[Kayahan14] Real Football 2010 Türkçe Spiker Eklentisi v1.0

Sponsorlu Bağlantılar

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Dosyanı kaydettikten sonra hemen atma. İsmini değiştir öyle at. Zaten seçenek sunar. Bunu denedin mi ?

AhmetTekin2405

AhmetTekin2405

Üye
Dosyanı kaydettikten sonra hemen atma. İsmini değiştir öyle at. Zaten seçenek sunar. Bunu denedin mi ?
Evet
orjinal dosyalarını ilk önce hafıza kartımda bir yere kopyaladım sonra kendi ses dosyamı üzerine yazdım olmadı orjinal dosyayı yeniden üstüne yazdım onu tekrar çalıştırdı

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
wmw olarak degistirmen gerekiyordu sanirim ses dosyasini format factory ile falan dene

AhmetTekin2405

AhmetTekin2405

Üye
Deneyeyim o zaman.
bilgisayar ile yapabiliyomuşuz bizim bilgisayar rahmetli oldu yapamicam.Ama spikerin sesleri dosyada .wav olarak var neden wmv oluyo anlamadım

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
wavsa wav yap wmw diye hatirladigim icin oyle dedim

AhmetTekin2405

AhmetTekin2405

Üye
Tamam

peki sesleri telefondan dönüştürebileceğimiz program yokmu.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
yok diye biliyorum

AhmetTekin2405

AhmetTekin2405

Üye
telefonum zaten wav olarak kaydedidiyo bide online ses dönüştürücüsünü denedim garanti olsun diye ama yine olmadı Neyse sağlık olsun kurcalamaya gerek yok seninde eline koluna sağlık olsun uğraşmışsın didinmişsin emeğine sağlık.

kinkof

Üye
saol

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14
Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
telefonum zaten wav olarak kaydedidiyo bide online ses dönüştürücüsünü denedim garanti olsun diye ama yine olmadı Neyse sağlık olsun kurcalamaya gerek yok seninde eline koluna sağlık olsun uğraşmışsın didinmişsin emeğine sağlık.
yapcak bisey yok benden gecti iyi oyunlar :)

kinkof

Üye
kayahan kardeş ben spiker için sana yardımcı olurum

AhmetTekin2405

AhmetTekin2405

Üye
kayahan usta isimler birbirine girmiş herhalde rooney yerine raanay yazıyo kuyt yerinr koyt yazıyo
düzelmezmi peki bu

kinkof

Üye
silersen duzelir

saitemre123

saitemre123

Üye
Helal Olsun Adamsın

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi