komple değiştirmişler kasası hariç yeni bir tel olmuş cihaz. Servisten aldıktan birkaç gün sonra telefona bir mesaj geldi ve kapandı. Hiç bir sim kartı okumuyor.

Defalarca gidip yardım isteme rağmen 2 aydır telefonum kapalı. Hala eski imei kayıtlı görünüyor . Telefonun yeni imeisi kayıt dışı. Bana yapabilceğim bişey tavsiye edebilcek biri var mı ? Lütfen çok mağdur durumdayım...
 
(E)snek

(E)snek

Üye
Eğer Servis Telefonunu Almıyor , Telefon Size Teslim Edildiğinde Sağlamdı gibi Kelimeler Söyledilerse Telefonla Beraber Tüketici Haklarını Koruma Merkezine Gidiceksin (Yada Linkten Detaylı Bilgi Edinebilirsin) Sana Bir Kağıt Doldurtup Cİhazı Alacaklar eğer bu olay Servise Öğrenilince Yeni Telefon verirler yada TuMer Sorun Servis , Fabrika Sorunu Derse Paranı Geri Alabilirsin. Başka Bir (IMEI Klonlama) Çözüm Yolu var ama Denememen Daha iyi...
 

djlazo31

Üye
    Konu Sahibi
olay şöyle ki telefonun eski imei si kayıtlı türkiyede hala yeni imei si kaçak görünüo o değişimi yapmaışlar hala
 

hmdym

Üye
benim de başıma geldi boyle bir olay sen nasıl çözdün sorununu yardımcı olsan ... tşekkürler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt