GM Discovery 2 Konu Taşınmıştır | Discovery 2/2+ TWRP/SP Flash Tool Stock Romlar

Sponsorlu Bağlantılar

memo4535

memo4535

Üye
teşekkür ederim ikinizede

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
PMT changed for the ROM, it must be downloaded.
Bu hatayı alıyorumz Dicovery 2 için deniyom ne yapmalıyım ?
-Dediğin gibi 1.62GB'lık dosyanın içindeki Scatter dosyasıyla yaptım.
Tamam sorunu düzelttim. Sadece "Download Only" seçeneğini "Firmware Upgrade" yaptım oldu. ve IMEI numarası da gitmedi.
*Xposed olarak "Flat Style Status Bar" çalışıyor. korkmadan deneyebilirsiniz.

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
PMT changed for the ROM, it must be downloaded.
Bu hatayı alıyorumz Dicovery 2 için deniyom ne yapmalıyım ?
-Dediğin gibi 1.62GB'lık dosyanın içindeki Scatter dosyasıyla yaptım.
Tamam sorunu düzelttim. Sadece "Download Only" seçeneğini "Firmware Upgrade" yaptım oldu. ve IMEI numarası da gitmedi.
*Xposed olarak "Flat Style Status Bar" çalışıyor. korkmadan deneyebilirsiniz.

Olduysa sorun yok. IMEI gitmediğine sevindim :)

• Beğen
Tepkiler: TheLost72
best1905

best1905

Üye
romu yükledim burada verilen talimatlara göre imei gitmedi asıl mesele şu bu rom güncelleme alabiliyor mu forumdaki orijinal rom yedeğini çince recoveryden yüklemeye çalışıyorum açılış ekranında kalıyor açılmıyor bir çözümü var mı?

hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
Bu Romu Atıyorumda telefon Discovery 2 olmaz dmi 2+ benim telefon?
bunu yaptım fakat 0 da kaldı hiç ilerlemedi bide usb yi bağladıımda sarj oluyor dior

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
sürücüleri kuduğuna emin misin? 2+ da uyumlu

hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
kurdum ama gmd 2 yazısı geliyor ondan sonra android yazısı geliyor biraz duruyor sonra gidip gelior ses çıkıyor bide yukarda yardımcı olmaya çalışırım diorsun bi yardım etsen?

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
windows 8 ve uzeri ise suruculeri surucu imzalanasini devre disi birak yukle normal modda pcyi yeniden baslat sp flashtoolu xp sp3 uyumluluk modunda yonetici olarak calistir (windows 7 uyumluluk.da deneyebilirsin)eger recoveryye giriyorsa wipe data ve cache yap telefonu kapat ve bu sekilde download islemi yap.Bayram sebebi ile şehir dışına çıktım fazla yardım edemem.Hayırlı bayramlar.

hamza BoZaN

hamza BoZaN

Üye
windows 8 ve uzeri ise suruculeri surucu imzalanasini devre disi birak yukle normal modda pcyi yeniden baslat sp flashtoolu xp sp3 uyumluluk modunda yonetici olarak calistir (windows 7 uyumluluk.da deneyebilirsin)eger recoveryye giriyorsa wipe data ve cache yap telefonu kapat ve bu sekilde download islemi yap.Bayram sebebi ile şehir dışına çıktım fazla yardım edemem.Hayırlı bayramlar.
sanada hayırlı bayramlar da şimdi kurarken bir sıkıntı olmuyor yukluyor ama telefon açılıyor yazı geliyor sonra kelebek gibi bişe gidip gelior ardından android yazısı çıkıyor ve biraz beklior tekrar android yazısı gelior acil yardım edin yaa?

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
imei yi geri yukleyebikirim diyorsan formatlayarak yap

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Format işine bulaşmayın bence

talha1996gs

talha1996gs

Üye
hocam çok teşekkürler.telefonun hayatını kurdandın sorunsuz çalışıyor :) @Teknojix

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Bi forumda Discovery 2 nin cwm den yüklenebilen orijinal romu paylaşılmış, isteyen arkadaşlar bi denesin sonucu paylaşsın

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

tayfur422

tayfur422

Üye
Sa kardeşlerim ben cihaza cyegeanmod 5.1.1 v2 yükledim tel kapandı şar almadı korktum orjinal yazılımı yüklüyordum 84 e kadar geldi telin bildirim ısıgı yandı bende stop a bastım şimdi sadece bilidirm ısıgı yanıyor sp flash tools ile orjinal yazılımı yükleyemiyorum bildirim ısıgı yanıyor yardım edermisiniz ?

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Telefonu tamamen kapat (power tuşuna 5 saniye kadar basılı tut) bildirim ışığı sönünce yada titreyince kapandığını anlarsın. Sonra tekrar oriinal yazılımı yüklemeyi dene 100 olana kadar bekle, bazen SP FLASH TOOL donabiliyor ama sorun yok bekle sadece.

tayfur422

tayfur422

Üye
Selamun Aleykum Kardeşlerim cihaza cyegaen mod 5.1.1 v2 romunu yükledim tel kapandı bida acılmadı pcye taktıgımda bildirim ısıgı yanıyor driverlar kurulu flash tool görmüyor ses acma+power tusu ile denedeim yine olmadı önceden okumustu yüzde 84 e kadar geldi sonra telin bildiirm ısıgı yandı bende stop a bastım cıkarttım teli
birde telpaya göndermiştim cihaz takibine ekran ve sub sıvılı onarım bedeli yazmıslar benm cihazım su almadı ve ekranında hasar yok sikayette bulunmayı düşünüyorum

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Selamun Aleykum Kardeşlerim cihaza cyegaen mod 5.1.1 v2 romunu yükledim tel kapandı bida acılmadı pcye taktıgımda bildirim ısıgı yanıyor driverlar kurulu flash tool görmüyor ses acma+power tusu ile denedeim yine olmadı önceden okumustu yüzde 84 e kadar geldi sonra telin bildiirm ısıgı yandı bende stop a bastım cıkarttım teli
birde telpaya göndermiştim cihaz takibine ekran ve sub sıvılı onarım bedeli yazmıslar benm cihazım su almadı ve ekranında hasar yok sikayette bulunmayı düşünüyorum
Her konuya yazmana gerek yok dostum, eminsen tüketici heyetine gidebilirsin bi dilekçeye bakar ama süreç cok uzayabiliyor .Cihazın. tarafına iadesini iste kendin açmaya çalış fastboot felan denersin

tayfur422

tayfur422

Üye
Her konuya yazmana gerek yok dostum, eminsen tüketici heyetine gidebilirsin bi dilekçeye bakar ama süreç cok uzayabiliyor .Cihazın. tarafına iadesini iste kendin açmaya çalış fastboot felan denersin
kardeş herkes her konuya bakmayabiliyior fastboot yapamam cünkü recovery yüklenmiyor flaşlanmıyor

Üst Alt