Bitay ile Anında 20 TL (HER REF 20 TL)

veli blod

veli blod

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar merhaba bugün huobi ile ortalık kurulan güzel bir airdrop paylaşacağım


büyük bitcoin borsalarından huobi'nin türk çözüm ortağı. huobi uzun zamandır türk müşterileri için düşünceler içerisindeydi. bu ortaklığı da güzel bir airdropla taclandırmış. referans linkiyle üye olan ve hesaplarında kimlik ve adres doğrulama adımlarını geçen herkese 20 tl anında hesaplarına yatırıyor. sonra size bir referans linki veriyor. o referans linkinizle üye olan her kişi için de hem o hem siz 20 tl daha alıyorsunuz. cebinizden para çıkmadan bitcoin almak için güzel fırsat. referans limiti 50 kişi ile sınırlı yani maksimum 1000 tl alabilirsiniz. telefon no ile üye oluyorsunuz. sonra hesabımı doğrulama kısmından istenen bilgileri giriyorsunuz. yine son adım olarak adres doğrulama kısmından yine istenen bilgileri giriyorsunuz bu kadar. türkiye kripto camiasında büyük bir pazar.

Refli link

refsiz link


SIRAYLA YAPILACAKLAR


1) REFLİ YA DA REFSİZ LİNKTEN ÜYE OL
2) KİMLİK DOĞRULA KISMINDAN KİMLİĞİ DOĞRULA
-E DEVLETTEN BORSAYA KİŞİ OLDUĞUNUZU KANITLAMAK İÇİN SİZDEN BİR KOD İSTEYECEK BUNUN İÇİN İKAMET SEÇİP KENDİSİ DİYİP KURUM İBRAZINI SEÇİP BOŞLUĞA "BİTAY" YAZACAKSINIZ E DEVLETİN VERDİĞİ İKAMET GELİCEK ORADAKİ SAĞ ÜSTEKİ KODU BİTAYA YAPIŞTIRACAKSINIZ BU KADAR 20 TL ŞUAN HESABINIZ DA

Ödeme kanıtı

Arkadaşlar kafanıza takılan bir soru olursa yorumlardan sorabilirsiniz
Telegram VeliBlod
Bu fırsatlar benim gibi öğrenciler için bulunmaz nimet 
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt