Püf Noktası kopan kulaklık

Sponsorlu Bağlantılar

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
kopan kulaklık
lumia 925in kulaklığını bilirsiniz; wh 208kulakiçi kulaklık geçen gün kardeşim kullanırken zorlamış jakın hemen bağlandığı yerden zedelenmiş sağ tarafta sıkıntı, sol tarafta ses yok, teller görünüyor
sizce onarılır mı onarılır ise nasıl yapılır bir fikriniz var mı
malum lumiaların aksesuarlarını bulmak zor iyi kötü bir 520 kulaklığı edindim kötü değil ama insan orjinalini arıyor

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
ücretsiz yapmazlar kullanıcı hatası.

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
Kulaklık esnemesinde asla onarım yapılmaz eklenme yerlerinde lehim düşmesi olduysa o onarılabilir ki ona ugraşacak teknisyeni ben tanımadım.Ben bile ugraşmam onla kesinlikle degişimle sorunun çözülür.Bilindigi üzere servislere kargo ücretsiz gönderiliyor.Kulaklıgını ve faturanı ve ekte ''kulaklıgım kısa sürede deforme oldu ve çalışmıyor degiştirilmesini talep ediyorum" yaz yolla ücret çıkarsa tekrar istersin gene senin evine kadar ücretsiz yollamak zorundalar sonra gider kendine iyi bi kulaklık alırsın ama şansını dene sonuçta bu kulaklıktır bir yere takılabilir dolanabilir biraz dayanıklı olmak zorunda sen bi servise yolla

karasuvari

karasuvari

Üye
Yeni jak al stereo. Kes eskisini yenisini lehimle dikkatlice

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
Yeni jak al stereo. Kes eskisini yenisini lehimle dikkatlice
dediginiz işlem o kadar kolay degil kulaklık kabloları çok incedir havya ile lehime gelmezler kablo anında kendini bırakır ve kopar.Çok becerikli oldugunu varsayalım o 3,5 jakların baglantı yerleri birbirine çok yakın oldugu için kablolar birbirine deyip cızırtı yapar.Eskisi kadar kaliteli ses alamaz hadi bunuda yaptı diyelim jak ve kablo baglantısı açık kalır bantlamak lazım yoksa en ufak esnemede kopar kimsede bantlı yamalı bir kulaklıgı kullanmak istemez sonuçta piyasada 3 tl bile kulaklık varken

karasuvari

karasuvari

Üye
Kulaklık çok kaliteliyse kaybetmek istemiyorsa yapmak zorunda..ses gelmiyorsa zaten kopmuştur. Lehim yapabiliyorsa yapar. Veya iyi lehim yapan birine yaptır

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
dediginiz işlem o kadar kolay degil kulaklık kabloları çok incedir havya ile lehime gelmezler kablo anında kendini bırakır ve kopar.Çok becerikli oldugunu varsayalım o 3,5 jakların baglantı yerleri birbirine çok yakın oldugu için kablolar birbirine deyip cızırtı yapar.Eskisi kadar kaliteli ses alamaz hadi bunuda yaptı diyelim jak ve kablo baglantısı açık kalır bantlamak lazım yoksa en ufak esnemede kopar kimsede bantlı yamalı bir kulaklıgı kullanmak istemez sonuçta piyasada 3 tl bile kulaklık varken
zordur hakkın var ama o 3-5tllik kulaklıkla orjinalin yeri ayrı onu da hatırlatırım geçen sene c6yada almıştım ucuz bişey ama kulağımın anasını ağlattı işkence gibiydi müzik dinlemek
neyse olmazsa t.tec'in lisanslı ürünlerinden alırım onlara güvenim tam; şarj aleti var c6 için çok memnun kaldım

Üst Alt