Redmi K20 Root Atma ve TWRP Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Redmi K20 Root Atma ve TWRP Yükleme
Xiaomi'nin alt markası olan ve uygun fiyatlı telefonlarıyla dikkatleri üzerine çekerek kısa sürede milyonlarca adet satmayı başaran Redmi bildiğiniz üzere ülkemizde de akıllı telefonlarını satan bir marka konumunda bulunuyor. Redmi K20 serisiyle adından söz ettiren şirket popüler telefonunu daha sonrasında Mi 9T serisi altında dünya genelinde satışa sunmuştu. Bu yazıda sizlere Redmi K20 root atma ve Redmi K20 twrp yükleme işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağım.

Öncelikle BURAYA tıklayarak Redmi K20 bootloader kilidi açma işlemini yapın ve kilidi kaldırın. Sonra BURAYA tıklayarak adb driver dosyalarını bilgisayarınıza yükleyin.

Redmi K20 TWRP Yükleme

tıklayarak Redmi K20 twrp dosyasını indirin ve dosyasının adını recovery.img olarak değiştirin. Bu dosyayı adb klasörü içerisine atın. Telefonu tamamen kapatın. Ses kısma + güç tuşlarına aynı anda basılı tutun ve telefonu fastboot moduna alarak kablo yardımıyla bilgisayara bağlayın. CMD aracını adb klasörü içerisinde çalıştırın. Aşağıdaki kodları cmd ekranına sırasıyla yazın ve enter tuşuna basın. Birkaç saniyelik işlemin ardından Redmi K20 twrp yükleme işlemi başarıyla bitecektir.

Kod:
fastboot devices

fastboot flash recovery recovery.img

Redmi K20 Root Atma

Üstteki işlemi bitirdikten sonra BURAYA tıklayarak Redmi K20 root atma için gerekli olan dosyayı telefonunuza indirin. Telefonu kapatarak ses açma + güç tuşlarına basılı tutun ve twrp menüsünü açın. Yükle / Install kısmına girerek indirmiş olduğunuz Redmi K20 root dosyasını bulun ve seçerek yükleyin. Yüklemenin ardından telefonunuzu yeniden başlatın.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş


Üst Alt