[kurtuluş40] N8 Belle Refresh 111.040.1511 v1.1-27-10-2012

Sponsorlu Bağlantılar

ccxfor

Üye
KURTULUŞ gerçekten super birşey yapmışsın helal olsun sana ...bugüne kadar n8 hep küfrediyordum..ama artık senin yaptığın cfw kullanıyorum ve super diyorum..
Kurtuluş Güzel saat modları ve bu sisteme yükleyebilirmiyim.

A.S.P.A.V.A.

A.S.P.A.V.A.

Üye
elinize sağlık. ben sevdiğim bir efectt var onu kullanmak istiyorum. efect yolu nedir bu versiyonda. efect dosyaları nereye atacağım.

teo80

teo80

Üye
kurtuluş senin yazılımı atıncı otamatik E; ye formatlıyormu yoksa kendimiz mi formatlayacağız

narcissuss

Üye
arkadaşlar bu cfw de buetooth kulaklık kullanabilen warmı.
bende samsung wep450 kulaklık war bağlanıyor ama ses iletişimi olmuyor.
bir fikri olan warmı?

ozmen1903

Üye
N8 Cihazımı Kurtuluş Beyin Son cfwsi ile flasladım fakat mobil veri kullanarak youtubedan video yada herhangi bir siteden video izleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Birde Bluethtoot kendi kendine otomatik aramaya geçiyor yardımcı olabilirmisiniz..

hadesperado

hadesperado

Üye
Kurtuluş usta merhaba, ilk cfw'm geçen sene yine senin hazırladığın ilk cfw'ydi, arada delight vs derken yine en son cfw olarak bunu kurdum, gayet iyi görünüyor şimdilik, eline sağlık.

Yalnız benim için önemli bir eksik var, belki bahsedilmiştir ama bulamadım.

Ovi Senkronizasyon yüklü değil sanırım, bu yüzden de notları, takvimi, haritalardaki favorileri falan telefona tekrar yükleyemiyorum. Mümkünse ovi sync için gerekli sis dosyasını ekler misin? Önemli bir ayrıntı aslında.

(sis içindekileri yine bu forumdan buldum fakat sis yapamadım, tele atıp x-lpore ile atnayı denedim bazı dosyalarda hata verdi, belki işine yarar: )

• Beğen
Tepkiler: Kurtuluş40
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kurtuluş usta merhaba, ilk cfw'm geçen sene yine senin hazırladığın ilk cfw'ydi, arada delight vs derken yine en son cfw olarak bunu kurdum, gayet iyi görünüyor şimdilik, eline sağlık.

Yalnız benim için önemli bir eksik var, belki bahsedilmiştir ama bulamadım.

Ovi Senkronizasyon yüklü değil sanırım, bu yüzden de notları, takvimi, haritalardaki favorileri falan telefona tekrar yükleyemiyorum. Mümkünse ovi sync için gerekli sis dosyasını ekler misin? Önemli bir ayrıntı aslında.

(sis içindekileri yine bu forumdan buldum fakat sis yapamadım, tele atıp x-lpore ile atnayı denedim bazı dosyalarda hata verdi, belki işine yarar: )
buyrun sis dosyalari eklendi uygun hale getirildi

http://www.maxicep.com/symbian-3-di...-3-ovi-senkronizasyon-733490.html#post5581351

hadesperado

hadesperado

Üye
Kurtuluş usta ve arkadaşlar,

Harita yükleyiciden haritaları sorunsuz olarak indirebilen var mı? Wifi bağlı oldu halde "yeni harita ekle" menüsüne tıklıyorum fakat "liste indirilemiyor" hatası veriyor.

Pc'deki Nokia Suite'den denedim, internete bağlı görünmüyor diyor.

(Wifi'da sorun yok, gayet iyi çalışıyor.

