GM Discovery 2 Konu Taşınmıştır | Discovery 2/2+ TWRP/SP Flash Tool Stock Romlar

Sponsorlu Bağlantılar

yaytas

yaytas

Üye
resimleri yenileyebilirmisiniz hocam
yada yazılı anlatım yapabilirmisiniz

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Resimlerde bi sıkıntı görünmüyor farklı bir tarayıcıdan dene istersen :oke:

• Beğen
Tepkiler: yaytas
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
  • Beğen
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
DNS kullanman lazım galiba resimler imgur'dan geliyor, imgur türkiyede yasaktı en son

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve yaytas
yaytas

yaytas

Üye
DNS kullanman lazım galiba resimler imgur'dan geliyor, imgur türkiyede yasaktı en son
aynen vpn ile açtım
çift sim li anlatıma göre yapınca user data ve custpack tikleri boş kalıyor bi sorun olur mu
ve hala siyah ekranda kalıyor diğer scatterda pmt changed diyor o zaten kafadan gitti 5 dk beklesem açılırmı

• Beğen
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
tiklerin hepsi dolu olcak kullandığın scatter dosyasına iyi bir bak olmadı o dosyaları kendin bul ve seç

• Beğen
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Bu resimdek gibi olcak ( recovery şart değil) Download dedikten sonra USB'yi tak ve bekle 5-10sn indirdiğin dosyalara bir bak user data custpack var mı diye

yaytas

yaytas

Üye
Bu resimdek gibi olcak ( recovery şart değil) Download dedikten sonra USB'yi tak ve bekle 5-10sn indirdiğin dosyalara bir bak user data custpack var mı diye
hocam indirmişim ama scatter otomatik seçmedi elle seçtim oldu gibi
demin2 dk sürmüştü şimdi beş dk falan oldu daha bitmedi
hayatımın pişmanlığını yaşıyordum kafam gitti bi ara telefonu kablodan ayırdım sonra hass... dedim bi baktım 1 saniye once ok çıkmış şuan şoktayım :blink:
:blink:

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
altta sarı yüzdelik kısım doluyorsa sıkıntı yok USB hızına göre değişir yüklenmesi

• Beğen
yaytas

yaytas

Üye
ve telefon açılıyor:blink::blink::blink::blink::blink:
dil seçimi geldi teşekkürler herkese

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Yapabildiğine mutlu oldum, telefonun öyle duruma düşmesini iyi bilirim :D

• Beğen