Samsung B 7722 - KVK Garantili, 1 Ay Kullanıldı, Daha Jelatini Bile Üzerinde

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by_manga

Üye
    Konu Sahibi
Samsung B 7722 - KVK Garantili, 1 Ay Kullanıldı, Daha Jelatini Bile Üzerinde
Herşeyi Tam Eksiksiz, Son Fiyattır, Pazarlık Teklif Etmeyin....
Arkadaşlar telefonda hiçbir sıkıntı yoktur...NOKIA'nın da bu kadar özellikli çift hatlı telefonu olmadığından 780 TL ye KVK'nın kendi mağazasından satın aldım faturası duruyor, NOKIA kullanmaya alışkın olduğumdan, kullanımı bana zor geldi açıkçası kıl oldum dolaba kaldırdım...Yaklaşık 1,5 aydır dolapta duruyordu, orada duracağına ihtiyacı olan birisinin işi görülsün diye ilan veriyorum...Bütün herşeyi tam eksiksiz duruyor...Şuan piyasada hala 700-800 TL fiyatı var...Unutmadan; 550-650 arası olanlar da var fakat onlara grey deniyor, garantiyi sadece satıcı veriyor...KVK dediklerine aldanmayın, iyi araştırın...Ben bir kere bu şekilde aldatılmıştım size olmasın...Böyle telefon almak isteyen "Garantisi benim abi" diyen her telefoncudan alabilir...Aynı paraya ya grey sıfır telefon alırsınız, ya da KVK garantili sıfır gibi telefonu alırsınız...Telefonu alan arkadaş KVK nın sitesinden sorgulama yapabilir, buradan imei kopyalamaya karşı imei no vermiyorum...Sadece elden teslimat yapılacaktır...

" Grey Nedir : Eskiden kaçak telefon getiren adamlar artık grey telefon getiriyor garanti olarak kendi garantisini veriyor bazılarının sadece iki üç yerde garantisi var bunlarda bi zaman sonra kapanma durumu olabiliyor o zaman araki telefonunu garantili tamir ettiresin!!! " >> ALINTIDIR...

Tel: 0554 375 39 15

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt