kontör (tl ) gidiyorrrr

Sponsorlu Bağlantılar

enes_x

Üye
    Konu Sahibi
kontör (tl ) gidiyorrrr
Arkadaşlar telefon dakikada bir 0.01 kuruş yiyor anlamıyorum .internete flan girmiyom .girsem bile wifi den giriyorum . Ölelikle 20 tl mi yedi .:off: :off: Napabilirim .:sos

TheMadness

TheMadness

Üye
simi çıkart mobil veriyi kapat ayarlardan tamamen

enes_x

Üye
    Konu Sahibi
mobil veriyi kapat derken açıklayabilirmisin

akinorta

Üye
telefonunda whatsapp yüklü mü acaba?

enes_x

Üye
    Konu Sahibi
evet yüklü

realplayer2

realplayer2

Üye
widgetleri çevrimdışı moda al. Otomatik yazılım güncelleme kontrollerini kapalı yap internet gerektiren bütün uygulamaların bağlantı türünü gerektiğinde sor yap

akinorta

Üye
whatsapp her zaman internete bağlı olan bir programdır. Birinci öncelik wlan ikinci öncelik wap,edge vs dir ama bağlanrı kapatma özelliği yoktur. Bir internet paketin yoksa whatsapp kullanmanı önermiyorum.

matog6469

Üye
C6-01'da şebekeden nete bağlanmasını önlemek için Ayarlar> Bağlantı > Ayarlar > Kendi Ülkenizde veri kullan > Yanlızca WLAN 'ı seçin o zamn bağlanmıyor!!! ve kontr gitmiyor. bende dün aldım baktım olmuyo bunu keşfettim :)

whatsapp her zaman internete bağlı olan bir programdır. Birinci öncelik wlan ikinci öncelik wap,edge vs dir ama bağlanrı kapatma özelliği yoktur. Bir internet paketin yoksa whatsapp kullanmanı önermiyorum.

enes_x

Üye
    Konu Sahibi
C6-01'da şebekeden nete bağlanmasını önlemek için Ayarlar> Bağlantı > Ayarlar > Kendi Ülkenizde veri kullan > Yanlızca WLAN 'ı seçin o zamn bağlanmıyor!!! ve kontr gitmiyor. bende dün aldım baktım olmuyo bunu keşfettim :)

dostum senın soylediğin yöntemden yaptımda tel bu sefer sıfır face e girmiyo . başka yöntem yokmu .

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
whatsapp sil veya internet paketi al

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Düşünüyorum...

Ayarlar>Bağlantı>Ayarlar>Ülkenizde veri kullanımı (herzaman sor).
bundan sonra sormadan kesinlikte internet için şebeke kullanmaz.

recep er

recep er

Üye
yurtdışı kullanımınımı açtın ?

enes_x

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah bu sefer olur .sağolun

enes_x

Üye
    Konu Sahibi
olmadı hala kontör gidyo

akinorta

Üye
çözüm yok.. ya internet paketi ya da whatsapp sil (.)

enes_x

Üye
    Konu Sahibi
saolun .

Üst Alt