Bu cfwyi yükleyen başka bir arkadaşım da arka planda interneti sürekli aktif ederek listeleri indirebilmiş ama ben denedim olmadı.)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

Harita yükleyiciden haritaları sorunsuz olarak indirebilen var mı? Wifi bağlı oldu halde "yeni harita ekle" menüsüne tıklıyorum fakat "liste indirilemiyor" hatası veriyor.

Bu cfwyi yükleyen başka bir arkadaşım da arka planda interneti sürekli aktif ederek listeleri indirebilmiş ama ben denedim olmadı.)

Modem Dns ayarlarını değiştir arkadaşım

hadesperado

hadesperado

Üye

Modem Dns ayarlarını değiştir arkadaşım
DNS olayı çözer mi? İki farklı kullanıcıda aynı hatayı veriyor sonuçta...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: hadesperado
hadesperado

hadesperado

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Nextman

orhansworld

Üye
Merhaba N8 de kullanmadığım cfw kalmadı diyebilirim nasıl yapılır anlamam ancak iyi bir deneyici ve cfw kullanıcısıyım.Sorum şudur temel işlevi arama yapmak olan bir cihazın arama tuşuna basılınca neden numaralar çıkmıyor.Gün içerisinde birisi ile sohbet edip de sohbet sonunda beyfendi yada hanımefendi müdür vs karşısında telefon için elimizi cebimize atıp tuş kilidini açmak numarayı sakin bir şekilde tuşlamak ve şahısın söylediği numarayı tekrarlatmamak esas iken neden ve hangi tür bir kolaylık olabileceği düşünülerek arama tuşuna basılınca gelen çevirme numara ekranı yok edildi.Teşekkürler

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Merhaba N8 de kullanmadığım cfw kalmadı diyebilirim nasıl yapılır anlamam ancak iyi bir deneyici ve cfw kullanıcısıyım.Sorum şudur temel işlevi arama yapmak olan bir cihazın arama tuşuna basılınca neden numaralar çıkmıyor.Gün içerisinde birisi ile sohbet edip de sohbet sonunda beyfendi yada hanımefendi müdür vs karşısında telefon için elimizi cebimize atıp tuş kilidini açmak numarayı sakin bir şekilde tuşlamak ve şahısın söylediği numarayı tekrarlatmamak esas iken neden ve hangi tür bir kolaylık olabileceği düşünülerek arama tuşuna basılınca gelen çevirme numara ekranı yok edildi.Teşekkürler
nasil anlamadim ama eger konudaki yorumlari okuduysaniz sizin dile getirdiniz sorunu kimse dile getirmedi ve bende kullandim bir cihazin arama tusu olmadan nasil kullanilmayacagini sizin kadar bizde iyi biliyoruz o ozelligi cikarma eyleminde bile bulunmayiz.

not: Ama siz egerki arama aktif ozelligi icin birsey kullandiysaniz o ozellik turkce olmadigi icin engeller.
ayrica icindede o ozellik var.

rehabebe

Üye
bu cfw ye göre sis klasörlü menü bulamadım bulan ve kullanan var mı ??? bi kere yanlış sis menü düzeni programı yükledim ve teli kullanamadım yeniden flash atmak zorunda kaldı

TurcpoweR

Üye

kullandığın temadan kaynaklanıyor olabilir. Bana da oluyordu temayı değiştirdim sorun çözüldü. Temanın adı life pro theme by fgsah

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Temalarda sorun yaşıyorum. Yeni çıkan temalardan yüklüyorum Tema bozuk hatası alıyorum. Eski temalardan(111.30.609) yükleniyor çalışıyor ama ikonlar değişmiyor. Yeni nesil temaları nasıl kullanıcam?

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Temalarda sorun yaşıyorum. Yeni çıkan temalardan yüklüyorum Tema bozuk hatası alıyorum. Eski temalardan(111.30.609) yükleniyor çalışıyor ama ikonlar değişmiyor. Yeni nesil temaları nasıl kullanıcam?
dediniz theme bana atabilirmisiniz bende bir deneyim.

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa