BOMBA!!! Galaxy Mini GTA 3 Geldi Galaxy Mini ve T20 İçin Dev Oyun Arşivi DENENDİ !!

Sponsorlu Bağlantılar

kralmurat2001

Üye

Al bak bu sitedeki söylenenleri yaparsan sorunsuzca Gta oynarsın(sadece Ace Ve Gio için Geçerlidir) : [/QUOTE]

Kardeş Benim Telefonda Titanium Backup programı açılmıyor nasıl yapcm? veya oyun açılınca dosya indiriyor onu indirsem açılırmı?

huso4545

huso4545

Üye
    Konu Sahibi
karşılaştığım sorun şu oyun fifa 10 sorunda şu;ya dediğin gibi herşeyi yapıyorum oyun kurulumunda fakat tekrar download istiyor ve %5 te takılıyor.Ne yapmam lazım??
telefonu uçak moduna al öyle gir oyuna(sd data varken indirmeyi denediğin için oyunu telefonu tekrar yükle sd data silinmiş olabilir) sonra uçak modunda gir oyuna

- - - Eklendi - - -

Al bak bu sitedeki söylenenleri yaparsan sorunsuzca Gta oynarsın(sadece Ace Ve Gio için Geçerlidir) :

Kardeş Benim Telefonda Titanium Backup programı açılmıyor nasıl yapcm? veya oyun açılınca dosya indiriyor onu indirsem açılırmı?[/QUOTE]
o indirdiğin dosya ile eğer telefonunda çift çekirdek yoksa oynamayı denersen kasar bu optimize edilmiş ben denemiştim pc deki gibi kasmadan oynanıyo titanium bacupu yükleyebilmen için telefonu root etmen gerek root işlemini şurda anlatmışlar:http://www.maxicep.com/android-modifikasyon-genel-destek/root-etme-ile-ilgili-sorular-707329.html

Preloader

Preloader

Üye
:tşk: alıntı mı bilmyorum ama alıntı da olsa bu oyunları bilmeyenlerle paylaştığın için tşkkürler

karaoglan94

karaoglan94

Üye
arkadaşım galaxy wonderda gta3 çalışmıyor..kısaca olyun oynanmıyor....

yussuf000

Üye
eyw

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye

Bu apkyı indirin kurun ve datayı wifi ile çekin. Hiçbir sorun yok çalışıyor Wonderda arkadaşlar.
Diğer versyonlarda atma var bunda yok.

Heroata

Heroata

Üye
Galaxy Wonder da niye yok?

Heroata

Heroata

Üye
Galaxy Wonder ıcs de 1.0 kulannca anında kapandı dio

Üst Alt