Windows 10 KULLANICILAR KULÜBÜ [SORU(N)LAR-ÇÖZÜMLERİ]

Sponsorlu Bağlantılar

WINDOWS 10'A HER AÇIDAN BAKILDIĞINDA HANGİ PUANI VERİRSİNİZ? (5 çok iyi, 1 çok kötü)

• Kullanılan toplam oy
    139

Luck Star

Luck Star

Üye
Değerli insan win 10 iso temiz kurulum lisans isterse çözüm var mı demek istedim .
Çözümü yazdım bende eğer okuduysan . Kurduktan sonra iş işten geçti başka çaren yok. Geri dönüp güncelleme ile geçicen

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Arkadaşlar mağazayı açamıyorum tıkladığımda bir süre bekleyip atıyor daha önceki build lerde olmamıştı en son güncellemeden sonra oldu var mıdır bir yolu ?

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Arkadaşlar mağazayı açamıyorum tıkladığımda bir süre bekleyip atıyor daha önceki build lerde olmamıştı en son güncellemeden sonra oldu var mıdır bir yolu ?
güncellemelerin varsa yap. bende sorun yok açılıyo

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
güncelleme yok, son sürüm kullanıyorum

Burakhan78

Üye
Şu anda win 7 ultimate kullanıyorum fakat orjınal lısans degıl loader ile yaptım. win 10 a yukseltmek istiyorum ne yapmam lazım? bi yardımcı olun.

Luck Star

Luck Star

Üye
İnternetten 10 indir ***** yap oda olmazsa güncelleme aç rezerve yap güncelle ama birçok özellik kisitlaniyor

Burakhan78

Üye
şu mıcrosoft un sıtesınden tool u ındırdım bıt e uygun olanı bu bılgısayarı sımdı yukselt dedım olmaz mı ?

Luck Star

Luck Star

Üye
Olmaz tabi

Burakhan78

Üye
Orjınal de benım bılgısayarın wın 8 sıngle language ıdı sımdı wın 8 sıngle ındırıp atsam daha sonra da windows update den ındırsem olur mu wındows 10 u?

pro.engineer

pro.engineer

Üye
arkadaşlar dün win10 a yükselttim fakat bi kaç sorun yaşadım en yük sıkıntı da touchpad çalışmadı. Bilgisayarı yeniden başlatırken kilit ekrannda çalışıyor ama masaüstü gelince çalışmıyordu. Sonra tekrar win 10 kurdum bu kez düzeldi ama çok yavaş hareket ediyor hantallaştı üstelik bazı fonksiyonlarını kullanamadım. Bilgisayar n750jk, touchpad da iki parmakla aşagı doğru çekinçe sayfada aşagı iniyordu yani faredeki tekerlek işlevlerinin çoğunu touchpad yapabiliyordu. Ama şimdi çalışmıyor bi çözümü var mı ? Yoksa touchpad win10 destegi mi yok .

punisioner92

punisioner92

Üye
win 8.1 e göre performans artışı gözle görülür şekilde varmı ben yükledim hatta oyunda oynadım pek fark yok gibi(iki işletim sistemindede 35 civarı fps alıyorum sniper ghost warrior)
ayrıca touchpad'e yenilik mi gelmiş iki parmağımı birbirinden ayırınca sayfayı yaklaştırıyor

exp_l0it

exp_l0it

Üye
zaten lisansım yok win8i korsan kullanıyorum
o zaman isodan formatla yine crackli kullanırsın
arkadaşlar dün win10 a yükselttim fakat bi kaç sorun yaşadım en yük sıkıntı da touchpad çalışmadı. Bilgisayarı yeniden başlatırken kilit ekrannda çalışıyor ama masaüstü gelince çalışmıyordu. Sonra tekrar win 10 kurdum bu kez düzeldi ama çok yavaş hareket ediyor hantallaştı üstelik bazı fonksiyonlarını kullanamadım. Bilgisayar n750jk, touchpad da iki parmakla aşagı doğru çekinçe sayfada aşagı iniyordu yani faredeki tekerlek işlevlerinin çoğunu touchpad yapabiliyordu. Ama şimdi çalışmıyor bi çözümü var mı ? Yoksa touchpad win10 destegi mi yok .
yükseltme yapsaydın belki. internetten touchpad w8 driver indir kur çalışacaktır. win10 driver varsa onu indir. şirketler henüz hazırlayamamış olabilir w10 uyumlu touchpad. bir çok fonksiyon değişti çünkü 8e göre
win 8.1 e göre performans artışı gözle görülür şekilde varmı ben yükledim hatta oyunda oynadım pek fark yok gibi(iki işletim sistemindede 35 civarı fps alıyorum sniper ghost warrior)
ayrıca touchpad'e yenilik mi gelmiş iki parmağımı birbirinden ayırınca sayfayı yaklaştırıyor
ben ati x1550 kartta lolde 60 fps zor alırken şimdi 110 alıyorum :ehe
düşün w10 desteği bile yok kartın bin bir zorlukla yüklüyorum driveri :D
biz onu akıllı tahtalarda yapıyoduk 8.1 ile önceden beri var yani :D

• Beğen
Tepkiler: pro.engineer
punisioner92

punisioner92

Üye

yükseltme yapsaydın belki. internetten touchpad w8 driver indir kur çalışacaktır. win10 driver varsa onu indir. şirketler henüz hazırlayamamış olabilir w10 uyumlu touchpad. bir çok fonksiyon değişti çünkü 8e göre

dediğin gibiyse iyimiş :oke:

cahilliğim ortaya çıktı lanet olsun:agla2:

• Beğen
Tepkiler: afatsumlug97
pro.engineer

pro.engineer

Üye
niye aklıma gelmedi ki driver ı olduğu :) teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: afatsumlug97 ve executioner92
punisioner92

punisioner92

Üye
etkisi ne denli olur bilmyorum ama win 8.1 de rami 7.7gb görüyordu win 10 da 7.9gb olarak görüyor

pro.engineer

pro.engineer

Üye
baktım şimdi asus win10 için driverları yayınlamış. Güncelleştirmek lazım.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Az kaldı win 10 dalında bu konudakiler Prof olacak . :)
Konuşmadık konu kalmadı lo

• Beğen
Tepkiler: afatsumlug97
exp_l0it

exp_l0it

Üye
etkisi ne denli olur bilmyorum ama win 8.1 de rami 7.7gb görüyordu win 10 da 7.9gb olarak görüyor
ekran kartı yerleşik mi? ekran kartı ram yiyor heralde ondan olabilir. bizim akıllı tahtalarda öyleydi.

Üst Alt